Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Benim hüzünlü orospularım kitabını okuyan var mı? Pdf olarak indirdim de, midem bulandı ya. Pedofili var bence kitapta, çok rahatsız oldum 🙄

Benim hüzünlü orospularım kitabını okuyan var mı? Pdf olarak indirdim de, midem bulandı ya. Pedofili var bence kitapta, çok rahatsız oldum 🙄
Neden böyle bir tercih yaptın diye merak ettim şu an. İsmi artı arka kapak fikir vermedi mi?

Neden böyle bir tercih yaptın diye merak ettim şu an. İsmi artı arka kapak fikir vermedi mi?
Arkadaşım bir kitabını aldı, ben de duyuyodum. Yazarı merak ediyordum, gördüm bu tarz olacağını tahmin etmemiştim. Yani hayat kadını vs olur diye düşündüm, bu kadarı fazla geldi, şaşırdım. Arkasına, konusuna bakmadım, pdf okudum.

Boyle seyler neden yazarlar ki
Bilmiyorum valla, yani sadece konuyu anlatsa ayrı, güzellemiş gibi hissettim. Adam kendinden bahsediyor, olan şey çok normal ve güzelmiş gibi konusuyor vs.
İhtiyarladıktan sonra aşık olan, 14 yaşındaki çocuğa karşı hisleri olan adam. Daha çok detay var tabi, okumak isteyen vardır diye anlatmiyim. Benim midem kaldırmadı, az kaldı kısa diye bitireceğim.

Herkese iyi aksamlar ❤ cok fazla yorum yazmaya vakit bulamiyorum. Gecen ay hic kitap okuyamamistim. Simdi Cezayir'de Kadin Olmak adinda bir söyleşi kitabi okuyorum. Her satiri beni derinden etkiliyor. Cezayirin yakin tarihinde kadina bicilen rolün birinci agizdan anlatıldığı muhtesem bir kitap. Okumak isteyen olabilir diye cok fazla spoiler vermeyeceğim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X