Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
O, Medyum, Doktor Uyku ve Hayvan Mezarlığı
Hayvan Mezarligi'ni çok merak ediyorum ama küçükken beni o kadar korkuttular ki 35 yaşında kadınım hala okuyamıyorum

Medyum'u okumuştum hatta filmi de çok kült bir filmdir "The Shining" izlemediysen tavsiye ederim tabi kitabı okuduktan sonra

Medyum'un devam kitabı da doktor uyku. Onun da filmi çıkmış Dediğin gibi ilk kitaplarını okuyacağım sonra filmi

Günaydın

Gunaydin kizlar hastayım ya gecen nobette demistim ya cok üşüdüm diye 2 gundur oksuruk vardi. dun tavan yapti bugun de kendimi hic iyi hissetmiyorum ya. Mudur bey bi de rapor alanlara takmis izin vermiyor fazla calismamiz var onu bile alamiyoruz. Hem kurum hasta ediyor hem rapor alsan sıkıntı cikariyor yarin da evdeyim pazar nobete kadar toparlarim insallah.

Stephen King batağına saplanmak üzereyim En ucuz kitabı indirimde 40 TL
Eskiden cok okurdum ben de gecenlerde ben de baktim da cok pahali gercekten en azindan her siparis de 1 kitabi eklenebilir. Hayvan mezarligi on numaraydi bu arada ben okudugumda baya kucuktum gerim gerim gerilmistimmm

Çok geçmiş olsun

Günaydın arkadaşlar

Dün sabahtan beri baya hastayım hiç okuyamadım bir de kitabın çevirisi mi kötü benim mi modum yok bilemedim okuyamıyorum. Kitabım Emile Zola - Nana.
Gecmis olsun canim.hastayken odaklanip okumak zor oluyor biraz. Hangi yayinevinin nana?

Ya çok geçmiş olsun canım. Burası çok soğuktu bu hafta dün ve bugün bi tık daha iyi, inşallah ısınır. Allah acil şifalar versin

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…