Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
2 sene covid servisinde calisip bu hastaliga yakalanmadan izne ayrildim. Eşim bugun pozitif cikti. Bende suan bi belirti yok cok sukur,insallah da olmaz. Bana bulasmadan biter gider insallah.kendim icin degil bebek icin endiseleniyorum
Geçmiş olsun canım

2 sene covid servisinde calisip bu hastaliga yakalanmadan izne ayrildim. Eşim bugun pozitif cikti. Bende suan bi belirti yok cok sukur,insallah da olmaz. Bana bulasmadan biter gider insallah.kendim icin degil bebek icin endiseleniyorum
Eşine geçmiş olsun inşallah geçmez sana

Çok geçmiş olsun inşaallah eşin hafif atlatır, sana da bulaşmadan geçer gider

Geçmiş olsun canım, iyi izole olmaya çalışın

Geçmiş olsun canım ,inşallah yoktur ve olmazsın sağlıkla doğum gerçekleşir .

Ayşe Kulin hangi kitabı ile başlayabilirim?

Abumrabum'u bıraktım. Napoli serisi 3. Kitaba devam ediyorum bundan sonra okuyacağım. Kitap güzel akıcı ancak Kayıp tanrılar ülkesi ile konuları birbirine çok benziyor. Peşpeşe okumak iyi gelmedi bana
Abum rabumu neden biraktin canim? Ben son 200 sayfadayim

Çok geçmiş olsun canım. Sana bulaşmadan atlatırsınız inşallah.

Abum rabumu neden biraktin canim? Ben son 200 sayfadayim
Kayıp tanrılar ülkesi ile konuları birbirine çok benziyor. Karakterler birbirine karıştı komser Nevzat var şu anda abumrabum da Araya kitap aldım devam edeceğim.

Kayıp tanrılar ülkesi ile konuları birbirine çok benziyor. Karakterler birbirine karıştı komser Nevzat var şu anda abumrabum da Araya kitap aldım devam edeceğim.
Dogru canim gercekten cok benziyor iyi yapmissin

Allah şifa versin eşine canım inşallah sana bulaştırmadan sağlıcakla atlatır

Geçmiş olsun canım, iyi izole olmaya çalışın

Geçmiş olsun canım ,inşallah yoktur ve olmazsın sağlıkla doğum gerçekleşir .

Asilarin tamdır zaten içini ferah tut.

Odasına girip çıkma hiç .WC banyo çift ise onu da ayirin.

Bulaşmamıştır inşallah

Çok geçmiş olsun canım. Sana bulaşmadan atlatırsınız inşallah.

K Kitapkontesi geçmiş olsun, Allah şifa versin inşaAllah. Kolayca atlatır ve size bulaşmaz umarım

Allah şifa versin eşine canım inşallah sana bulaştırmadan sağlıcakla atlatır
Hepinize ayri ayri tesekkur ederim kizlar. Esim de su an grip gibi geciriyo,agir degil cok sukur

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…