Hoşbeş Sayfası

Öfffff şimdi yine burnum kanıyor.:KK50:Yarın doktor yolları göründü bana.:KK50:
Haydaa. Git bari ihmal etme. Kanına da bir baktır.

Aslı, lazanya sevmem de seninki kıymalı börek gibi olmuş. Pek iştah açıcı. Üstüneki de kaşar değil mi? İyi ki böyle yemiyoruz. Yapsak, yesek daha nasıl olurdu bu benim kilolar acep. :KK50: Eskiden böyle yapmazlardı lazanyayı. Boru makarnadan yaparlardı. Böğğ.

"Emel senin tereyağ macerana halen gülüyorum ya:)Annem onu robotta da yapıyor bak.Elle çalkalamaya da gerek yok:)))"
Gülme mıhtara. :KK20: Şimdi tam olarak söyle. Dondurucuda biriktiriyorum süt kaymaklarını. Sonra çıkarıp çözdürücem. Soğuk su koyup mikserde çırpıcam. O kadar mı?

Filiztoşum, heves ettik işte. Organik tereyağ yapacaktık ne güzel. Valla Cancik'in eski etkisi kalmadığından naşi, ilgilenmez oldum. Bilmiyorum ki, bir ara kendi 2 tane filmden bahsettiydi. Birini Fransız arkadaşıyla çekecekmiş falan.

Son düzenleme:
Aslı merak ettim ya. Gerçi daha tahlil mahlil. Yarına kalır sonuç.

Efenim, acemi terzinin geceliği. Daltonların ciciği gibi oldu. :KK1:
$DSCF0001.jpg

Emel, güzel görünüyor gecelik. Allah Allah, gecelik yazacağım, gelinlik yazıyorum. Allah söyletiyor herhalde:KK1: Emel'im sana kısmet mi var acaba? Sen git, peşinden biz de geliriz belki :KK34:

Aslıcım, hayırlı haberler getirirsin inşallah. Sen de belki bize doktor bir enişte getirirsin hastaneden :KK1:
Bana birşeyler oldu gece gece:KK34:

Filizcim, lazanya tarifin gayet kolay göründü bana. bir deneyeceğim en kısa zamanda.
Ah, hallolsun da hayırlısıyla şu dişler, ağzımı hiç kapatmadan dolaşacağım. Dost düşman görsün dişlerimi :KK1:

Emel ne guzel gecelik gule gule giy.kumadin ne guzelmis ben cizgili severim.
Lazanyanin cikarmaya yakin ustune kasar rendesi de dokun.

Emel, güzel görünüyor gecelik. Allah Allah, gecelik yazacağım, gelinlik yazıyorum. Allah söyletiyor herhalde:KK1: Emel'im sana kısmet mi var acaba? Sen git, peşinden biz de geliriz belki :KK34:
Beni beklersen, kara güne kalırsın. Mazallah. :KK1:

Aslı'dan ses çıkmamış.:44:

Filiztoşum, ben de severim çizgili.

Neydi o dizinin adı, çocuğa malak malak derken, gündüzleri eski bölümleri veriyor. İzler oldum. Dün de yeni bölümü izledim. Artık izlerim sanıyorum. Zuhal Olcay da yılların oyuncusu, kasılacam diye rol yapamıyor kadın. Tepkisiz. Asıl malak o. Çoğu yerde donuk ve alakasız tepkiler veriyor. Oğlanın babası da yeni mi öğrendi oğlu olduğunu. Daha evvelden biliyor idiyse, bu derece düşkünlük gösteren birinin önceden ilgilenmemesi tuhaf kaçmış. Saçmalıklar var ama, izlettiriyor bakalım.

