Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Gunaydiin 😊
Dizi güzel tavsiye ederim.

Ooo baya da çokmuş🤣 nasıl tavsiye eder misin kitapları? Ben diziyi seyrettik sonra kitaplarını pek okuyamıyorum.

Diziyi seven kitabida sever bence. Dizi her zaman kitaba gore daha yuzeysel kaliyo diye dusunuyorum. Tavsiye ederim yani😊 kitaplar kalin kalin ama akiyo gidiyo insani bunaltmiyo

Olayı bu kadar ciddiye alma Bonuscum.
Karşı kaldırıma tezgah kurup bizimle aynı ürünler satmıyorlar sonuçta.
Hoş bence rakip de olabilirler, kendi içimizde bile oluyoruz.

Yok canım ne ciddiyeti bazen yazdığımızı farketmeyebiliriz karşı tarafı rahatsız edebilir.

İsteyerek rakip olursa hoş olur tabi.
Böyle gülerek sadece dalga geçilmiş gibi küçümsenmiş gibi olur.

Demek istediğim bu.

Yok canım ne ciddiyeti bazen yazdığımızı farketmeyebiliriz karşı tarafı rahatsız edebilir.

İsteyerek rakip olursa hoş olur tabi.
Böyle gülerek sadece dalga geçilmiş gibi küçümsenmiş gibi olur.

Demek istediğim bu.
Kimse kimseyi küçümsemiyor Bonus. Hele ki Mrsay Mrsay kimseyi küçümsemez. Latife yapılmış ve ben bunun farkındayım ki sen biliyorsun ben topiği açarken ne düşünceler ile açtım. Aksi bir durum olsa müdahale ederim. Hassasiyetin için de ayrıca teşekkürler

Günaydın topiğimin güzel kadınları. :KK19:

Merak ettim siz mutsuzken kitaplara sarılıp kafa dağıtan tiplerden misiniz, yoksa benim gibi okuduğunuzu anlamıyor musunuz?

Mutsuzken hiç bir şey yapmam okumam, insanlarla iletişime girmem kendimi kapatırım yani

Yukarda dedim ya kuzum mutsuz olunca kitap okuyamıyorum diye. Ondan öyle dedim :KK70:
Yaşın, medeni durumun, mesleğin mesela :KK70: Bir çoğumuz birbirimizi tanıyoruz bu konularda. Ne kadar ayrıntı vermek isteyeceğin sana kalmış tabi ki

Günaydın topiğimin güzel kadınları. :KK19:

Merak ettim siz mutsuzken kitaplara sarılıp kafa dağıtan tiplerden misiniz, yoksa benim gibi okuduğunuzu anlamıyor musunuz?
Değişiyor, ama çoğunlukla okuyamıyorum. Aklımı veremiyorum o yüzden okumak istemiyorum, bazen de okuyup kendime gelebiliyorum, orta şekerli:KK48:

Yaşın, medeni durumun, mesleğin mesela :KK70: Bir çoğumuz birbirimizi tanıyoruz bu konularda. Ne kadar ayrıntı vermek isteyeceğin sana kalmış tabi ki
Haa o anlamda :KK70:

25 yaşındayım.
Müzmin bekar adayıyım.
Öğrenci olabilmek için bu seneyi çalışmaya ayırmayı düşünüyorum.
Ağustos başı başlayacaktım ama ağır hasta olunca ayın ilk gününü yedi maalesef :KK70:
Şimdi paragraf sorularına yardımı olduğu ve eski alışkanlığım olduğu için tuşa bastım ve La Vie 18 uydusuyla topiğe bağlandım :KK70:

Kimse kimseyi küçümsemiyor Bonus. Hele ki Mrsay Mrsay kimseyi küçümsemez. Latife yapılmış ve ben bunun farkındayım ki sen biliyorsun ben topiği açarken ne düşünceler ile açtım. Aksi bir durum olsa müdahale ederim. Hassasiyetin için de ayrıca teşekkürler
Anlaşılmış olmak güzel :KK60: teşekkür ederim 🥰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X