Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Günaydın arkadaşlar

Dün sabahtan beri baya hastayım hiç okuyamadım bir de kitabın çevirisi mi kötü benim mi modum yok bilemedim okuyamıyorum. Kitabım Emile Zola - Nana.
Geçmiş olsun canım
Ah ne şahane bir topluluk bayıldım
Ne kadar dahil olabilirim diye düşünüyorum
Hoşgeldiniz
Geçmiş olsun canım

Allah şifa versin canım
Sagol canim
Çok geçmiş olsun canım
Sagol canim
Çok geçmiş olsun canım

Alacak fazla kitap kalmadığı için bu sefer toplu aldım 22/11/63 istiyorum ama maşallah o ne fiyat öyle
Sagol canim
Ya benim daha alacak coook kitabim var sene sonra falan o hasan ali yucel klasikleriyle modern klasikler bi de turk klasikleri var tamamlamak istedigim yolum cok uzun
Geçen ay gözümü karatıp aldım 74 TL.
Fiyatlar cok can yakici. O degil bundan sonra daha da yakacak
Geçmiş olsun tatlım
Sagol canim
Biz tam metin okuyacağız iki kitap olarak sayılacak. Çok zorlanırım okumaya yeni adapte oluyorum dersen kısaltılmış oku. Ama tam metin okumak ayrı bir zevkli
Is bankasinin 2 kitapti sanirim yanlis hatirlamiyorsam
Çok şükür valla hava çok soğuktu geçen dışarı çıktım donacam sandım

Köye geldim ben de bugün de hava güneşli. Fotoğraf günü belki dışarıda çekerim
Bugun guzel hava cidden diyarbakirda

Bronz Atlı Serisi'ne bir bak istersen. sevebileceğin tarz gibi. Burada da mavitosbik07 okuyordu

Hayirli cumalar herkese

Her alisveriste sinir olup her seferinde de ordan alisveris yapmam da ayri bir celiski iyi oluyor bana ders olsun
Ben pazartesi sipariş verdim dün kargoya verdiler de neye göre iptal ediyorlar, çok ilginç. Ben de ya amazon ya bkm den alıyorum, elim gitmiyor baska yere

Biz tam metin okuyacağız iki kitap olarak sayılacak. Çok zorlanırım okumaya yeni adapte oluyorum dersen kısaltılmış oku. Ama tam metin okumak ayrı bir zevkli
Baskanim sefiller zaten iki cilt. Tek kitap mi 2 kitap sayilacak

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…