Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
H
Zerdüştte ise Tanrının ölüm sebebini merhametlilerin merhametlisi olmasına bağlıyor merhamet öldürür fikrinde

Canım Allahın izniyle bak bu zamana kadar geldi bundan sonrada sıkıyısız ilerlesin inşallah. Vaktinde zamanında gelsin dünyaya.Dualarım seninle

Öyle görünüyordu daha doğru gibi sanki, ben yalnızlığı övüp ama yalnız olmasına üzüldüğünü de hissettim.
Ümit konusunda da aslında şöyle hak verdim fazlaca ümit edip sürekli hüsrana uğrayınca bi yerden sonra ümit etmek konusu insanda negatif bir
çağrışım yapıyor Nietzche'nin hissettiği bu olabilir.

Çok geçmiş olsun umarım zamanında ve sağlıkla gelir, duacınım
Çok tanıdık geldi bana da belki bir kısmına yer vermiştir bu kitapta, çok ilginç ve düşündürücü bir bakış açısı
Bi yorumda şey okumuştum "Kalbimi çaldın pos bıyıklı "
Vallahi benim de kalbimi çaldı

İnsanın bir yere ait olması kök salması gerekiyor ayakta durması için.

Evet bir süre bitkisel hayatta kalmis. Kız kardesi bakmış ona Kitapta da Breuerin gel bizimle yaşa demesi çok hoşuma gitti. Sonrasında neler olacağını kitabın devamını ben de bilmek isterdim

Zerdüşt’ü daha sonra yazmıştı dimi orda fikri değişmiş demek ki. Sen niye bizi beklemeden başladın ki Zerdüşte
Aspasiaa Eleadora
Ağır ağır okuyorum sindirmeye anlamaya çalışıyorum araya momoyu sıkıştırdım ikisini birlikte okuyorum genelde gece zerdüşt (sakinlikle) gündüz Momo

Kesinlikle bence de öyle üzülüyordu aslında dost arıyordu kendine, aksi olsa ihanetlerine o kadar acı yüklemezdi.
Zerdüşt’ü daha sonra yazmıştı dimi orda fikri değişmiş demek ki. Sen niye bizi beklemeden başladın ki Zerdüşte
Aspasiaa Eleadora
Evet Zerdüştten bahsederken doğum sancılarım diyordu hatta. Yine birileri çok aceleci

Kesinlikle bence de öyle üzülüyordu aslında dost arıyordu kendine, aksi olsa ihanetlerine o kadar acı yüklemezdi.

Evet Zerdüştten bahsederken doğum sancılarım diyordu hatta. Yine birileri çok aceleci
Nietzsche yi anlıyorum
çok ihanet gördüm hepsi dostumdu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…