Dizinin adı "Bir Aşk Hikayesi". Adam oğlu olduğundan şüpheleniyordu, evet oğlun dedi kadın. Ama Aslında oğlu değil, Tolga kadının evlatlığı. Ama kimse bilmiyor. Asıl oğulları Korkut, yani senin malak malak bakan. :KK1: Emine, yani o saf kız da kızları. Ama kadın bir tane çocuğu olduğunu sanıyor, oğlu mu kızı mı var, bilmiyor. Çocuğun öldü demişler doğumdan sonra. Ölmediğini şimdi öğrendi, ama kim olduğunu bilmiyor. Herşeyi Ceylan'ın babası biliyor, bir de kadının annesi biliyordu, o öldü.
Böyle işte Emelcim, anlattım kısaca. Başka sorun olursa, mümkün olduğunca cevaplarım :KK34:

Aslı huu, neredesin? Merak ettik...

Son düzenleme:
Huuu huu geldim geldim.:KK8:

İyiyim iyiyim ölmeyecekmişim.:KK1:Dün üç doktora gittim.Hızımı alamadım kadın doğumcuya da gidecektimde üç dört hastası vardı bekleyemedim:)))Sabah ilk önce dahiliyeye gittim.Ultrasonla bütün iç organlarıma baktı kist,taş falan yok dedi.Kan tahliline gönderdi.B-12 en alt seviyede çıktı.Ömür boyu iğne vurulacaksın dedi.10 gün iğnem var.Sonra ayda bir.Konuşulanları anlayamama sorunun,ilerde de alzheimer olursun kullanmazsan dedi.:KK50:Yiyeceklerle ilgisi yok vücudunun emilimi az dedi.Kolestrolüm fazla çıktı:KK43:Sonra kalpçiye çıktım.Kalbimden de şüpheleniyordum baktırayım dedim.Ama çıkmaz olaydım.O ne karizmatiklik şeydi öyle ya.:KK14:Hoşgeldiniz nasılsınız dedi.Ben de iyiyim siz nasılsınız dedim.Sizi bekliyoruz dedi.İyi işte dedim içimden geldim fazla bekleme.:KK60:Kalbim iyi çıktı ama onu gördükten sonra teklemeye başladı.:KK60:Ultrasona soktu,akciğer fimi istedi.Onda da birşey çıkmadı.Oradan yandaki buruncuya girdim.Birşey yok dedi,alerjik bir burun yapın var çamaşır suyu,deterjana dikkat et dedi.Bir hap,iki merhem verdi.Cumartesi kontrole çağırdı.Hastaneden çıkarken ablam gel iğneni vurduralım dedi.İğneyi vurdurdum eve geldim bizimkiler oruç gitti dedi.Dalgınlıktan unuttum ya orucu.Halbuki beklerken ablama vücuttan çıkan değil,giren birşey orucu bozuyormuş diye de anlatıyordum:)))Bilmeden olduğu için orucumu bozmadım bekledim iftarı.İğneleri ramazandan sonra devam edeceğim.Böyle işte.

Efenim, acemi terzinin geceliği. Daltonların ciciği gibi oldu. :KK1:
Eki Görüntüle 767079

Emel çok güzel olmuş bence.Ben de pazardan gecelik alıp evde elbise niyetine giyiyorum:)Ama hiç gecelik gibi değil ne güzel süslü püslü.Seninki de benim aldıklarıma benzemiş.Bunu dışarıda da giyersin bence.Geceliğe değil elbiseye benzemiş.Becermişsin işte.Eline sağlık.

Daltonların ciciği mi.O ne olaki.:KK60:

Son düzenleme:
Gülme mıhtara. :KK20: Şimdi tam olarak söyle. Dondurucuda biriktiriyorum süt kaymaklarını. Sonra çıkarıp çözdürücem. Soğuk su koyup mikserde çırpıcam. O kadar mı?

Akşam detaylı annemden öğreneyim yarın söylerim.

Aslıcım, hayırlı haberler getirirsin inşallah. Sen de belki bize doktor bir enişte getirirsin hastaneden :KK1:
Bana birşeyler oldu gece gece:KK34:

Selen enişteyi buldum da o benden önce başkasını bulmuş.:KK9:Hoş adamdı.:KK14:

Emel senin buradaki arkadaşın türbanlı ve gözlüklü mü?

