Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Selamlarrr🥰💜
Kimler gelmişşşşşş😍
4C551261-7D8F-4665-BFAC-B9B83BC5805A.jpeg

Piruze Sinan Akyüz
Turkbi kızın Şam'da yaşadığı hayatı anlatiyo. Sonu biraz hüzünlü bitiyor. Çok kucuk yaşta evlenip çok sıkıntı çekiyor. Ben lise öğretmeniyim öğrencilerimin okuması gerektiği bı kitapti bana göre Ders amaçlı. Akıcı bı dili var iki günde bitti . Tavsiye ederim.
Ah Piruze ah bende çok etkilenmiştim 😒

Evvvet acıklı yazıyor zaten üzüldüm okurken bı okadarda kızdım piruze okusahemen evlenmese böyle olmazdı diye Sinan akyuzun incir kuşları beni daha etkilemişti.🙁
Kesinlikle bende çok kızdım ah ah ☹️
Benim okuduğum ilk ve tek kitabı idi yazarın ,bir bakayım incir kuşları na da 😌

Arno Atoll

Eki Görüntüle 3022679

Majuro Bridge

Eki Görüntüle 3022681

Bokolap Island

Eki Görüntüle 3022682

MARSHALL ADALARI

Tropikal iklimin hüküm sürdüğü harika bir tatil cenneti olan Marshall Adaları, Okyanusya‘da, Hawaii ve Papua Yeni Gine arasında bulunan beş ada ve 1152 adacıktan oluşuyor. Kasım ve mayıs ayları arasında havanın yağışlı olması nedeniyle haziran-ekim döneminde gitmesi tavsiye edilen Marshall Adaları, dalış meraklılarını kendine hayran bırakan dalış noktaları ve inci tanesini andıran kumlara sahip plajlarıyla görülmeye değer.

Nüfusunun büyük bölümü göçmenlerden oluşan ve genel olarak Japonca ve İngilizce dillerinin konuşulduğu ülke, sabaha kadar süren eğlencelerin yaşandığı gece kulüpleriyle de ünlü. Portekizli denizci Ferdinand Macellan ve İspanyol kâşif Miguel de Saavedra tarafından keşfedilen bu ada ülkesi, tarihi yapılar bakımından pek zengin olmasa da nefes kesen güzellikteki plajlarıyla ziyaretçilerine unutulmaz bir tatil fırsatı sunuyor.

Karlı bir İstanbul sabahından herkese günaydınlar ❤️

@Tosun Pasa
@kk birinci noteri
Life light Life light
Eleadora Eleadora
Levaiz Levaiz
@Mehfam
C Capanin Gururu Teyom
UcanSupurge UcanSupurge
@Bonus
@WOMAN
Kukrim Kukrim
@JES
K Kitapkontesi
@Nosking
@Otrera
@Oriana
@Natsume
@dgdln
@Limonsuzzcay
@-nemesis-
@dayler dayler
@Keira-
@elektra
@astrojurnal
@firdefs
@mimesis
@ummhnisa
@sudem34
@Nikinik
@_BuRc_
@Amanita
@Arrietty_
@Aspasiaa
@Balkiz94
Black Light Black Light
@Mrsay
@LADY VEGA
@ASSOSyal
@Buralardutluuugdu
@HAbibte
@fesang
@Cordelia
@Less-is-More
@Aylakkadin
ssevilll ssevilll
Brahma90 Brahma90
@Cledyana
@Kurk Mantosuz Madonna
@cotard sendromu
@AnnE Shirley
E Emine1990
Başkanım kullanıcı adımı düzenledim sana nereden bildireyim bilemedim. Bir başka karlı şehirden çok hello

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X