Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Benim elim hep kalın kitaplara gidiyor inceler ilgimi çekmiyor, başkanın dediği gibi yarım kalmış gibi

Nasıl gidiyor tatil ?
Bol şişmeli,top gibi yuvarlanmali,penguen gibi yurumeli ayaklarıma igne batirip şişliğini almak istiyorum son gunler gecmek bilmiyo hayirlisiyla kucagima alim kizimi da yeni bir maratona baslayalim

Bol şişmeli,top gibi yuvarlanmali,penguen gibi yurumeli ayaklarıma igne batirip şişliğini almak istiyorum son gunler gecmek bilmiyo hayirlisiyla kucagima alim kizimi da yeni bir maratona baslayalim
Ablamla aynısınız. O da 38. Haftasında

O da olur inşallah ne kaldı ki
Sağlıkla gelsin minik

Ben de ince kitaplarda yarım kalmış hissi oluyor

Huzursuzluk en çok değil mi ?
Kisa kitaplar bana da yarım kalmış hissi veriyor çoğu zaman. Tam kitabın içine girip adapte oluyorum birden bitiveriyor.
Huzursuzlukta da o his oldu. Ama en çok yarim kalmış hissini yaşadığım kitaplardan biri Kuyucaklı Yusuf. Kübra ve annesine ne oldu mesela yani bence çok daha devam etmeliydi. Sanki yazarin daha anlatacak çok şeyi vardı da mecbur kaldı birden kitabı bitirmek zorumda kaldı gibiydi. Yusufla Kübra günün birinde bi yerde karşılaştılar mi falan diye kendim hayal kurup kitabın sonunu oluşturmuştum

O kitabı da yorumladık biz

O kitabı da yorumladık biz
Neler kaçırmışım böyle. Yusufa sinir küpü oldunuz mu benim gibi. Hayır hem gözü pek yaman bir delikanlı gibi anlatılıyor başta hem de karısı kötü yola düşüyor adam hâlâ sessiz sessiz köyleri dolanıyor

Ben de ince kitaplarda yarım kalmış hissi oluyor
Tarık Tufan in kitabında o his oluşmuştu.
Kısa kısa bir çok hikaye ve sonu yoktu hikayelerin eee diyosun yok devamı zaten kişi başi 3 er sayfa vermiş hikayelere.

"Beni Onlara Verme" kitabı.
Yazarın ilk okuduğum kitabı idi.

Basiretsiz Yusuf olmalı kitabın adı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…