Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
😔 Kitaplarım kolide. Cumartesi eşyaları yeni eve koyup memlekete gidiyorum. Monte Cristo Kontu nu sipariş verdim ama yetişir mi bilmem. Elimdeki en kalın kitap onlar olacak. Cumartesi gününe kadar yetişirse katılırım

Tabiki katılıyorum ☺ ben de karamazov kardeşleri okumayi düşünüyorum. Ayin 18 i gibi ablamlar gelebilir o tarihe kdr bitirme niyetindeyim 🤪

Çok güzel düşünmüşsün C Calcifer .Bu vesile ile açıklayayım Ağustos ta ben olamayabilirim buralarda.Tiroidlerim malesef sıkıntıda .İlaçlar karaciğerimi etkilemiş.12 sinde Cerrahpaşa ya gideceğim oradaki doktor karar verecek ya atom tedavisi ya da ameliyat olacağım.Ameliyata gerek kalmamasını umuyorum.Atom alırsam belli bir süre tecrit edileceğim için okuyabilirim aslında .Duruma göre artık haberdar ederim ☺️
Geçmiş olsun canım inşallah ameliyata gerek kalmaz

C Calcifer başkanım tatilde olduğum için çok az kitap okuyorum, siteye bakamıyorum ama bu akşam döneceğim inşallah.

Minnak bir kapadokya fotosu bırakayım aşağıya 💜

IMG_20220724_132334.jpg

Çok güzel düşünmüşsün C Calcifer .Bu vesile ile açıklayayım Ağustos ta ben olamayabilirim buralarda.Tiroidlerim malesef sıkıntıda .İlaçlar karaciğerimi etkilemiş.12 sinde Cerrahpaşa ya gideceğim oradaki doktor karar verecek ya atom tedavisi ya da ameliyat olacağım.Ameliyata gerek kalmamasını umuyorum.Atom alırsam belli bir süre tecrit edileceğim için okuyabilirim aslında .Duruma göre artık haberdar ederim ☺️
Geçmiş olsun canım.
Ben de aldırdım tiroidlerimi
Ancak rahat ettim diyebilirim.
Benim doktorum gençlere atom önermiyoruz demişti bakalım seninki ne diyecek. Hakkında hayırlısı olsun
Uzun yıllar süren birisi için çok zor bir hastalık gerçekten

Katılmak istiyorum.
Çok geçmiş olsun :KK43:

Geçmiş olsun canım.
Ben de aldırdım tiroidlerimi
Ancak rahat ettim diyebilirim.
Benim doktorum gençlere atom önermiyoruz demişti bakalım seninki ne diyecek. Hakkında hayırlısı olsun
Uzun yıllar süren birisi için çok zor bir hastalık gerçekten
Teşekkür ederim canım.
Acaba ilerde gebelik olacağı sebebi ile önermemiş olabilir mi .
Ben de gebelik söz konusu olmayacağı için tercih edilebilir diye düşünüyorum 🤔

Teşekkür ederim canım.
Acaba ilerde gebelik olacağı sebebi ile önermemiş olabilir mi .
Ben de gebelik söz konusu olmayacağı için tercih edilebilir diye düşünüyorum 🤔
Aslında sadece gebelik olarak bakarsan ameliyat da önerilmiyor bana doktorum öyle demişti
O yüzden ilaçlı tedavim normalden uzun sürdü benim
Çünkü sürekli takip ve dikkat gerekiyor benim gibilere gebeyken
Atomu daha çok yaşı 50/60 ın üzernde olan hastalarda uyguluyorlarmıs

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X