Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Beni tanımıyorsun ama hemde temas da var yani

Ben henüz baslayamadım pazar pazartesi kamp kacamagı yapınca dun ancak ev temizledim

Calci ben mrsay ın şahsına bir şey demedim mrsay küçümsedi demedim ki bu tavır başka yöne çekilir diyorum.

Kendimi sorguladım şu an nasıl bir mesaj yazdım ki böyle anlaşıldı?

Günaydın
iki gecedir bebesi hasta ateşli uyumamış ben
Eki Görüntüle 3106486
çok geçmiş olsun. hiçbir evlat hasta olmasın
günaydın. bu gölü bir de kendi gözlerinizle görmeniz lazım. hiçbir resim kendi güzelliğine yaklaşamıyor bile

çok geçmiş olsun. hiçbir evlat hasta olmasın

günaydın. bu gölü bir de kendi gözlerinizle görmeniz lazım. hiçbir resim kendi güzelliğine yaklaşamıyor bile
Ablamın eşi Giresun'lu. Geçen yıl gitmişlerdi hayran kalmışlar. Bu yıl gitme planımız vardı ama olmadı. Mutlaka gideceğim ben de

Ablamın eşi Giresun'lu. Geçen yıl gitmişlerdi hayran kalmışlar. Bu yıl gitme planımız vardı ama olmadı. Mutlaka gideceğim ben de
gittiğinizde eğer mayıs ayı ve sonrası olursa mutlaka yayla turu da yapın. mayıstan önce buz gibi olursunuz hiçbir şey anlamazsınız ama sonrası çok güzel oluyor.

gittiğinizde eğer mayıs ayı ve sonrası olursa mutlaka yayla turu da yapın. mayıstan önce buz gibi olursunuz hiçbir şey anlamazsınız ama sonrası çok güzel oluyor.
Ben de Karadenizliyim ve bu yıl yağmur peşimizi bırakmadı temmuz ayında. Tatilin 15 günü yağmur yağdı ve biz mont ile durabildik Ne şans dimi. O yüzden de Giresun'a geçemedik. En son Perşembe yaylasına gidebildik orası da buz gibiydi.

Ufak ufak okuyoruz calci

ben de karadenizliyim ama istanbuldayım maalesef annemler hırka yelek otururken ben menapozdaymışım gibi kendimi yelledim yaz boyu

Calci ben mrsay ın şahsına bir şey demedim mrsay küçümsedi demedim ki bu tavır başka yöne çekilir diyorum.

Kendimi sorguladım şu an nasıl bir mesaj yazdım ki böyle anlaşıldı?

Ben senin niyetini de biliyorum Bonus. Burada seni yanlış anlamadım ki sana da teşekkür ettim. Çünkü bu durumlarda hassasiyeti yüksek kişilerdensin. Senin anaç bir tarafın var ve duygusalsın. kimse kırılsın üzülsün istemezsin bunu da biliyorum. Benim dediğim onu da yanlış anladın. aslında konu olmaması gereken bir durumdu. Uzaması ve ithamlar iki taraf için de hoş olmadı çünkü ikiniz de iyi tanıyorum ki hatta seni çok çok eski tanıyorum.
O yüzden kendini sorgulama lütfen de kırılma. Sen de benim için değerlisin

Ben temmuzdan kalanı bitireceğim önce, 150 sayfa kadar kaldı bu hafta diğerine başlarım gibi duruyor.

Ayşe kulin okumayı düşünüyordm bu ay Geniş zaman kitabını okudm iki günde ama her şey yarım kaldı bende kadın ameliyat olcaktı aldıkar mı göğsünü , yatağın altında bileklik buldu ama ayrılmadı galba kocasndan ölü doğum yapan vardı sonra köyüne dönünce düzeldi mi psikolojisi

Persembe yaylasına günlük güneşlik temmuz ayında gitmiştim yine soguktu üstümüze sal almıstık gezerken

Günaydın herkese

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…