Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İstanbul Hatırası bitti.Ahmet Ümit e hayranlığım arttı bu okuduğum ikinci kitabı ile .sanırım gidip başka kitaplarını alacağım ,okuduklarınızdan önereceğiniz var ise alırım
Istanbul Hatırası benim de en sevdiğim kitabıdır .Polisiye, tarih ve aşkın harmanlanarak anlatıldığı heyecanli bir serüven. Ahmet Ümitin tumturaklı degilde çok yalın bir dil kullanıyor olmasi iyi okutuyor. ' Kavim' kitabi da güzeldi okumak istersen

Çok güzeldi gerçekten bitince üzüldüm ve sonuna şaşırıp .Mitolojiyi pek sevmezdim ama ona bile merak uyandırdı bende
Hemen kaydettim bakacağım ona da,teşekkür ederim canım .

İstanbul Hatırası bitti.Ahmet Ümit e hayranlığım arttı bu okuduğum ikinci kitabı ile .sanırım gidip başka kitaplarını alacağım ,okuduklarınızdan önereceğiniz var ise alırım
O zaman gelsin Ahmet Ümitler
Kavim
Patasana
Beyoğlunun en güzel abisi
Elveda güzel vatanım
Sultanı öldürmek ( diğerlerine göre biraz daha yavaş ilerliyor)
Bab- ı esrar

Kavim
Patasana
Elveda güzel vatanım
Bab- ı esrar
+ olarak beyoğlu rapsodisi
Benim favorilerimden, çok şaşırmıştım sonunda.
Son yıllarda çıkardıkları var, Kırlangıçlar çığlığı, Aşkımız eski bir roman. Diğer kitapları ile yarışamaz ancak yine de okunur elbette. Ben çok severim kalemini. Kukrim

Beyoğlu rapsodisini ve Kuklayı okumadım elimde var ikisi de ama bir türlü fırsat bulamadım. Bende çok severim. Aşkımız eski bir roman ve kırlangıç çığlığı dediğin gibi daha sönük.O yüzden yazmadım. Önce en güzelleri okusun istedim

Kuklayı ben de okumadım nevzat serisi mi o da?
Ay ne bileyim Ahmet Ümit denince hepsini yazasım geliyor
Ben çok dinleniyorum kitaplarında.
Zaten beyoğlu gözümde bambaşka bir yer oldu onunla tanıştıktan sonra

Kuklayı ben de okumadım nevzat serisi mi o da?
Ay ne bileyim Ahmet Ümit denince hepsini yazasım geliyor
Ben çok dinleniyorum kitaplarında.
Zaten beyoğlu gözümde bambaşka bir yer oldu onunla tanıştıktan sonra
Kukla da Nevzat komiser yok. Aklıma şimdi Kar kokusu da geldi ama çok zorlanarak okumuştum onda da Nevzat yoktu

Kavim
Patasana
Elveda güzel vatanım
Bab- ı esrar
Çok teşekkür ederim canım çok iyi oldu bu liste
Ben de daha çok sevdim ikinci okuduğum kitabı ile daha çok ,teşekkür ederim canım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…