Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Anlaşılmış olmak güzel teşekkür ederim
Rica ederim. Topikteki arkadaşlarımın bir çoğunu artık tanıyabiliyorum ve insan analizinde iyi olduğumu düşünüyorum ( bazı yanılmalar hariç ) Huzurlu bir ortam olması için hepimiz buna özen gösteriyoruz sonuçta burası kitap topiği . Zaten uyum sağlayamayanlar da durmuyor. O yüzden okumaya devam

Balkonu ardiye gibi kullanıyordum normalde, kayınpeder sağ olsun masa sandalye falan getirmiş gelirken. 3 gündür cehennem ateşinden hallice olan Ankara bugün sepserin, balkonda kitap okuyorum mis gibi üşüdüm bile denebilir İçeri giresim bile yok ama mesai beni bekler Mutluş bi gün oldu bana hepiniz musmutlu gün geçirin

Benide etsene analiz

Günaydın topiğimin güzel kadınları.

Merak ettim siz mutsuzken kitaplara sarılıp kafa dağıtan tiplerden misiniz, yoksa benim gibi okuduğunuzu anlamıyor musunuz?
günaydın

mutsuzken dibine kadar yaşıyorum o anı daha sonra ayağıma bağ olmaması için. maalesef kitap oluyarak kurtulamıyorum

Mavi Göl - Giresun​

Giresun’un Dereli ilçesi sınırları içerisinde ve ilçe merkezine 20 kilometre uzaklıkta, Kuzalan Tabiat Parkı’nın eşsiz değerlerinden biri olan Mavi Göl, üç gölün birleşiminden meydana gelmekte ve yöre halkı tarafından ‘’Sodalı Göl veya Göğ Göl’’ olarak bilinmektedir.

Mavi Göl'ün suyu, kireç taşları ve Karadeniz’in tek sodalı deresi olan Göksu Deresi'nin etkisiyle özellikle yaz aylarında turkuaz rengini alarak ziyaretçilerine eşi benzeri görülmeyen bir güzellik sunmaktadır.

Mayıs ayında karların erimesiyle yeşilden maviye dönenen rengi ile gerçekten isminin hakkını veren Mavi Göl, Aksu çayı ile birleşerek batıya doğru çanak şeklinde en büyüğü 30 metre çapında olmak üzere 5 adet göl oluşturur.

Günaydınlar Kitap Kurtları

Yeni ayın okumaları başladı mı?

Jawlensky
kk birinci noteri
Life light
Eleadora
Levaiz
C Capanin Gururu Teyom
UcanSupurge
Bonus
Kukrim
K Kitapkontesi
Oriana
Natsume
Limonsuzzcay
nemesis
dayler dayler
Keira-
mimesis
sudem34
Nikinik
Alp_BuRc
X xnobodyx
A Arrietty_
Aspasiaa
Black Light
Mrsay
L LADY VEGA
HAbibte
fesang
Boncobo
Disipline Girmis BirKadin
Homer Simpson
Gelincik78
berresuu
yet07
A Atalanteda
mmelisaa
M Mavi Menekse
CipisS
Etkili Eleman
bir civciv annesi
Orangegreysky
La Vie
Ciela

Ben başladım da sonra çocuk hastalandı ilerleyemedim

Evettt. Karamazov Kardeşler'i okuyorummm

Günaydın topiğimin güzel kadınları.

Merak ettim siz mutsuzken kitaplara sarılıp kafa dağıtan tiplerden misiniz, yoksa benim gibi okuduğunuzu anlamıyor musunuz?
Gunaydin
Mutsuzken kitaba yanasamiyorum bile benaklimi veremiyorum kitaba cunku

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…