Hoşbeş Sayfası

Emel tereyağını sordum anneme.Biriktirdiğin kaymakları buzluktan çıkarıp çözülmesini bekliyormuşsun.Sonra robota koyup soğuk su ekleyip karıştırıyormuşsun.Yağlar üste çıkıyormuş zeten.Baktın çıkmadı çok az ılık su ekliyormuşsun.Bu kadar.

Öyle valla Aslıcım, haklısın. Halimize şükretmeliyiz. Allah herşeyin hayırlısını versin. Ben kendi adıma diyorum, odun bir kocayı hiç çekemezdim.

Son düzenleme:
Sağol Selenim. Ben bunları biliyordum zaten.

Ohh oh Aslı, birnevi check-up olmuş. Sevindim bişey çıkmadığına. B-12 neden emilemiyormuş. Midede emiliyordu bildiğim kadarıyla. Mide ilacı falan mı kullanıyorsun. Onlar da B-12 emilimini önlüyormuş. Asit gidericiler falan. İyyy popodan iğne en sevmediğim şey. Benim demir eksikliğinden hafızam gittiydi. Ama o zaman demir eksikliğim olduğunu da bilmiyordum. Şimdi habire takviye alıyorum. Özellikle adet zamanı. Ülen, Filiztoştan el mi aldın. Gitmiş hemen doktora yamulmuş. Arada git bari. Anaaa, sahipliymiş. Benim kadersiz köylülerim.

Geceliğimi bizim gelin gördü. Pek beğendi. Bu elbise gibi olmuş dedi. Onun elinden de elektronik aletlerin arıza işi gelir. Kolay kolay tamire bişey vermez. Elektrik süpürgesi bozuldu. Dün servisi aradım. 25 TL servis ücreti, büyük ihtimalle filtre tıkalı, o da 50 TL tutar, gelip bir alalım bakalım tam olarak ne arızası var dedi. Gelinin geleceğini duyunca iptal ettim. Valla yaptı makinayı. Param cebime kaldı. O yüzden, ona da bir tane dikiciiim.

Aslı, türbanlı değil. Son derece modern.
Ayy sağol tarif tereyağ tarifi için. Artık 1 sene daha biriktiririm herhalde.

Bir Aşk Hikayesi'nde ben de o saf kızı ve oğlunu çok başarılı buluyorum.

Son düzenleme:
Emelim, "yeni izlemeye başladık" dediğini sandım da, o yüzden anlattım. :44:

Gerçekten de öyle, gecelik, elbise gibi olmuş. Bir de yapamıyorum diyorsun, ilk eserinle istek bile aldın.

Emel hiçbir ilaç kullanmıyorum.Zaten buruncuya da sinir oldum.Hem birşey göremedi hem bir hap,iki merhem yazdı.Boşuna ilaç alıyorum.Yarın kontrol var ama gitmicem.İki bakıp yollayacak o kadar yolu git gel yapamam.Bu sabah da kanadı zaten.Bu zamana kadarki en yoğun kanamaydı.Yere eğildim parke kan oldu.Allahtan halıya gelmedi.Bu doktorlar hiçbirşey anlamıyor.Yine kanarsa uyuşturup röntgen mi ne çektiririz demişti.Yapamam ben onu.İğneler de iştah açıyormuş zaten.Bir tane vuruldum hemen fark ettim kendimi.Napacam bilmem.Kendimi o zaman zarfında frenlemem lazım.

Doktor da kibar ve yakışıklıydı napim.Ankara'dan gelmiş.Ankara'da herkes söz dinliyordu.Buradaki insanlar söz dinlemiyor diyor:)

Bir sene terayağ birikir mi kız.Az az yap bence.

Sizin gelin ne becerikliymiş.Servis ücretleri pahalı evet.Birşey çıkmasa bile en az 25 TL alıyorlar.Sen hep onu çağır bence.

Emel bak sana gecelik modeli getirdim.Bunu ben evde elbise niyetine giyiyorum:)

Senin soruna cevap vereyim:)

Oğlanın babası yeni öğrenmedi.Zuhal Olcay'ın hamile olduğunu öğrenince beni bu numaralarla mı elinde tutacaksın gibi bir laf etti galiba yanlış hatırlamıyorsam.O zaman evliydi.Sonradan kafaya dank etti demekki.

Gerçekten de öyle, gecelik, elbise gibi olmuş. Bir de yapamıyorum diyorsun, ilk eserinle istek bile aldın.

Emel bu işi ticarete döksün bence.Baya baya süslemiş geceliği dimi.

Becerikli mıhtar. Ben düğme bile dikemeyen bir vatandaş olarak özenirim böyle marifetli şahsiyetlere...
Aslı, git mutlaka tekrar doktora. Anlasınlar şu kanamanın sebebini.

Selen düğme dikerken neye sinir oluyorum biliyormusun.Tam bitiyor tüğüm atacağım ip takılıyoır bir yere gelmiyor.Her seferinde aynı.Çok sinir bir durum:)

Valla gidesim yok ama dur bakalım.İçine çubuk gibi birşey soktu.Uyuşturup daha da ileri gideriz dedi.

Aynen, düğmedeki o düğüm olayı çok gıcık.
Git bence Aslı. Uyuşturduktan sonra, korkacak birşey yok ki, hissetmeyeceksin.

Merhaba, arkadaşım. Hoşgeldin!

Aynen, düğmedeki o düğüm olayı çok gıcık.
Git bence Aslı. Uyuşturduktan sonra, korkacak birşey yok ki, hissetmeyeceksin.

Merhaba, arkadaşım. Hoşgeldin!
Selen şu merhem ve ilaç bitsin öyle gideceğim galiba.Dört günde ne değişirki.Tatile gideceği için erken çağırıyor.

Bu sene dilenciler hep fitre istiyor.Allahım hepsi de yaşlı.Önce biri istedi tamam dedim.Sonra başka bir yaşlı istedi ona da tamam dedim.Şimdi de yoluna zor yürüyen bir kadın geldi.Ona da verdim napim.Yaşlılara hiç dayanamıyorum.Allah kimseyi düşürmesin.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…