Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Dikkat! Bu bir etkinlik duyurusudur.

Hoş geldin Kasım diyerek, şöyle Kasım ayına yakışır bir etkinlik yapalım diyoruz. 🍁

Kasım ayının başlangıcı itibari ile Sonbahara uygun konseptli seçtiğimiz bir kitabı okuyoruz ve fotoğraf günümüz olan 11.11.2022 Cuma günü okuduğumuz kitabımız ile 'Turuncu sonbahar' konseptli fotoğrafımızı hazırlayıp paylaşıyoruz.

Kitaplar tercihe bağlıdır, öncesinde belirleyip topikte paylaşırsak hem diğer arkadaşlara fikir vermiş oluruz, hem de küçük ortak okumalar için gruplar oluşabilir.
Hadi şenlendirelim buraları! 🧡

Eki Görüntüle 3154020

Günaydınlar ❤️

Sevgili Eleadora Eleadora hazırladığı etkinlik çerçevesinde bu akşam herkesten fotoğraf bekliyorum ❤️

@Tosun Pasa
@kk birinci noteri
@Life light
Eleadora Eleadora
@Levaiz
C Capanin Gururu Teyom
@UcanSupurge
@Bonus
@Kukrim
K Kitapkontesi
@Oriana
Natsume Natsume
@Limonsuzzcay
@-nemesis-
@Keira-
@mimesis
@sudem34
@Nikinik
@_BuRc_
@ummhnisa
@Amanita
@Arrietty_
@Aspasiaa
@Mrsay
@LADY VEGA
HAbibte HAbibte
@fesang
Disipline Girmis BirKadin Disipline Girmis BirKadin
@M e r i d a
@berresuu
yet07 yet07
@Atalanteda
M Mavi Menekse
@bir civciv annesi
Orangegreysky Orangegreysky
@Look Up
@Boncoboorkodos
Bugun hemen bir güzel foto atarım😍

Hoş geldin Kasım diyerek, şöyle Kasım ayına yakışır bir etkinlik yapalım diyoruz. 🍁

Kasım ayının başlangıcı itibari ile Sonbahara uygun konseptli seçtiğimiz bir kitabı okuyoruz ve fotoğraf günümüz olan 11.11.2022 Cuma günü okuduğumuz kitabımız ile 'Turuncu sonbahar' konseptli fotoğrafımızı hazırlayıp paylaşıyoruz.

Kitaplar tercihe bağlıdır, öncesinde belirleyip topikte paylaşırsak hem diğer arkadaşlara fikir vermiş oluruz, hem de küçük ortak okumalar için gruplar oluşabilir.

Eki Görüntüle 3154020

Günaydınlar ❤️

Sevgili Eleadora Eleadora hazırladığı etkinlik çerçevesinde bu akşam herkesten fotoğraf bekliyorum ❤️

@Tosun Pasa
@kk birinci noteri
@Life light
Eleadora Eleadora
@Levaiz
C Capanin Gururu Teyom
@UcanSupurge
@Bonus
@Kukrim
K Kitapkontesi
@Oriana
Natsume Natsume
@Limonsuzzcay
@-nemesis-
@Keira-
@mimesis
@sudem34
@Nikinik
@_BuRc_
@ummhnisa
@Amanita
@Arrietty_
@Aspasiaa
@Mrsay
@LADY VEGA
HAbibte HAbibte
@fesang
@M e r i d a
@berresuu
yet07 yet07
@Atalanteda
M Mavi Menekse
@bir civciv annesi
@Look Up
@Boncoboorkodos
Günaydın :KK200:

Eki Görüntüle 3154020

Günaydınlar ❤️

@Tosun Pasa
@kk birinci noteri
@Life light
Eleadora Eleadora
@Levaiz
C Capanin Gururu Teyom
@UcanSupurge
@Bonus
@Kukrim
K Kitapkontesi
@Oriana
Natsume Natsume
@Limonsuzzcay
@-nemesis-
@Keira-
@mimesis
@sudem34
@Nikinik
@_BuRc_
@ummhnisa
@Amanita
@Arrietty_
@Aspasiaa
@Mrsay
@LADY VEGA
HAbibte HAbibte
@fesang
@M e r i d a
@berresuu
yet07 yet07
@Atalanteda
M Mavi Menekse
@bir civciv annesi
@Look Up
@Boncoboorkodos
Günaydın konsepte uyabilecek miyim bilmiyorum ama akşam resmimi paylaşacağım inşallah🍁🍂🤗

Günaydın nezle olmuşum, koku da almıyorum 🤧 evden çok çıkmadığım halde, hastalık havası aman dikkat kızlar 🫠🥹
Geçmiş olsun, ben hiç çıkmıyorum yine hastayım 🥲
bayanlar bu etkinlikte okuduğumuz kitapları mı atacagız yoksa evde istediğimiz bir kitap olabilir mi :KK45:
Onu ben de soracaktım, turuncu kitaplarım var ama bazılarını okudum onları kullanabilir miyim acaba 🤔

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X