Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ayfer Tunç'un Aziz Bey Hadisesi kitabını okumuştum. Birkaç kitabını daha aldım ama şu an hatırlamıyorum hangileriydi. Ben de sevmiştim. Kitaplarım hala kolilerde😔 ve bende unutkanlık başladı.
Halâ tam anlamıyla yerleşemedin mi 🙄

Herkese merhabalar. Size bir sorum olacak bu aralar biraz fazla kitap okuyorum ve aşırı boyun ağrısı çekiyorum kitaba eğilmekten sanırım. Siz okuma yaparken boyun yastığı kullanıyor musunuz? Tavsiye edeceğiniz bir marka var mı internetten sipariş için

Ayfer Tunç ne yazsa okunur. Hangi kitabını okursanız okuyun pişman olmazsınız.
Ayfer Tunç a bir şans vermeliyiz o zaman😊
Nermin Yıldırım da hiç okumadım ben 🤦‍♀️
Ayfer Tunç'un Aziz Bey Hadisesi kitabını okumuştum. Birkaç kitabını daha aldım ama şu an hatırlamıyorum hangileriydi. Ben de sevmiştim. Kitaplarım hala kolilerde😔 ve bende unutkanlık başladı.
Değerlerinizi olcturdunuz mu ,B12 eksikliğinden olabilir. Ya da kafanız çok dolu .
Ben size birşey soracaktım. Kızınız 2.sınıfa gidiyordu yanlış hatırlamıyorsam. Dönem ortasında taşınınca okul değişikliği falan alışması nasıl oldu. Biz de taşınicaz, kızım 1.sınıf çok etkilenir mi diye düşünüyorum

Herkese merhabalar. Size bir sorum olacak bu aralar biraz fazla kitap okuyorum ve aşırı boyun ağrısı çekiyorum kitaba eğilmekten sanırım. Siz okuma yaparken boyun yastığı kullanıyor musunuz? Tavsiye edeceğiniz bir marka var mı internetten sipariş için
Ben yatarak okuyorum boynum ağrıdığında ya da minderle yüksek tutuyorum kitabı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X