İçime dert oldu, yoksa ben mi abartiyorum sizce?

Eşim uyaniktir böyle birşey yapmışsa googleden aşikar yapmaz, gizli sekmeyi kullanır muhakkak
Bir de yanlış anlamazsınız aranızın kötü olduğunu söylemiştiniz ama vücudunda bir değişiklik varsa ona da dikkat edebilirsiniz. Alışkanlık edindiğinden daha sık tüy almak, bir yerinde iz falan gibi

Ben, şehir dışına gitmiştim, 15 gün kaldım annemlerde eşimle bozuktu aramız baya bu süreçte yani ilk 10 günü felan. Annemlerde 2 3 tane küçük kız yeğenim yengem ablam felan da vardı. Ama eve geldim 2 3 keredir siyah kalın kısa saç görüyorum. Onun dışında eşimin beni aldatabilecegine dair bir şüphe yok telefonu vs ortada ama bugün de gördüm döndükten sonra etti 3 görüyorum içime dert oldu sizce bu normal mi? Eve de eşim dışında kimse gelmemişti kayınvalidem görümcem vs yoktu yani . Bu arada saç aşırı kısaydı bilmiyorum şüphelenmekte haklı miyim yoksa değil miyim? Saç benim ramazanda kestigim saçıma biraz benziyordu o zaman yeni kesmiştim ve henüz boyamamistim ama sadece 2 gün öyle dolaştım evde , çok kötüyüm ya lütfen yorumlarınıza dikkat ederseniz sevinirim

Süpürgenin içini de kontrol ettiniz mi ?

Ya bilemiyorum çok aklıma takılırdı sanırım. Ben dayanamaz ağzını arardım. Komşu sordu geçen gelen kadın kimdi diye der ağzını arardim
Sorsam hemen anlar böylece daha dikkatli olur diye korkuyorum aslında, açıkçası sormasam da varsa böyle birşey hareketlerimden, ruh hâlimden anlayacak gibi

Açıkçası kökten değildi gibi ama pek de anlamam
Esiniz aldatacak biri degilse, bence kendinizi bosa uzmeyin.

Yaz gunu kapi pencere acik, densizin biri ust katinizdan taradigi sac killarini ya da tras killarini atmistir, onlarda caminizdan eve girmiştir, olmayacak sey degil.

Ben kendi taragimda (esmerim) sari sac bulup delirmistim, ama sahibini de taniyordum, delirme sebebim aldatilmak değil, tarak gibi kisisel bir hijyen urununu kullanacak kadar densizlesilmesiydi.

Yastikta, banyo giderinde bulmadiysaniz bence dert etmeyin.

Esiniz aldatacak biri degilse, bence kendinizi bosa uzmeyin.

Yaz gunu kapi pencere acik, densizin biri ust katinizdan taradigi sac killarini ya da tras killarini atmistir, onlarda caminizdan eve girmiştir, olmayacak sey degil.

Ben kendi taragimda (esmerim) sari sac bulup delirmistim, ama sahibini de taniyordum, delirme sebebim aldatilmak değil, tarak gibi kisisel bir hijyen urununu kullanacak kadar densizlesilmesiydi.

Yastikta, banyo giderinde bulmadiysaniz bence dert etmeyin.
4 senelik evliyiz ve bu süre içinde sürekli tartışma kavgalarla küslük le gecti, daha bir kaç aydır toparlandık tamda evliligim düzelmişti derken bunu gördüm yani bilemiyorum, bu süreçte birisiyle tanışıp bazen buluşuyor mu acaba diye düşünmeden edemiyorum

4 senelik evliyiz ve bu süre içinde sürekli tartışma kavgalarla küslük le gecti, daha bir kaç aydır toparlandık tamda evliligim düzelmişti derken bunu gördüm yani bilemiyorum, bu süreçte birisiyle tanışıp bazen buluşuyor mu acaba diye düşünmeden edemiyorum
Bence aldatilma şüphesi icin kilin/tuyun bulundugu konum onemli, banyo gideri ya da yatak ici degilse hic dert etmezdim.

Kafanız karıştırmak istemem, ama eşi yokken eve eskort çağıran bir çok adam var. Sizinki birde aynı renk saçmış.

Bundan önce ben annemlrden geldiğimde aramız bozuktu ona dedim ki bu çarşafta da yatlmaz şimdi hani kirlendigini ima ederek deyip üstüne birşey sererek uyudum acaba ondan mi bu kez değiştirdi diye düşünmedim değil, binamızds güvenlik kamerası yok maalesef
Peki kirli çarşafı ne yapmış? Onu bi inceleyin kirliyse ya da yıkadıysa yine şüpheli olay 😅

Böyle yoğun bir şüpheniz varsa eğer,ilişki en başından beri sağlam temelli olmamış demek ki. Size tam güven vermeyen bir insanla ömür geçmez. Bu sefer aldatmış olsun veya olmasın. Şüphe o kadar berbat bir duygu ki. İçten içe çürütür insanı,durmadan delil aramaya başlarsınız. Telefon,sakladığı başka telefon,pc,cüzdan,iç çamaşırına kadar didiklemekten başka çareniz yok. Uzunca bir süre araştırın,yine bir şey bulamasanız oturup konuşarak,ilişkiyi gözden geçirin.En esası hastalık vs.durumundan dolayı muayene olun,derim. Beni şahsen en çok endişelendiren bu olurdu. Kendi sağlığınızı düşünün önce.

X