Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Merhaba bende de şu an gazap üzümleri var nasıl bi kitap sevdiniz mi okumaya başlamayı düşünüyorum da ben de,
Bu arada merhabalar süper grupmuş ben de bildirim ile keşfedenlerdenim.
Hoş geldiniz
Kendi adıma ben araya başka kitap aldım, biraz ağır ilerliyordu.

Daha önce severek okuduğum bir kitapla başlıyorum.
Çalıştığımdan dolayı çok fazla okumayabilirim, hedefim her gün en az 10 sayfa okumak. Umarım gittikçe arttırabilirim.
Elimde yazarın 3 kitabı var, henüz okumadım. Uçurtma avcısından başlamayı düşünüyorum ben de :)

kütüphane erişiminizin olması çok güzel.
Bende hemen yakınlarımda kütüphane varımdır diye araştırma yapayım (yeni bir şehirdeyim :)
Ben kendi şehrimde böyle güzel bir kütüphane olduğunu bilmiyordum, topik sayesinde kütüphane arayışına girmiştim. Çok şükür hemen hemen her kitabı bulabiliyorum, çok güzel bir şey sınav dönemi diye öğrenciler ders çalısıyor ama. Bir ara kütüphaneye gidip orda okumayı da çok istiyorum.

Ben de şu aralar dışarıda okumayı çok seviyorum, park, bahçe, sakin kitap kafeler filan…

Ortak okuma kısmına katılmak zorunda mıyım? Birde günlük etiket nedir? Sohbet sayfası yine burası mı oluyor?
Katılmak zorunlu değil. Sabahları günaydın mesajı paylaşıyorum. Mesajda Türkiye'nin tarihi yerler vs tarzı paylaşım oluyor

Merhaba hoşbuldum. Aklımda ki ilk soruyla darlayayım şimdiden soruya herkes cevap verebilir.
Okuyacağınız kitapları sıfır mı alıyorsunuz başka alternatifleriniz de var mı.
Kitaplara zam geleceğini bildiğim için geçen yıl indirimleri kovaladım baya uyguna aldım 3 yıllık kitap almış olabilirim o yüzden aşacak kitabım kalmadı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…