Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Günaydın aşklar

Dema öyle dema daha başlamayanlar var
Bir sey söyleyeyim mi kesinlikle benim ruh halimle alakalı, normalde benim okuyacağım tarzda bir kitap. Ama şimdi rahatsız oluyorum.
Misal kinyas ve kayra gibi
Daha önce günday okumama ve okuduğum kitabının da içinde şu an genel olarak rahatsız olduğum durumları bulundurmasına rağmen okuyamadım. Hormondan mıdır nedir anlamadım ki
Sabah kadar Alamut kalesinde kavga ediyordum

Günaydınlar, ben bugün sürpriz yapacağım galiba okuma konusunda

Günaydın gizli bahçe yi beraber okuyacaktık o zaman ben de başlayayım bugün
Ay inan hatırlamıyorum canım. dün Sefillere devam etmek istemedim hafif bir şey okuyayım dedim elime bu geçti. Hadi sen de başla. İki güne bitirirsin zaten çok akıcı

Gunaydiiin
Bende Körlük'e basladim agir ilerliyor okumam biraz ama bakalim bi ilerletirsem devami gelir insallah

Ay inan hatırlamıyorum canım. dün Sefillere devam etmek istemedim hafif bir şey okuyayım dedim elime bu geçti. Hadi sen de başla. İki güne bitirirsin zaten çok akıcı
Uzun zaman geçti zaten tatlım unutman normal tamam o zaman bugün başlayayım

Yok ben almayayım. Benimki 3 ayda başladı mızmızlanmaya ve 7. ayında çıkardı hem de üç diş birden çıkardı ve üst dişleriydi ikisi
Ahahah o ne ya 4 ay surundurmus valla zormus seninki
Bizimki 3 ay civari basladi, 4bucuk aylik cikardi iste nisanin 2sinde 1.si, smdi 2. Cikiyo. Cok zulüm etmedi ya hakkini yemeyeyim yavrimin, ama kolay da degil tabiiiii

Diyaloglarin paragraf icinde olmasi baydi beni yoksa ilerleyis guzel bence merak uyandiriyor
Bir de kişilerin adları yok. gözlüklü kız , yaşı adam, doktor, doktorun karısı Bu kitaba aldanıp Görmek'i aynı sanma değil. O bayağı zor bir kitap. Bir sayfa cümle kurmuş adam

Günaydın ben alamut kalesi Peter willey'e geri başladım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…