İçime dert oldu, yoksa ben mi abartiyorum sizce?

Evde başka bir değişiklik sezdiniz mi? Çöp kutusunda günlük ped falan ne bileyim
Hayır başka birşey fark etmedim, ama eşim yatak carsafini değiştirmişti ve evi silip supurmustu, ama ben çarşafı değiştirmesini şeye bağladım ben geçen ay eve döndüğümde ona bozuktum diye bu carsafta uyunmaz dedim değiştirdim o da bundan mi değiştirdi acaba diye düşündüm

Hayır başka birşey fark etmedim, ama eşim yatak carsafini değiştirmişti ve evi silip supurmustu, ama ben çarşafı değiştirmesini şeye bağladım ben geçen ay eve döndüğümde ona bozuktum diye bu carsafta uyunmaz dedim değiştirdim o da bundan mi değiştirdi acaba diye düşündüm
Himm ramazanda kestim diyorsunuz çok uzun bir süre. Evi defalarca da temizlemişsiniz. Misal benim süpürgem bazen pek iyi çekmediği için makyaj masasının orda geçen ay boyadığım saçımı bulmuştum ama 1-2 tel.

Başka şüpheye düşürecek şeyler çıkar mı iyice gözlem yapın derim. Telefonunu kullanma sıklığı değişiyor mu vs.

Benim saçımın ramazanda boyamadan önceki hali gibi o boyda siyah renk sadece 2 gün kaldı sonra sarıya boyadım, ve evi defalarca temizledim yani tamda şehir dışından geldiğim zaman görmem tuhaf geldi ve bundan başka birşey düşünemiyorum, 2 kez gördüm sorun etmedim ama bugün de görünce artık bittim. Eşim fark etmiş gibi tuhaflik olduğunu ne oldu sana diye soruyor akşamdan beri
Yani çok ihtimal veremedim sizin saçınız olduğuna, ramazan biteli çok oldu. Kaç defa temizlenmistir ev dediğiniz gibi.
Eşiniz normalde çarşaf falan değiştirir mi, yardım eder mi evde size?

Himm ramazanda kestim diyorsunuz çok uzun bir süre. Evi defalarca da temizlemişsiniz. Misal benim süpürgem bazen pek iyi çekmediği için makyaj masasının orda geçen ay boyadığım saçımı bulmuştum ama 1-2 tel.

Başka şüpheye düşürecek şeyler çıkar mı iyice gözlem yapın derim. Telefonunu kullanma sıklığı değişiyor mu vs.
Telefonu kullanma sıklığı aynı, ki telefonu hep ortada yani, e devletten baktım adına hat da yok baska

Normalde evi silip süpürür mü? Kanıt yok etmeye çalışmış olmasın?

Erkeklerin pek aklına gelmez çünkü o detay. Belki siz geleceksiniz diye yapmaya calisti biseyler ama yinede en iyi siz tanirsiniz esinizi. Nasil bir binada oturuyorsunuz, guvenlik, kamera var mi?
Bundan önce ben annemlrden geldiğimde aramız bozuktu ona dedim ki bu çarşafta da yatlmaz şimdi hani kirlendigini ima ederek deyip üstüne birşey sererek uyudum acaba ondan mi bu kez değiştirdi diye düşünmedim değil, binamızds güvenlik kamerası yok maalesef

Eşim uyaniktir böyle birşey yapmışsa googleden aşikar yapmaz, gizli sekmeyi kullanır muhakkak
Pis kafada bir arkadaşı varsa ondan numarasını almış da olabilir. Belki mesaj geçmişine bakmayı deneyebilirsiniz. Kadınla mesajları siler ama arkadaşıyla sohbetini silmeyi akıl etmeyebilir

Baya şüpheli hareketleri. Bir de aranız da kötüymüş.
Takip edin hareketlerini çaktırmadan.
Nasıl takip edebilirim bilmiyorum ki işte, telefonu ortalıkta zaten hep.. başka türlüsü de olmaz gibime geliyor sanki hani gündüz birşey yapmaz e gece de 4 e kadar vs nasıl takip edebilirim

X