Hoşlandığım çocuk oyundan kız görünümlü erkekle sevgili olmuş ama beni reddediyor

oha bu herif cidden incel. nolur şutlayın
Sürekli alkol içip alkollü bi şekilde yüksek hızda motor kullanıyor, özel hayatında çok sorunları var diye de bırakmak istemiyorum, onu içinden bulunduğu durumdan çıkartmak istiyorum fakat başarabilir miyim, bilmiyorum... Onun hayatına değen o kadın olmak istiyorum

Realde hiç görüşmedik. Görüşmek istedik ama bana daha ilk buluşmada "kalalım mı otelde, oraya kadar geleceğim, bari kalalım" demesini reddettiğim için görüşmeyi istemedi. "Ben sadece dizinde uyumak istemiştim, sense olayı nereye çektin" dedi. Oyundan tanıştık
Yapmayin Allah askina, caninizi hic gormediginiz bir adam mi acitiyor? Muhtemelen 2.kez dahi gormek istemeyeceginiz cirkinlikte bir tiptir. Incel oldugunu dusunuyorum.
Ben de 27 yaşındayım, ikraim vardı ben küçükken onu oynuyordum. 😄 metin2yi hiç oynamadım ama hatırlıyorum öyle bir oyun vardı. Şimdi lol, minecraft moda sanırım.
Minecraft'ta da boyle seyler var mi, yegenlerim oynuyor annelerini uyandırayım varsa?
Bulunduğunuz gezegende tek erkek o mu kaldı? Bırakın gitsin. Leş gibi yaşam. Bu ne böyle?
Bulundugu bir gezegen yok, hanimefendi virtual evrende yasiyor.

Yapmayin Allah askina, caninizi hic gormediginiz bir adam mi acitiyor? Muhtemelen 2.kez dahi gormek istemeyeceginiz cirkinlikte bir tiptir. Incel oldugunu dusunuyorum.

Minecraft'ta da boyle seyler var mi, yegenlerim oynuyor annelerini uyandırayım varsa?

Minecrafta var diye biliyorum

Sürekli alkol içip alkollü bi şekilde yüksek hızda motor kullanıyor, özel hayatında çok sorunları var diye de bırakmak istemiyorum, onu içinden bulunduğu durumdan çıkartmak istiyorum fakat başarabilir miyim, bilmiyorum... Onun hayatına değen o kadın olmak istiyorum
öyle bir kadın yok, medyanın uydurması. düzelmek istemeyen birini düzeltemeyeceğiniz gibi böyle bir sorumluluğunuz da yok. değişmek istese kadının biri gelse de beni düzeltse diye beklemezdi. yetişkin insanlarsınız, kendi sorunu. her şeyi geçtim adam sapık sapık

Minecraftta kendi dünyalarında oynuyorlarsa sadece kendileri oluyor. Ama sohbetli oyunlarına katılıyorlarsa orada başkaları oluyor, chat yeri var orda da.

Psikiyatrist misiniz? Siz değil de o sizin hayatınıza dokunacak, farkında değilsiniz.

öyle bir kadın yok, medyanın uydurması. düzelmek istemeyen birini düzeltemeyeceğiniz gibi böyle bir sorumluluğunuz da yok. değişmek istese kadının biri gelse de beni düzeltse diye beklemezdi. yetişkin insanlarsınız, kendi sorunu. her şeyi geçtim adam sapık sapık
Haklısınız, 4 senedir aynı tas aynı hamam. Sürekli alkol, herkes parası için yanındaymış falan. Sürekli "ölmek istiyorum"lar falan

Hatta dün haberlerde izledim roblox da pedofili yüzünden mi ne kapatılmış çocuklara yönelik cinsel eğilim olan yetişkinlerde olduğu için

Minecraftta kendi dünyalarında oynuyorlarsa sadece kendileri oluyor. Ama sohbetli oyunlarına katılıyorlarsa orada başkaları oluyor, chat yeri var orda da.
Ps'den oynuyor benim yegenler, internetle baglantilari da var ama 50 kez baktim hic chat odasi gibi birsey goremedim. Ben bi takipliyim analarina anlatmadan once.
Hatta dün haberlerde izledim roblox da pedofili yüzünden mi ne kapatılmış çocuklara yönelik cinsel eğilim olan yetişkinlerde olduğu için
Roblox yok bizimkilerde denk gelmedim hic oynadiklarini, akli basinda cocuklar ama işte herkes kandirilabiliyor sonuçta.

İncel ne demek

X