Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Günaydın Kont'a devam

Günaydın
Kont ve evrenden torpilim var kitabını okuyorum

Günaydın

Gunaydinn

Günaydın
Cehennem okuyorum

cümleten tünaydın arkadaşlar

Günayyydınnn ❤
Huzurlu haftalar

Aşure gününüz mübarek olsun

Eki Görüntüle 3109320
ne kadar güzel bi yer burası bayıldım. çok severim böyle koyu ve karanlık havaları
tünaydın başganım karamazov okuyorum. dün elime almaya fırsatım olmadı kızımın baba aşkı tuttu tüm gece ayaktaydık. bugün nasipse o öğle uykusunu okurken ben 200 ü geçmiş olurum
Ben 72TL almıştım. Şu an indirimde 143TL
230TL en az 7 8 kitap alıyorduk
butik yayınevlerinden birinde tanıdığım çalışıyor. yeniden zam gelecekmiş fiyatlara.
250 liraya 19 kitap aldım geçen ay.

Çocuk kitaplarıda çok pahalı sinir ettiler beni nettede pahalı
çocuk kitaplarını bim ve a101den alıyorum şimdilik ama kızım küçük henüz. boyama kitabı ve resimli kuşe kağıtlı olanlarla ilerliyoruz. iş bankası yayınları bayağı uykuna geliyor

Günaydın
Ruh Adam'a başlayacağım bugün inşallah.

Daha ne kadar gelecekmiş acaba. Kitap okuyan zaten az bir de üzerine zam

'Ev' kitabini okudum,sabah günün ilk ışıklarıyla birlikte bitti. Okurken kimi zaman kayboldum kimi zaman ise kendimi buldum. Çoğu zaman ise sanki ben kitabı okumuyormuşum da ,kitap benim beynimi, kalbimi okuyor gibi hissettim. Güzeldi Kukrim

"Galiba zamanin göreceliği en çok aşkta, savaşta bir de hastalıkta ortaya çıkıyor. Dünyanın kalanı için akrep üç aşağı beş yukari benzer şekilde soksa da, bu üç gurupta ayakta kalmaya çalışanlar için zehirini başka türlü akıtıyor"

Ne kadar hoşsun bayılıyorum seni okumaya ❤

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…