Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Çok geçmiş olsun
Sagol canim
Ya çok geçmiş olsun canım. Burası çok soğuktu bu hafta dün ve bugün bi tık daha iyi, inşallah ısınır. Allah acil şifalar versin ❤️
Sagolasin canim.Burada isindi biraz. Bir de kurumda yer degisikligi yaptim bu nobet usumedim daha da kimse kaldiramaz beni yeni yerimden 😂
Oda yayınları. Ne bileyim sevemedim halbuki ilk kitabını bayılarak okumuştum
Belki ceviriden belki hastaliktan canim. Daha hafif kafa yormayacak bi kitaba geçebilirsin su donem en azindan sonra bi sans daha verirsin nana ya

Gunaydin kizlar hastayım ya gecen nobette demistim ya cok üşüdüm diye 2 gundur oksuruk vardi. dun tavan yapti bugun de kendimi hic iyi hissetmiyorum ya. Mudur bey bi de rapor alanlara takmis izin vermiyor fazla calismamiz var onu bile alamiyoruz. Hem kurum hasta ediyor hem rapor alsan sıkıntı cikariyor 🤦‍♀️ yarin da evdeyim pazar nobete kadar toparlarim insallah.
Geçmiş olsun canım. Test versen zorunlu rapor olurdu. Kovid olabilir mi

Geçmiş olsun canım. Test versen zorunlu rapor olurdu. Kovid olabilir mi
Sagol canim yok covid degildir suan cevremde olan kimse yok nobette de inan 24 saat maskeyle geziyorum cok dikkat ediyorum oglum surekli hastalanıyor grip bile getirmeyim eve diye. O kadar cok üşüdümki hastalanmamam bi mucize olurdu.

Sagol canim

Sagolasin canim.Burada isindi biraz. Bir de kurumda yer degisikligi yaptim bu nobet usumedim daha da kimse kaldiramaz beni yeni yerimden 😂

Belki ceviriden belki hastaliktan canim. Daha hafif kafa yormayacak bi kitaba geçebilirsin su donem en azindan sonra bi sans daha verirsin nana ya
Bugün de dinlenip yarın başlayayım diyorum canım teşekkür ederim 😍

Gunaydin kizlar hastayım ya gecen nobette demistim ya cok üşüdüm diye 2 gundur oksuruk vardi. dun tavan yapti bugun de kendimi hic iyi hissetmiyorum ya. Mudur bey bi de rapor alanlara takmis izin vermiyor fazla calismamiz var onu bile alamiyoruz. Hem kurum hasta ediyor hem rapor alsan sıkıntı cikariyor 🤦‍♀️ yarin da evdeyim pazar nobete kadar toparlarim insallah.
Çok geçmiş olsun canım 💜

Eskiden cok okurdum ben de gecenlerde ben de baktim da cok pahali gercekten en azindan her siparis de 1 kitabi eklenebilir. Hayvan mezarligi on numaraydi bu arada ben okudugumda baya kucuktum gerim gerim gerilmistimmm 😬😬
Çok geçmiş olsun canım ❤️

Alacak fazla kitap kalmadığı için bu sefer toplu aldım 🤭 22/11/63 istiyorum ama maşallah o ne fiyat öyle :skandal:

Geçmiş olsun tatlım:dua:

Gaptanım sefilleri 2 cilt olarak mı okuyacağız :eek::eek::eek::eek::eek::eek:yoksa kısaltılmış olanı mı alayım:KK22:
Biz tam metin okuyacağız iki kitap olarak sayılacak. Çok zorlanırım okumaya yeni adapte oluyorum dersen kısaltılmış oku. Ama tam metin okumak ayrı bir zevkli ♥️

Sagol canim

Çok şükür valla hava çok soğuktu geçen dışarı çıktım donacam sandım 😂

Köye geldim ben de 😍😂bugün de hava güneşli. Fotoğraf günü belki dışarıda çekerim 😍

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X