Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Selamm taşındımda ben birde burun ameliyatım var haftaya o yüzden biraz ara verdim en kısa zamanda devam edicem

En kalın kitabım David Copperfield. Ancak Karamazov kardeşler okumayı düşündüm ben. Eğer David Copperfield önerirseniz okuyabilirim ama.

En kalın kitabım David Copperfield. Ancak Karamazov kardeşler okumayı düşündüm ben. Eğer David Copperfield önerirseniz okuyabilirim ama.
Karamazov Kardeşler'i okudum ben. Bana göre rahat okunan bir kitaptı. fırsattan istifade bence onu okumalısın

ben ne zamandır okumuyom biliyon mu bacım
bugün başlayım inşallah
He beni sürükle sonra ben okumuyorum de. yav tam 1 ağustos bebem gelecek dünyaya anası kitap derdinde off evde olsaydım ne güzel 700 sy lık kitabım vardı. Başlardım okumaya bu bahane ile

kk birinci noteri mutlusun? Otomatik olarak 1. Oldun neyse en kalın kitabım 360 sayfa bende onunla katılayım okuyabilirsem tabi biri bana demişti hem emzirip hem oku gibi bir şey öyle yapcaz artık napalım

ben de 360 sayfalık kitap bakayım evden

He beni sürükle sonra ben okumuyorum de. yav tam 1 ağustos bebem gelecek dünyaya anası kitap derdinde off evde olsaydım ne güzel 700 sy lık kitabım vardı. Başlardım okumaya bu bahane ile

kiz anca fırsat buldum ya kendimi affettirmek için arayi çık hızlı kapatmam lazim

rahat değildim ki
şimdi rahatım artik
yoksa bir zamanlar fırtınalar estirirdim buralarda

Çok güzel düşünmüşsün C Calcifer .Bu vesile ile açıklayayım Ağustos ta ben olamayabilirim buralarda.Tiroidlerim malesef sıkıntıda .İlaçlar karaciğerimi etkilemiş.12 sinde Cerrahpaşa ya gideceğim oradaki doktor karar verecek ya atom tedavisi ya da ameliyat olacağım.Ameliyata gerek kalmamasını umuyorum.Atom alırsam belli bir süre tecrit edileceğim için okuyabilirim aslında .Duruma göre artık haberdar ederim

Canım yaa çok geçmiş olsun. Seni göremiyorm ne zamandır ben de sürekli banlandığım için soramadım da. İnşallah kısa sürede sağlığına kavuşursun

Çok geçmiş olsun Kukrimm

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…