Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Günaydın herkese keyifli hafta sonları

Aspasiaa umarım bir an önce feraha çıkarsın, güzellikler seninle olsun

@Oriana hayırlı uğurlu olsun sağlıkla büyüsünler inşallah
Çok teşekkür ederim Ferfecir güzel bir ilac
Ah ne iyi etmişsin, sevindim İnşallah seversin hacimli bir kitap. Biçim ve içerik olarak da az ağır olabilir biraz sabır gerekecek, ama sabrın sonu selamettir .Yalnız yanında hafif bir kitapla daha iyi gider diyecektim ki Tutunamayanlari da okuduğunu hatırladım. Bunlar bir arada ağır gelir sanki . Sonra hanımefendiyle tanışma serüvenin başlamadan bitmesin istişare edelim C Calcifer baskanim ne dersin ?

Ben gecen yil baslamistim bendeki kitabın puntoları asiri küçüktü ve çok sık şekilde yazılmıştı gözlerim yorulunca 50 li sayfalarda bırakmak zorunda kaldım.Ama sen öyle güzel bahsediyorsun ki iştahım kabardı.seninle edebiyat zevklerimiz de benzediği için güveniyorum iş bankasından alıp okuyayim ☺

İlk sayfaları biraz ağır geliyor ama açıldığında meraktan kitabı elinden bırakamıyorsun. Yanında hafif bir kitapla çok daha iyi olur bence de ben çok seviyorum Nazan Bekiroğlu'nu. Huzur veriyor bana yazdıkları

Yaa Bu kitabi sevdiğini biliyordum ama Nazan Bekiroğlu için böyle düşündüğünü bilmiyordum ,sevindim

Tutunamayanları yatmadan önce 5-10 sayfa okuyorum canım. Çok ilerlemiyor o. Bunun yanına daha güncel ve akıcı bir kitap koyup okurum

Tutunamayanları yatmadan önce 5-10 sayfa okuyorum canım. Çok ilerlemiyor o. Bunun yanına daha güncel ve akıcı bir kitap koyup okurum
Bir de kitaplarının arasında Mahur Beste yi gördüm. Ben de 'Huzur ' okuyorum şimdi.sık sık adı geçiyor içinde, acaba Mahur Beste kitabı Huzur ile ilişkili mi ? Sen okudun mu Huzuru ? Okuyan ve kitabın yorumunu yazan arkadaş varsa tekrar mesajı ekleyebilir mi çok merak ediyorum yorumunuzu.

Evet canım ilişkili. Mahur beste ,huzur ve sahnenin dışındakiler 3’leme olarak yazılmış. Geçen sene ortak okuma yapmıştık huzuru benimde o zamandan beri aklımdaydı okumak.

Evet canım ilişkili. Mahur beste ,huzur ve sahnenin dışındakiler 3’leme olarak yazılmış. Geçen sene ortak okuma yapmıştık huzuru benimde o zamandan beri aklımdaydı okumak.
Bunu ogrendigim iyi oldu sağ ol, daha sonra onu da okurum inşallah. Huzuru araştırıken Ahmet Hamdi Tanpınarın orda Suat karakteri hakkında aslında kitapta yazdığından daha fazla tahlillerı olduğunu ve yayınlamadığını, vefatından sonra o psikolojik tahlillerin bir kitap şeklinde yayınlandığını okumuştum acaba o mu diye merak etmiştim .

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…