Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hepsi +siyaset+entrika, kendi dini peygamberi, inancı, kendi canlı türleri hatta fizik kuralları olan tamamen orijinal bir evren, çok hayranlık uyandırıcı bence
Dune'dan mı bahsediyorsunuz ? Geleceğe dair 120.asırdaki gezegenleri hayal edip muhteşem bir ekosistem tasarlamak çok dahiyane değil mi

Dune'dan mı bahsediyorsunuz ? Geleceğe dair 120.asırdaki gezegenleri hayal edip muhteşem bir ekosistem tasarlamak çok dahiyane değil mi
Kesinlikle. Kendi gerçekliği olan bir evren. siyaseti, dini bu paranormal gerçeklikle o kadar tutarlı işlenmiş ki. Çok zekice kurgulanmış. Çok keyifli okumak insana büyük haz veriyor.

Kesinlikle. Kendi gerçekliği olan bir evren. siyaseti, dini bu paranormal gerçeklikle o kadar tutarlı işlenmiş ki. Çok zekice kurgulanmış. Çok keyifli okumak insana büyük haz veriyor.
Hatırlarsanız şöyle bi söz geçiyordu kitapta " korku aklın katilidir ". Arkadaşlar da kalın diye bu seriyi okumaktan korkmasınlar. Yalnız okuyunca sevmezlerse öneren olarak tek suçlu ben değilim, ikinci adres olarak sizi göstereceğim ☺

Bütün Beyinli Çocuk okuyorum şuan, sonrasında sefillere geçmeye korkuyorum ne okusam diye düşünüyorum akıcı uçup giden bişi
Behavioral Scientist 'Kendimin Çocuğu Olsaydım' kitabi gayet güzel. Inceleyin isterseniz size uyarsa anlatımı güzel tavsiye ederim

Yeni başladım bir çift yürek e umarım gider gitmezse ara veririm buna.
Sefilleri de iki cilt bir ayda mümkünatı yok okunmaz, okuyacak varsa şapka çıkartalım
Daha önce söyledim mi bilmiyorum ama 'Bir Çift Yürek ' kitabını okuyalı çok uzun yıllar oldu , C Capanin Gururu Teyom yakın zamanda okumuşsa daha iyi hatırlıyordur tabi ama onun aksine durağan olduğu değil heyecan olduğu kalmis benim aklımda.
Sefillere gelince; kendi adıma iki cildi bir ayda okuyabilecegimi sanmıyorum, iki aya mi yaysak acaba ?
Hiçbişey okuyamıyorum hâlâ
Kısa ve ruha iyi geleceğini düşündüğüm iki kitap yazayım "Dinle Küçük Adam" ve " Ev Yapımı Sihirli Değnek ". Dilersen bunlarla okumaya yeniden dönüş yapabilirsin , ikisi de uygulamada var hatırladığım kadarıyla
Dinle Küçük Adam kitabında ' adam' kelimesi yerine ' insan' kelimesi kullanılsaydı daha çok sevecektim tabi o ayrı mesele

Yay canım iki aya zaten bu ay için iki kitap demedik diyemeyiz dememeliyiz
Ben de ya Nisan ya da Mayısta okurum ikinci cildini.
Bir çift yürek güzel başladı aslında çok az okudum daha ama şu anda merak ediyorum nasıl ilerleyecek

Sefillerin iki cildini de mart diye mi konuşmuştuk hatırlayamadım ama iki cildin toplam sayfası benim gecen ay okuduğum toplam sayfadan fazla UcanSupurge nin züpürgesine atlarsak ancak okuruz
Bu arada sen aborjinlerle dans etmeye başladın mi ?

Çok adil bir seçim ile seçtik ortak okumaları

Çok adil bir seçim ile seçtik ortak okumaları
Çok adil çok Hafiye süpürge ortaya çıkardı; beş altı kişi Sefiller diye yazmış, teyonun dışında hiçbiri ortada yok. Teyocan desen bi ay 10 kitap okur, bir ay sıfır Ne yapacak kestiremiyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…