Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Biri yeni 7 ye girdi 1.sınıf.
Diğeri 4. Sınıf 10 yaşının içinde
Kumkurdu kızımla çok sevdiğimiz bir seridir. Pearson yayınlarının bütün çocuk kitapları muhteşem. Okul öncesi gibi ama 7 yaşındaki rahatlıkla okuyabilir. Kızım da 10 yaşında hâlâ bazen açıp o kitapları okuyor

Her ay bir çocuk kitabı okuyorum bence okunmalı demiştin gibi hatırladım. Yanlış mı hatırlıyorum

Sol Ayağım güzeldir ama ikinci için beklentiyi çok yüksek tutma. Uygulamadan okuyacağın için sorun yok satın alacak olsan alma derdim. Özellikle çocuklar için uygun bir kitap değil.
Evet ben almıştım bıraktım okumadım tamamını tam bir fiyasko

Bizim arkadaşta öyle lisede bütün klasikleri okumuş şimdi 30lı yaşlarda kesinlikle okumak istemiyorum. Çok daha farklı türde okuyor. Ama anlamadığım bir kitabı okumak için de kendimi zorlamam çünkü kitap okumak benim ni zevk veren bir şey neden bunu eziyete çevireyim ki

Her yazar herkese hitap etmez aynı hissiyatı almaz. Bana üslubu güzel gelen vibir kitap başkasına hitap etmeyebilir. Mesela Ahmet Ümit severim ama okudukça bana yüzeysel gelmeye ve kurgusu tahmin edilebilir gelmeye başladı. O yüzdn beni doyuruyor ve ben o yazarı okumayı bıraktım. Ha bu demek ki kötü mü asla sadace bana uygun değil

Bana da böyle diyorlar notre dame okurken ağladığımda bende hep şey diyorum " napim canım çekiyor benimde" başkanım işte klasik de çekiyor canım okurken sıkılıyorum ama bırakmak da istemiyorum iş inada biniyor

Kişisel gelişim okumuyorum soran olunca da grupta okuyup seven kişileri etiketiyorum. Benim yorumum doğru olmaz çünkü

ben de pearson yayınlarının kitaplarını çok severim. bizim favorimiz de süper patates kaçak bezelye serisi

Her ay bir çocuk kitabı okuyorum bence okunmalı demiştin gibi hatırladım. Yanlış mı hatırlıyorum

benim öyle bi düşüncem vardı calcim. oğlum için her ay bi cocuk kitabı alıp kenara koymak okuyup fikir edinmek istiyorum:)

Kişisel gelişim okumuyorum soran olunca da grupta okuyup seven kişileri etiketiyorum. Benim yorumum doğru olmaz çünkü

aynen şimdi merak edip bu kişisel gelişim okusan beğenmeyip yorum yapsan bu ne kadar doğru olur?
biraz da yön veriyoruz burda birbirimize. bana hitap etmedi deyip geçmek varken yermek fazla eleştirmek uygun olmaz bence. çok bi birikmişlik yoksa o konuyla ilgili elimizde özellikle önemli bu nokta.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…