Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Akşam üzeri burda da yağdı

Sayfa sayısını bilmeden çok yazılınca ben de merak edip yazdım

Püüü sayfa sayısını bilmiyordum bi kere çoğunluk yazınca ben de Merak edip yazdım
Cok sayfalı kitap gözümde büyüyor benim ya Kayip tanrilar ve Martin süründü resmen elimde.

Başladıgim kitabı hemen okuyum bir iki günde bitsin istiyorum çok sayfalı olunca nasıl olsa bitmez moduna mi giriyorum ne seneye ortak kitapları çok uzun tutmayalim bari bu sene yetişemedim

Aslinda akici ise okunuyor ben cok merak ediyorum Mayis ortak okumasini

Alamut' u okudun mu?
Ben daha onu okuycam.
Çok merak ediyorum, tavsiye eden oldu, çok güzel diyen var.
Umarım o da "gece yarısı"na donmez
Okumadim cunku bulamiyordum. Taa ki bugun direk kitap ismini yazinca cikti karsima.
Yazar ismini yazip arama yapiyordum.
Nisan bitmeden gelirse okurum. Olmadi mayis da bu ikisini okurum

Ben gece yarisi kütüphanesi nasil yilin kitabi secildi anlamadim tamam kotu degil Ama ne bileyim

Birde Momo Yu okuyunca Hayao Miyazaki cizgi filmi izliyorum gibie gozumun onunden gecti sayfalari okudukca.

Son düzenleme:
gece yarisi kütüphanesi nasil yilin kitabi secildi anlamadim tamam kotu degil Ama ne bileyim
Bence şöyle hem pandemi de yazılmış.
Hem de dönemsel olarak Nora gibi duygular yaşayan kişilere klavuzluk etmiş olabilir.

Benim bir arkadaş mesela çok beğenmiş bir solukta okumuş.Bir gece de filan.
Kitaptan beklentiyle de alakalı.
Geçen buraya birisi de yazdı.Tavsiye ederim çok güzel yazdı.Ziyaretcilerden biri.

Ben de mesela kendimi sorguladım kitaptan sonra mesela.Farkli bir hayatım olsa farklı bir tercihim olsa nasıl olurdu diye hiç hayal kurmadigimi farkettim.Aceba ben mi anormalim diye düşünmeye başladım hatta.Bana göre hayat düz vites ileri.

Ben de ince kitaplarda yarım kalmış hissi oluyor

Lohusaydım kafam pek güzeldi hatırlamıyorum
Nasıl ettim ben de bilmiyorum bebem gazlı ben iki çocuklu hayata alışmaya çalışan garip ana desem yırtar mıyım ki

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…