Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bak iste bi biz kalmışız bilmeyen.Neyse ki öğrendik.
Nasıl oldun sana virüs bulaşmadı değil mi ?
Biraz bogazim agriyo. Bulastimi bulasmadi mi bilmiyom. Bulastiysada yapacak bsyim yok ilac falan icemiycegim icin. Sicak seyler tuketiyorum

Biraz bogazim agriyo. Bulastimi bulasmadi mi bilmiyom. Bulastiysada yapacak bsyim yok ilac falan icemiycegim icin. Sicak seyler tuketiyorum
Çok geçmiş olsun, inşallah bulaşmamıştır sana. Bu işin içindesin zaten nasil beslenmen gerktiğini bizden iyi biliyorsun.Allah şifa versin 🌺

Son mesajlardan Ahmet Ümit’i gördüm de geldim. :KK45:
Severim kendisini :KK200:
Gelmişken beni de aranıza alır mısınız :KK22:
Hoşgeldin🌺
Doğuma kadar kitap okumaya niyet ettim artık sık sık okuyamam diye. Geçen sene çok yoğun ve stresliydi benim için. Kitap konusunda rahat rahat seçim yapamamıştım, romanlardan uzak kaldım.
Şimdi tekrar başladım roman okumaya, bol bol tadını çıkara çıkara okumak istiyorum özlemişim :KK54:
Topik devamlılık sağlar diye düşündüm
:KK9:
Kızlar Halk Kütüphanesinden aldığım kitapların süresini kaç gün uzatabiliyorum bilen var mı ??
Bizimki 15 gün telefon açınca +7 gün daha uzatıyorlar.😍

Bi arastirim onu. Tesekkur ederim❤
Çok geçmiş olsun ❤️ günde 2 fincana kadar izin var. Ben de geçenlerde rahatsız hissettim boğazım kötü oldu öksürük filan. Sabah ılık suya zencefil bal limon katıp içtim birde akşam. Bol da meyve tükettim. Onun dışında d vit. Damlasını yükselttim ve mg ilacım vardı. Kolaylıkla atlatırsın inşallah

Çok geçmiş olsun ❤️ günde 2 fincana kadar izin var. Ben de geçenlerde rahatsız hissettim boğazım kötü oldu öksürük filan. Sabah ılık suya zencefil bal limon katıp içtim birde akşam. Bol da meyve tükettim. Onun dışında d vit. Damlasını yükselttim ve mg ilacım vardı. Kolaylıkla atlatırsın inşallah
Saol canim 😍 gebelikten dolayi diger ilaclari zaten aliyorum. Bugun de zencefil limon yapayim o zmn🤗

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X