Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hayin Suat

La sonsuzluk hecesi ve Mücella da var bende Buket Uzuner'i de severim
' La' yi okudum.Mucella listemde
Çok enteresan bir varlık değil mi ? Ama söyledikleri üzerinde çok konuşulacak düşünülecek şeyler. Zaten yazarın onun hakkında uzun tahliller yapması bana çok doğal geldi ,çünkü öyle bir karakter

Iyi aksamlar
Bugun hicbirsey okumadim. Sabah ise gitmeden kiz ateslendi. Eve gelir gelmez onunla ilgilendim. Galiba covid. Okulda oynadigi arkadaslari hep covid cunku. Test de olmuyor
Birkac gun birsey okuyamam .

Tekrar iyi aksamlar
Geçmiş olsun umarım hemen iyileşir

Yarışma için Sahnenin dışındakileri okuyacağım zaten. Mahur besteyi de okurum inşallah. Huzur için uzun bir özet yazmıştım aslında burada

Iyi aksamlar
Bugun hicbirsey okumadim. Sabah ise gitmeden kiz ateslendi. Eve gelir gelmez onunla ilgilendim. Galiba covid. Okulda oynadigi arkadaslari hep covid cunku. Test de olmuyor

Tekrar iyi aksamlar
Çok geçmiş olsun canım. Sen düzeldin sıra çocuklara gelmiş

Suat’ın Mektubu idi sanırım kitabın adı. Bende kütüphanede gördüm bugün. Gördüğüm gibi de uzaklaştım. Ne kadar ilerledin kitapta bilmiyorum ama ben Suat olan kısımlarda şişmiştim

Iyi aksamlar

Tekrar iyi aksamlar
Çok geçmiş olsun canım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…