Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Görmek devamı gibi de değil de. Konusu farklı ama aynı eksende anlatımı var. Dili çok daha ağır ve bir cümle bir sayfa. Kahramanların sonunu merak ediyorsan illa okuyacağım diyorsan şans verebilirsin
Evet sonunu merak ettim ama agirsa suan okuyamayabilirim bu ay cok bi okuma istegim yok nedense.
Filmini izledim dun gece. Yine kitaptan uyarlama diger filmler gibi ozetin özeti bir film olmus. Kitabini okuduktan sonra uyarlama filmleri asla begenmiyorum, cok yuzeysel kaliyor.

Ben sana özelden yazarım sonlarını. Okunacak çok daha güzel kitaplar var. Bu uğurda okuma aşkını köreltme

Günaydıın

Benjamin Buttin'un Tuhaf Hikayesi ni okudum. Daha önce filmini de izlemiştim zaten. Böyle orijinal içerikli kitapları çok seviyorum. Acaba yazar bu kitabı yaşlılığın da bebeklikten farklı olmadığını, insanların yaşlandıkça cocuklastigini vurgulamak için mi yazmış

Bana da öyle geldi. Yaşlandıkça çocuklaşır insanlar diyoruz ya. Bir de yaşlılar çoğu insan tarafından sevilmez hor görülür ama bebekler el üstünde tutulur bunu vida güzel yansıtmış

Son düzenleme:
Niye sevilmiyor ya yaslilar cogu insan tarafindan?
İnsan yükü ağır geliyor derler ya öyle işte. Ne söyledikleri söz ciddiye alınıyor ne yaptıkları iş. Çok acı ama durum malesef bu. Bir bebek hasta olsa gecelerce uykusuz kalınır üzülünür ama yaşlı biri hasta olsa kızılır işimden evimden engelledi beni diye düşünülüyor. Bir

Teşekkür ederim bilgi verdiğin için. Yerli yazarları iyi tanıyorsun branşının da etkisi var sanırım Bende sadece Yeşil Peri var ama güzel diyorsan alırım diğerlerini de.Sence bu üçünden hangisi en iyisi ?

İlk okuduğum için mi yoksa cinsiyetçilik mı bilmem Yeşil Peri Gecesi'ni sevdim en çok. Yazarın kalemi gittikçe güçleniyor ve üslup olarak Osman hepsinden daha güçlü yine de favorim Yeşil Peri Gecesi. Ayfer Tunç'un Aşıklar Delidir kitabından da çok etkilenmiştim. Kahramanların bunalimini ciddi derecede içinde hissediyorsun

Hakkımızda hayırlısı olsun canım

Ben de suzan defter ve kapak kızını merak ediyorum, sepete eklemiştim hatta

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…