Bir Aşk Hikayesi'nde kim çok güzel rol yapıyor biliyormusunuz.Saf olan kız.Ben çok beğeniyorum oyunculuğunu.Çok güzel veriyor verilmek istenen duyguyu.

Camlara sineklik yaptırmak için dün ölçü aldırdık.Sabah zil çalıyor.Baktım adam dikilmiş kapıya sabahın köründe.Bizimkilerin yataktan fırlamasını görseydiniz.:KK1:Kıyafetler oradan oraya uçuştu:)Adam da densiz.Bir telefon et dimi ramazan ramazan o saatte gelmiş.

Geçmiş olsun Aslıcım. Sevindim ciddi birşeyin olmadığına. Ama B vitamini iğnelerini hiç ihmal etme. Bunamanı istemeyiz.:KK34:

Demek doktoru görünce kalp atışların bozuldu?:KK1: Olsun, bir dahakine hem yakışıklı, hem bekar bir doktorun olur inşallah.:KK34:

Teşekkür ederim Selen'ciğim.Evet bunamış bir Aslı hiç çekilmez:)Akşam evdekilere bana iyi bakın ha bunayıp başınıza kalırım yoksa diyorum.:KK1:İlk defa iğne vurdurdum kalçadan.:KK43:

Aslicim dikkat et B vitamini eksikligi cok onemli.benim bi ara kansizlik vardi.B vit.eksikligi de oluyormus tansiyonum dusup duruyordu.B 12 hap kullandim gecti.ihmal etme.benim 7-8 sene once ani tansiyon dusunce acil doktoru vermisti uc tane igne.

Yakisiklilari kapan kapmis biz agzimizi acarken.annem nasil kiziyor bana simdi.e o zamanda birisi olursa kizardiniz diyorum onu sen ayarlayacaktin sen de pek saf ciktin dedi :)))

Ben bu sene bitmeden evlenmeyi dusunuyorum artik.gelen gelsin ben hazirim :))

Aslicim dikkat et B vitamini eksikligi cok onemli.benim bi ara kansizlik vardi.B vit.eksikligi de oluyormus tansiyonum dusup duruyordu.B 12 hap kullandim gecti.ihmal etme.benim 7-8 sene once ani tansiyon dusunce acil doktoru vermisti uc tane igne.

Yakisiklilari kapan kapmis biz agzimizi acarken.annem nasil kiziyor bana simdi.e o zamanda birisi olursa kizardiniz diyorum onu sen ayarlayacaktin sen de pek saf ciktin dedi :)))

Ben bu sene bitmeden evlenmeyi dusunuyorum artik.gelen gelsin ben hazirim :))

Filiz iğneleri yiyeceğiz artık başka yolu yok.

Hadi inşallah bu sene bekliyoruz o zaman senden düğün:)))

Aslı, demek ilk defa kalçadan iğne vurdurdun. Sağlıklısın demek ki sen. Benim bütün çocukluğum iğnelerle geçti. Fena zayıf bünyeli bir çocuktum. Bademcik iltihabından sürekli ateşlenirdim, gelsin iğneler. Ne çektim ben, ne çektim:KK50:

Filizcim, valla annen doğru söylemiş, biz ağzımızı açarken, kapan kaptı iyileri, biz kaldık ayazda. :KK1:

Evet Selen sağlıklıyım galiba.Yemek seçmemenin faydaları işte.Temel sağlam:)Bazı insanların bünyesi zayıf oluyor.Demekki sen de o şanssız kesime giriyorsun:KK43:

Aman boşverin ya koca kahrımı çekeceksiniz.Ütüsü bitmez,yemeği bitmez,bir de ayağına hizmet bekler.Odununa da rastladınız mı o hayat hiç çekilmez.

X