Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Merhaba hoşbuldum. Aklımda ki ilk soruyla darlayayım şimdiden soruya herkes cevap verebilir.
Okuyacağınız kitapları sıfır mı alıyorsunuz başka alternatifleriniz de var mı.
Sıfır aldığım da çok oldu, arkadaşlarımdan emanet aldığım da. Ama sanırım en büyük şansım okulumun kütüphanesi(öğretmenim)

Sıfır aldığım da çok oldu, arkadaşlarımdan emanet aldığım da. Ama sanırım en büyük şansım okulumun kütüphanesi(öğretmenim)
kütüphane erişiminizin olması çok güzel.
Bende hemen yakınlarımda kütüphane varımdır diye araştırma yapayım (yeni bir şehirdeyim :)

Hayırlı olsun canım benim sağlıkla büyüsün, hayırlı evlat, iyi insan, iyi kul olsun inşallah

Hayirli olsun canim Allah anali babali buyutsun insallah

Gözünüz aydın Allah analı babalı büyütsün iyi insanlarla karşılaştırsın inşAllah

Gözünüz aydın Allah analı babalı büyütsün, sağlıkla, huzurla büyüsün inşallah

Yaa çok sevindim. Rabbim analı babalı büyütsün inşallah. hayırlı olsun

Tebrik ederim. Hayırlı olsun inşallah. Sağlıklı , uzun , mutlu ömrü olsun

Hayırlı olsun, sağlıklı mutlu bir ömrü olsun inşalalh

Keyifli okumalar arakdaşım Ben de elimdekini bugün bitirsem yarın Sineklerin Tanrısına başlarım ınşallah

Gözün aydın hayırlı olsun yavrunuz ❤
Sağlıkla büyüsün inş

Gözünüz aydın, sağlıkla sıhhatle büyüsün inşallah

Gözünüz aydın Allah analı babalı büyütsün inşallah

Allah anali babali büyütsün inşallah gözünüz aydin

Gözünüz aydın. Rabbim analı babalı büyütsün inşallah
Çok teşekkür ederim arkadaşlar amin Allah razı olsun

Merhaba hoşbuldum. Aklımda ki ilk soruyla darlayayım şimdiden soruya herkes cevap verebilir.
Okuyacağınız kitapları sıfır mı alıyorsunuz başka alternatifleriniz de var mı.
Kendi adıma cevap vereyim. Şu anda okuduğum üç tane kitap var. Biri kendi kitaplığımdan, biri kütüphaneden biri de telefon uygulamasından

Gazap üzümleri

+

Ben de hem kütüphane hem kendi kitaplarım hem uygulama şeklinde devam ediyorum larinnia
Merhaba bende de şu an gazap üzümleri var nasıl bi kitap sevdiniz mi okumaya başlamayı düşünüyorum da ben de,
Bu arada merhabalar süper grupmuş ben de bildirim ile keşfedenlerdenim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…