İhanet..acil kızlar bakın lütfen

Merak ettim, bir erkek böyle konu acsa acaba "ortada bir cocuk var" dermiydin? Karisi diger arkadaslari ile seksli meksli igrenc sohbetleri olsaydi whatsappten, esine gidecegi yeri defalarca yalan söyleyen, asil gittigi yer ise arkadasin esini aldatmaya yardimcisi olmasi, hatta tam kendiside aldattigi bile belli olmazsa,...

Iste bu kadinin esine ne derdin? Halen ortada cocuk var, bügün ayri kalin birbirinizi özleyin biraz dermiydin?

Evet ben de duydum genelde iş için şehirdışına gidiliyor bir de çocukla birlikte eşler değişiklik olsun diye 1 2 hafta aileye yollanıyor.
eşimin eski işinde müşteri ziyareti rutindi. bazı bekar arkadaşları her haltı yiyordu o bahaneyle.
patron onları işte sanıyor, onlar oynaşta.
hepsi şehir içi ziyaretlerdi.

Valla bende aynısını eşime dedim
Bu muhabbetin aynısını ben yapsam sen ne tepki vercektiysen onu yap yorma beni diye

Bu muhabbetin aynısını ben yapsam sen ne tepki vercektiysen onu yap yorma beni diye

Acikcasi umarim bosanirsin. Arkadasinin aldatmasinda yardim etmek nedir ya? Bu aldatmaktan bile daha kötü. Size bu igrenclik ugruna bide gidecegi yeri üzerine defalarca yalan söyledi. Gercekten cok migde bulandirici.

Ne saçma arkadaşını aldatmaya götürüp arabada mi bekliyormuş. Erkekler kadınları inandirmanin 500 yolunu bulmuş .
Cinayet islemeyipte işlenmesine yardım etmek gibi.
Bide arkadaşlarını getirmiş benle konuşmaları için
Almadım tabi eve onları
Ne konuşcam ben milletle
Her türlü kendisi zor duruma düştü
Yapmamalıydı bu kadar da boş muhabbet böyle şey olmaz

Erkeklerin hayatı numaradır.7 den 70 e hepsi aynı. Benim eşim bana çok düşkündür. Onun bana olan sevgisi benim ona olan sevgimden daha çoktur. Ama bende kaç defa yakaladım. Olmadık şeyler izlediğini ama her erkek gibi o da inkar etti

Almadım tabi eve onları
Ne konuşcam ben milletle
He arkadaşları da yaptı diyecekler sanki.Bozacinin şahidi.
İşin çok zor Allah yardımcın olsun.O mesajlarda ne vardı gerçekten yapmadığına inandın mı?

Almadım tabi eve onları
Ne konuşcam ben milletle
ne diyeceklerdi
yenge biz karımızı aldatıyoruz. o arabada bekliyor.
içimizdeki tek sadık adam kocan.

valla yazdıkça kocanın da hiç masum olmadığına inanmaya başladım.

sayısı belli değil ama arabada bekliyor hepsinde. hiç mantıklı gelmiyor.

eşimin eski işinde müşteri ziyareti rutindi. bazı bekar arkadaşları her haltı yiyordu o bahaneyle.
patron onları işte sanıyor, onlar oynaşta.
hepsi şehir içi ziyaretlerdi.
Evt öyle malesef ben de çok duydum yakaladım eşimin iş arkadaşlarını.Eşim onlarla görüştürmüyor huylarını Sevmedigi için.Benim eşim göreve gittiği yerlerde hep nöbet alır dışarıda izinli olarak gezmez.Ama yaşça büyük evli çocuklu şefleri gittikleri yerlerde hep kadınlara gidermiş eşim açık açık söyledi bana o yüzden kimseyle samimi olup gidip gelemem Dedi.

Şu an yalvarıyor mesajlarla ama bilmiyorum iste
İnanmışsiniz sadece arkadaşını goturdugune. Varmı böyle bir dünya yahu gidecek araba taksi kalmamış mi başka eşiniz bu ulvi göreve hizmet etmiş. Sizde inandınız mi?
Dedikleriyle mesajlar aynı o yüzden inandım ama götürmesi de yetmezmi??
He arkadaşları da yaptı diyecekler sanki.Bozacinin şahidi.
İşin çok zor Allah yardımcın olsun.O mesajlarda ne vardı gerçekten yapmadığına inandın mı?
İki arkadaşının iğrenç ötesi muhabbetleri

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…