Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Evet gerçekten uğraştırıyor benimki de öyle
İlaç kullanınca başka yerlerime etkisi oluyor .
Bilmiyorum bakalım keşke ilaçla hallolsa idi.

Cok gecmiş olsun Rabb'im Şafi ismiyle sifalandırsın feraha cıkarsın hayırla inşaallah

Çok çok geçmiş olsun, en hayırlısı neyse o olur umarım

Evet gerçekten uğraştırıyor benimki de öyle
İlaç kullanınca başka yerlerime etkisi oluyor .
Bilmiyorum bakalım keşke ilaçla hallolsa idi.
1.5 senede ilaca cevap vermesi gerekirmiş normalde. Verilmeyince mecbur operasyon

Munganin birçok dalda eserleri var biliyorsundur şiir, hikaye, senaryo, roman..Keskin görüşleri var ama karakterler arasi keskin geçişleri pek dikkatimi çekmedi, bu elindeki kitaba has olabilir.
Genel anlamda erkek yazar olmasına ragmen kadınlarin ruh hâlini güzel bir empatiyle aktarmasi benim en çok begendigim özelliği. Aslina bakarsan asil guzel tarafi sadece kadinlar babindan değil görüş düşüncesi ne olursa olsun 'öteki' kesim için empati kurmamızı sağlayabiliyor. Ben de okumayali epey oldu. Alırım listeme yine

Başkanım ben elimdeki kalın kitabı okuyayim inşallah ama duellaoya katilmasam daha iyi olur çünkü ağustosta beni neyin bekledigini bilmiyorum. Kendi kendime okurum ama

Katılmak isterim tabi En kalını değil ama kalınlardan olan monte kristo 2.cildi harry potter 5.cildini okuyacağım inşallah

Çok geçmiş olsun canım
Yeni gelen kitaplarım arkadaşlar. En kalın Tutunamayanlar olabilir
Eki Görüntüle 3102471
Ahh ne muhteşem bir kare keyifli günlerde okuman dileğiyle

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…