Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Benim de yok sipariş verecegim yarınaaa
Harika
turuncu kitap olayında fransız kaldım anlatabilirmiisini birşeyler kaçırdım da
Yarın fotoğraf etkinliğinde sonbahar konsepti var. Özeti bu
Sonbahar renklerindeki kitaplarını çekecek galiba bazıları
Ben internetten böyle nefis bir fotoğraf buldum

Başarırsın
Maşallah günlerin baya dolu dolu, umarım eski okuma tempona bir an önce dönersin. Buraya gelmeyi de unutma özlettin kendini
Ben de sizi cok özledim
Off harikasın ya bu kadar uğraşip yazmışsın bir de emeğine saglik,çok teşekkür ederim
Aspasiaa bunlar benim elimdeki kısa kitaplar
Sen tam bir kitap kurdusun,çok sagol. Listede okuduklarimda var ama geri kalanıni mutlaka inceleyeceğim.

Dikkat! Bu bir etkinlik duyurusudur.

Hoş geldin Kasım diyerek, şöyle Kasım ayına yakışır bir etkinlik yapalım diyoruz.

Kasım ayının başlangıcı itibari ile Sonbahara uygun konseptli seçtiğimiz bir kitabı okuyoruz ve fotoğraf günümüz olan 11.11.2022 Cuma günü okuduğumuz kitabımız ile 'Turuncu sonbahar' konseptli fotoğrafımızı hazırlayıp paylaşıyoruz.

Kitaplar tercihe bağlıdır, öncesinde belirleyip topikte paylaşırsak hem diğer arkadaşlara fikir vermiş oluruz, hem de küçük ortak okumalar için gruplar oluşabilir.
Hadi şenlendirelim buraları!

Eki Görüntüle 3154020

Günaydınlar

Sevgili Eleadora hazırladığı etkinlik çerçevesinde bu akşam herkesten fotoğraf bekliyorum

Jawlensky
kk birinci noteri
Life light
Eleadora
Levaiz
C Capanin Gururu Teyom
UcanSupurge
Bonus
Kukrim
K Kitapkontesi
Oriana
Natsume
Limonsuzzcay
nemesis
Keira-
mimesis
sudem34
Nikinik
Alp_BuRc
ummhnisa
X xnobodyx
A Arrietty_
Aspasiaa
Mrsay
L LADY VEGA
HAbibte
fesang
Disipline Girmis BirKadin
Homer Simpson
berresuu
yet07
A Atalanteda
M Mavi Menekse
bir civciv annesi
Orangegreysky
Look Up
Boncobo

Günaydınnnn böyle konseptlere baktım da Ankara'nın bitki örtüsü düşünülünce hiç sarı turuncu yaprak yok maalesef keşke olsaydı. Farklı bir şeyler düşünüp akşama paylaşırım umarım

Günaydın herkese

günaydın kızlar

konseptlerinizi bayılarak izleyeceğim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…