Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Anladım o zaman son bir soru sorayım kusura bakmayın yanlış olmasın diye soruyorum. Mesela haziran okumalarımı toplu olarak haziran sonunda yazsam oluyor mu? Yoksa her bitirdiğim kitabı mı yazacağım sürekli?
Siz nasıl isterseniz. İster bitirdikçe yazın ister ay sonu toplu yazım size kalmış

Rica ederim Amazonu da es geçmeyin çok iyi indiirmleri var + 5 kitap alınca sepette %5 indirim de veriyor

Madonna ve Momoyu okumuştum, harika kitaplar keyifli okumalar canım
Madonnayı beğenmeyen bir benim heralde
Beni de ekleyin. Şu an Patrick Süskind, koku'yu ve Tom robbins'in Parfümün dansı'nı okuyorum. Günlük ne kadar okuduğumu burdan bildirmem mi gerekiyor kızlar iş yoğunluğundan ortak okumalara katılamayabilirim

Abartıldığını kadar yok o kitap bence. Güzel mi güzel. Hangi kitabı okuyorsun ne zaman bitti yazarsan iyi olur. Hatta özet sayfamız var düşüncelerini oraya da yazabilirsin kitapla ilgili

Bana fazla melankolik geldi. Ağlayanlar falan olmuş bir de. Ben sıkılmıştım

Süper dedektif
Sanırım 6 kitabı var ve 2sini okumadım. Onları da listeme ekleyeyim su gibi aksın aksiyona doyayım
Bende sonuncusunu okumadım sadece ya kitaplığımda bekliyor zevkle okuyacağım
Kesinlikle katılıyorum. Zaten Livaneli'nin her röportajında, yazısında, romanında düşüncelerini aktarma şekli çok açık. Kendini ve düşüncelerini topluma çok güzel tanıttı, fazlasına ihtiyaç duymuyor. Öte yandan Sabahattin Ali daha kapalı kutu gibi geliyor bana, onu anlamak daha zor gibi.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…