Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Suat’ın Mektubu idi sanırım kitabın adı. Bende kütüphanede gördüm bugün. Gördüğüm gibi de uzaklaştım. Ne kadar ilerledin kitapta bilmiyorum ama ben Suat olan kısımlarda şişmiştim :KK34:
Evet evet simdi hatirladim kitabin adi Suatın Mektubu, ben onu alip okuyayım. Son kısımlara geldim şu an. Kitapta işlenen aşktan ziyade konuşulanların psikolojik boyutu ilgimi çekti ve senin gibi suata çok kızdım ama açıkçası şu hep birlikte oturup sohbet ettikleri gece suatın tuhaf konuşmaları benim dikkatimi çekti.

Evet evet simdi hatirladim kitabin adi Suatın Mektubu, ben onu alip okuyayım. Son kısımlara geldim şu an. Kitapta işlenen aşktan ziyade konuşulanların psikolojik boyutu ilgimi çekti ve senin gibi suata çok kızdım ama açıkçası şu hep birlikte oturup sohbet ettikleri gece suatın tuhaf konuşmaları benim dikkatimi çekti.
Bizde yorumladığımız da en çok suat’ın ruh haliyle Nuran’ı konuşmuştuk. Zaten aşk kişilerin rıhsal çözümlemelerinin yanında çok sönük kalıyor. Kitabın başında bile psikolojik bir analiz yapmış Tanpınar

Ben gecen yil baslamistim bendeki kitabın puntoları asiri küçüktü ve çok sık şekilde yazılmıştı gözlerim yorulunca 50 li sayfalarda bırakmak zorunda kaldım.Ama sen öyle güzel bahsediyorsun ki iştahım kabardı.seninle edebiyat zevklerimiz de benzediği için güveniyorum iş bankasından alıp okuyayim ☺
Mutlaka okumalısın ,etkilendiğim çok yer var fazla konuşmak istemiyorum çok ayrıntı vermeyeyim diye 🤭

Merhaba, iyi akşamlar. Ani bir kararla isim değişikliğine gittim. Ben "kaybolmak"
Bir süredir aktif olamadım. Covid süreci psikolojik olarak beni biraz zorladı. Mesajları takip edemedim hasta olanlara Allah'tan şifa diliyorum.

Bugün yeni bir kitaba başladım. Beni Ödülle Cezalandırma - Dr. Özgür Bolat. Henüz çok başındayım ama gayet güzel gidiyor.

Kızım Olmadan Asla kitabına başlıyorum birazdan:KK49:biraz dinleneyim gözlerm ağırdı pdf olarak ta okuyabilirim ama ne okurum bilmiyorum:KK53:
Çok güzel ve acıklı bir kitap. Acıklı dediğime bakma. Nasıl bittiğini söylemiyorum . Okuyunca görürsün . Merak dolu . Gerçek yaşanmış bir hikaye. Okurken kitabı elinden bırakamıyorsun. 👌👌👌👌👌👌

Tesekkur ederim yorgunum biraz. Ufak ufak hazırlıklara basladim da😊
Gazap uzumlerini okuyorum suan. Cok merak ettigim bir kitapti ve merak ettigime degen bir kitap. Ama ocak ayindan beri kalin kitap okudugumdan biraz sıkıldım verimli okuyamiyorum bu ay. Yine de okumadan gecirmiyorum gunlerimi. Sen nslsin🤗
İyiyim teşekür ederim😌tatilin son günleri ne okursam kar diye düşünüyorum.
Bugün eşimle yeni açılan kütüphaneye gittik. Çok güzel olmuş beğendim. Biraz kitap aldık (Amin Maalouf kitaplarını eşim aldı)
Aspasiaa Aspasiaa kütüphanede Nar Ağacını görünce bu bir işaret olabilir diye hemen aldım 🤭 kitabım bitince ilk onu okuyacağım 😍
Ne güzel kütüphane imiş.😍6 kitap birden.

Halk kütüphanesi mi?

Bizimki covid önlemleri kapsamında üyelik başı 1 kitap veriyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X