Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Aylık bir yazar belirleyip hakkında konuşsak nasıl olur ?
Şahane olur 😍
Kitapta insanlara karşı olan yargıları kendi düşünceleri değil miydi sence ?
Evet öyleydi bence. Sabahattin Ali de Orhan Pamuk da kalemi kuvvetli yazarlar ama okurun eğer kendi fikirleri yeteri kadar oturmamışsa bu yazarlarin düşüncelerinden etkilenmeleri muhtemel. Mesela ben Livaneli çok severim çünkü özellikle toplumsal olaylara değinip fikirlerini beyan ediyor ama bunu yaparken yazdıkları subliminal mesaj içermiyor bence, empoze etme gayesi yok bu şekilde yazması çok güzel

Evet. Devamlılık olmadığı zaman sürekli tabloda değişiklik yapmak zorunda kalıyorum. O yüzden devamlılık sağlayan üyeleri ekliyoruz
Anladım 😇 o zaman son bir soru sorayım kusura bakmayın yanlış olmasın diye soruyorum. Mesela haziran okumalarımı toplu olarak haziran sonunda yazsam oluyor mu? Yoksa her bitirdiğim kitabı mı yazacağım sürekli?

Anladım 😇 o zaman son bir soru sorayım kusura bakmayın yanlış olmasın diye soruyorum. Mesela haziran okumalarımı toplu olarak haziran sonunda yazsam oluyor mu? Yoksa her bitirdiğim kitabı mı yazacağım sürekli?
Ben okurken burada paylaşıyorum
Sonra diğer topikte toplu olarak yazıyorum

Kitaplara zam geleceğini bildiğim için geçen yıl indirimleri kovaladım baya uyguna aldım 🙈 3 yıllık kitap almış olabilirim o yüzden aşacak kitabım kalmadı 🥲
Süpermiş. Keşke bende akıl etseydim gerçi bir kaç ay götürecek kitabı var ama kitap bağımlılık yapıyor resmen 😁
Bu arada sizin tavsiyenizle de bkm den kitap alışverişi yapmıştım biraz geç oldu ama teşekkürlerimi ileteyim 💕

Hepsi de harika kitaplar 😍. Yalniz nickine bakınca Kürk Mantolu Madonna yi en sevdiğin kitap falan diye düşünmüştüm. Mantosuz hanım mantonuzu bi zahmet giyin artık yani okuyun lütfen ☺
Herkes öyle düşünüyor ilk etapta, yalnız değilsin:sus:

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X