Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Günaydını kaçırdım
Dostoyevski kumarbaz okuyorum. İş arkadaşım çok sıkıcı hiç gitmiyor dedi ama ben çok sevdim çok da akıcı bence.
Ben de çok severek okumuştum :)
Çok eğlenceliydi hatta bence. Ana karakterin adını unuttum ama farklı milletler hakkındaki tespitleri çok iyiydi ve eğlenceli bir dille yazılmıştı.

Selam herkese suan okudugum bi kitap yok malesef. Dogum safagi sayiyorum ramazani verimli geçirmeye calisiyorum

Bu ara üç kitabı da yarım bıraktım
Normalde pek huyum değildir
İçim rahat etmiyor
O yüzden imkansızın şarkısına devam edeceğim. En azından bir tanesini bitireyim
Alamut’ a devam etmeyeceğim maalesef, bütük bir merakla okumaya başlamıştım halbuki

Ben de çok severek okumuştum :)
Çok eğlenceliydi hatta bence. Ana karakterin adını unuttum ama farklı milletler hakkındaki tespitleri çok iyiydi ve eğlenceli bir dille yazılmıştı.
Kesinlikle bende o yanını çok sevdim kitabın. Ana karakter sanki benimle dedikodu yapıyor gibi anlatıyor çok samimi buluyorum.
İnnsallh olur canimm. Kayinvalidemde kayinbabmda çok okur bizide iyu oluyooo aliyoz kitapları. Sipariş de veriyoz istediğimiz kitabı alır
Maşallah ne güzel

Ben hiç bir şey okuyamıyorum su an, çok yoğunum akşam da yorgun oluyorum. Sadece kuran okuyorum. 2 güne islerim bitecek yarımları bitireceğim, ne okurum bilmiyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…