Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
kızlar eğer Martin’i bu gece bitirirsem yarın kütüphaneye gitmeyi düşünüyorum.
İyice ağırlaşmadan kütüphaneden olabildiğince faydalanmak istiyorum, yürüyerek gidiyorum çünkü.
Bana kitap önerir misiniz
Klasikler dışında her türlü öneriye açığım.
Klasik okumak istemiyorum şu sıralar

Paulo Coelho okur musun? Kitapları güzeldir tavsiye ederim.
Çalıkuşu nu okumadıysan oda çok akıcı ve güzeldir.

Dune serisini aldı kızlar bu ara ben de onlardan heves edip kütüphaneden serinin ilk kitabını aldım yakında başlayacağım beraber okusak güzel olur tabi okumadıysan

Dune serisini aldı kızlar bu ara ben de onlardan heves edip kütüphaneden serinin ilk kitabını aldım yakında başlayacağım beraber okusak güzel olur tabi okumadıysan
Aslında aklıma geldi, hatta sistemden baktım varmı diye varmış kütüphanede
İyi fikir, ne zaman okursun tahmini? Yani bu bir ay içinde dersen ben de alayım. Uzatma süresini de hesaba katarak alacağım bu sefer. Nisan aynın ortak okuma kitabını da alacağım.
Okurum dersen alayım ben de

Değişik sürükleyici bir şey okumak istersen Kafes güzeldi. Var mıdır bilemiyorum ama

Ben 12 martta Dune, Siddhartha ve gelecek ayın ortak okumasını (Alamut) aldım Sefilleri bitirmek için başlayamadım hiç birine zaten Alamuta nisanda başlarım bugün Siddharthaya başladım bugün 150 sayfa kadar bi iki güne bitiririm peşine Dune’ye başlayacağım bizim kütüphanede 15+15 süre

Arkadaşım Oblomovu okudu, diyor ki ben sarısın yakısıklı bir şey bekledim, filmine bakmış Oblomov bu mu , hayallerim suya düştü dedi ben de ben Oblomovu hiç yakısıklı hayal etmedim dedim.
Arkadaşın konuyu çok yanlış anlamış

Alacakaranlık serisi kaç kitaptan oluşuyor İnternete baktım nadir kitapta 4 cilt 148 yazıyor

Değişik sürükleyici bir şey okumak istersen Kafes güzeldi. Var mıdır bilemiyorum ama
Arkadaşım okuyordu onu sağolsun okumadan tüm kitabı okumuş kadar olmuştum
Bizim de öyle.
O zaman ben
Dune, Alamut kesin alayım
3. Ye bakayım artık
Veronika olabilir

Arkadaşım Oblomovu okudu, diyor ki ben sarısın yakısıklı bir şey bekledim, filmine bakmış Oblomov bu mu , hayallerim suya düştü dedi ben de ben Oblomovu hiç yakısıklı hayal etmedim dedim.
Oblomovu okuduğunda emin mi ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…