Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Geçmiş olsun. Allah muhafaza olsan bile anne karnında bebeğe bir etki olduğu saptanmamış bilimsel olarak. Kaygını anlıyorum.
Servise yatan gebelerimiz oluyordu ve hepsini ben dogumhaneye goturdum. O zorlu sureclerini gordugum icin biraz korkuyorum. Cok tesekkur ederim❤
Guzel bir hafta olsun insallah. Ben de 3 kitapla devam ediyorum gazap uzumleri son 30 sayfam kaldi. Dun dayanamayip ahmet umitin kirlangic cigligi kitabina basladim. Uygulamadan da yuregimin sesini dinle yi okuyorum

Günaydın

Beni Ödülle Cezalandırma okumasına devam ediyorum. Son birkaç gündür okuma yapamadım.

Günaydın herkese iyi haftalar

Masallah tutunamayanlar nasil gidiyor? Ben hala almadim o kitabi elim varmiyooorr
Gitmiyor daha doğrusu geçen hafta düzenli bir okuma yapamadığım için elime almadım. Bu hafta devam edeceğim. Başka kitapla birlikte okununca okunuyor

Gitmiyor daha doğrusu geçen hafta düzenli bir okuma yapamadığım için elime almadım. Bu hafta devam edeceğim. Başka kitapla birlikte okununca okunuyor
Biraz daha bekleyim o zman ben soyle yaza dogru

İyi haftalar herkese

Yazın hiç okunmaz. Çünkü insan güneşi görünce içi kıpır kıpır olur. Bu kitabın genel olarak ağır bir havası var. Okumak için tam zamanı aslında
Bak zorla kitap alisverisi yaptiracak bana ocagimiza incir agaci diktin calci saka bi yana tavsiyelerinizle cok guzel kitaplar okudum ve aldim iyiki var bu topik ❤❤ ince memed serisi vardi aklimda bu ay onun yanina ilistirivereyim olmazsa

Ben de Veronika’yı yarıladım dayanamadım uygulamadan germinalden bir bölüm okudum geceler de ağır ağır zerdüşt okuyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…