Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Senin arkadaşların ne güzel okuyor. Benim çevremde böyle arkadaşlar yok maalesef

Senin arkadaşların ne güzel okuyor. Benim çevremde böyle arkadaşlar yok maalesef
Amcamın 2 torunu var onlar okuyor, bazen tasviye veriyoruz birbirimize kuzenlerime veriyorum istiyorlar, geçen 3 tane verdim birine, bitirdim diyor ben normalde kitaplarıma kıyamam ama okusunlar diye veriyorum. Yeter ki sevsinler. Geri kalan 3 4 arkadaşım daha var okuyan, öyle güzel oluyo çok şükür.

Hamd olsun canım, sen nasılsın. Bu ayın birincisi olacağım diyorsun

İyiyim ben canım sen nasılsın?
Onun uyku arkadaşını yerim ben

Hamd olsun canım, sen nasılsın. Bu ayın birincisi olacağım diyorsun
Hahaha keşke olsam ama bu kitapları okumaya geçen ay başlamıştım ben bitiremedim gitti baktım okuyamaz oldum yine Tess’e başladım.
Kreşe başlayn bebem hem kendisi hastalanıyor hem bize de bulaştırıyor
Şimdi iyileşmek üzere olduğu için baya keyifliyim Black Light

İyiyim ben canım sen nasılsın?
Onun uyku arkadaşını yerim ben
Yaa ıssırcam onu, bir ara inatlaştık o uyuyunca aldım kitabı yatağından, gece uyandığında yokluğunu farkedip beni azarladı. Cüce cin gibi söylene söylene kitabı alıp geri yatağına götürüyordu.

Oyuu yerim ya

Kendi kendime günde bir ince kitap okumaya başladım. Bu sayede belli bir vaktimi ince bir kitaba ayırıyorum. En fazla 100-150 sayfa tercih ediyorum. Simdilik iyi gidiyor, diğer okuduğum kitabımı ayrı günlük seçtiğim ince kitabımı ayrı bir saatte okuyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…