Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Çok geçmiş olsun
Sagol canim
Ya çok geçmiş olsun canım. Burası çok soğuktu bu hafta dün ve bugün bi tık daha iyi, inşallah ısınır. Allah acil şifalar versin
Sagolasin canim.Burada isindi biraz. Bir de kurumda yer degisikligi yaptim bu nobet usumedim daha da kimse kaldiramaz beni yeni yerimden
Oda yayınları. Ne bileyim sevemedim halbuki ilk kitabını bayılarak okumuştum
Belki ceviriden belki hastaliktan canim. Daha hafif kafa yormayacak bi kitaba geçebilirsin su donem en azindan sonra bi sans daha verirsin nana ya

Geçmiş olsun canım. Test versen zorunlu rapor olurdu. Kovid olabilir mi

Geçmiş olsun canım. Test versen zorunlu rapor olurdu. Kovid olabilir mi
Sagol canim yok covid degildir suan cevremde olan kimse yok nobette de inan 24 saat maskeyle geziyorum cok dikkat ediyorum oglum surekli hastalanıyor grip bile getirmeyim eve diye. O kadar cok üşüdümki hastalanmamam bi mucize olurdu.

Bugün de dinlenip yarın başlayayım diyorum canım teşekkür ederim

Çok geçmiş olsun canım

Eskiden cok okurdum ben de gecenlerde ben de baktim da cok pahali gercekten en azindan her siparis de 1 kitabi eklenebilir. Hayvan mezarligi on numaraydi bu arada ben okudugumda baya kucuktum gerim gerim gerilmistimmm
Çok geçmiş olsun canım

Alacak fazla kitap kalmadığı için bu sefer toplu aldım 22/11/63 istiyorum ama maşallah o ne fiyat öyle

Geçmiş olsun tatlım

Gaptanım sefilleri 2 cilt olarak mı okuyacağız yoksa kısaltılmış olanı mı alayım
Biz tam metin okuyacağız iki kitap olarak sayılacak. Çok zorlanırım okumaya yeni adapte oluyorum dersen kısaltılmış oku. Ama tam metin okumak ayrı bir zevkli

Sagol canim

Sagolasin canim.Burada isindi biraz. Bir de kurumda yer degisikligi yaptim bu nobet usumedim daha da kimse kaldiramaz beni yeni yerimden
Çok şükür valla hava çok soğuktu geçen dışarı çıktım donacam sandım

Köye geldim ben de bugün de hava güneşli. Fotoğraf günü belki dışarıda çekerim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…