Hoşbeş Sayfası

Kızlar eltimlerle bizim burda vekemin fabrika satış mağazasına gittik. Trençkot lar 90 dan 36 inmiş . Kahverengi tonları siyah lercivert herkes çifter üçer aldı ama her bedene göre yok .
Sizlerin de oralarda varsa takip edin belki denk gelir bulursunuz bedenize göre.
Neyse eve geldim kapıyı açıçam kilit bozuldu çevir allah boşa dönüyo hadi çilingir çağırdık o da geç geldi ben de bir panik sanki kapı hiç açılmıycak eve giremiycekmiş gibi.
Neden sonra açıldı da evcağıza kovuştum

Abla baya ucuzmuş montlar.Vekem diye bir mağaza duymadım hiç.Burada yok galiba.

Kapıda kalacağını mı zannettin:)İnsanın evi kalesi gibi dimi.Biz de birgün kalmıştık kapıda.Anahtarı unutmuştuk heralde.Eski bir kapımız vardı külüstür.Kenarından açmaya çalışıp bir türlü açamamıştık da pencereyi zedeleyip öyle girmiştik eve.Eskinin kapıları baya sağlammış:)

Son düzenleme:
bursada outlet magazalar hic yok.zengin sehir :))) asmerkez diye bir avm var sozde her markanin outlet mag.var.hepsi sezon satiyor ben pek outlet urune denk gelemedim.mudo outlet vardi.iki katliydi ve her sey vardi.oradan guzel alisveris yapiyorduk.90 lr.hirkalar 29 a iniyordu.kapandi.nasil uzuldum hatta calisanlara ciplak kaldik ne yapicaz simdi dedim :)))

kapida kalmak cok fena.insan sanki ne olacaksa panikliyor.cilingir de iki telle iki dakikada acmiyor mu cok komik.cok da pahali.

Burda da yok sanırım outlet mağazalar.Yani belli bir markanın yok.Karışık geliyor içinden seçiyorsun.Ben zaten çok gezip ucuz şeyler bulabiliyorum.Mudo da pahalı gerçekten.Bir hırkaya doksan tl veremem.Çünkü yün şeyler sonuçta yıkandıkça bozulacak ne kadar marka da olsa.Bir pantolonda kıyıyorum paraya o da mecbur olduğum için.

Merhaba kızlar. Uğrayamadım birkaç gündür. Bugün Emel aradı, konuştuk. Bilgisayarı bozukmuş, onun için gelemiyormuş o da birkaç gündür. "Foruma yazarsın", dedi.

Aslı'cım vekem bizim burda senelerdir var eskiden markaydı benim kızlar vekem mi kaldı demode oldu diyorlar. Aman onları takan kim beğendiğimi alıyorum ben marka benim için çok da önemli değil.

Yok kapıda kalacağım değil eve bir daha girememe korkusu yok yere panik benimkisi .Eskiden kapılar külüstür ama sağlamdı şimdi güya çelikten hırsızlar onun da yolunu bulmuşlar .
hırsıza kilit olmaz diye boşuna dememişler.

a aaa benim memleketim zengin tebi şekerim sen ne zannettin. Şaka bir yana koca şehirde outlet mağazanın olmaması ilginç , olanda kapanmış halbuki aç dimi millet bol bol alışveriş yapsın.

Demek Emel'in bilgisayar arıza yapmış . Sağ ol Selen'cim haber verdiğin için.

Efendim hepimizin Regaip Kandili kutlu duaları kabül olsun .

Hep birlikte nice kandiller görelim inşallah.

Evet abla ya çelik kapıları bile kolayca açıyorlar.

Emel'in bilgisayarı ne çok bozuluyor.Tamire verdi mi acaba?İnşallah tez zamanda yaptırır.

Abla senin de Regaip kandilin kutlu olsun.Kızlar sizin de.Bol bol dua edin.Bana da edin:)Başkasına edilen dua daha çok kabul oluyormuş.Benim de dualarımdasınız.

Muko abla ben bursanin zengin sehir oldugunu ima ettim zenginiz ya indirim magazasina ihtiyac yok.bastirir parayi sezonda aliriz :)))
herkese hayirli kandiller...

aaaaa yazdiktan sonra bende jeton dustu sen armutluluydun demi Muko abla yani bursalisin.benim memleket derken ist. degil bursayi kastettin.
ne guzel duzelttim kendi yazimi ama :))))))

Merhabayın kızlar,

Bilgisayarımda sorun oluşmuştu. Bugün kendim keşfettim. İnşallah bir daha gitmez. Mavi ekran geliyordu. Disk misk bişeyler diyordu. Anlayamıyordum. Kapatıp, tekrar açıyordum. Bu sefer bir gitti, tam gitti. Elim kolum gibi olmuş mübarek. Boşluğa düştüm rismen. Bugün aklıma geldi. TV kartı ve harici disk takmıştım. O harici disk mi sıkıntı yarattı acaba diye söktüm onu ve TV kartını da.. Baktım açıldı. Bakalım ne kadar gidecek. Daha sayfaları okuyamadım. Bir bakayım, kimler neler demiş.

Mukaddesim, gecikmeli olarak anneler günün kutlu olsun.
Senin kapının kilidini hırhız mı oynadı da boşa döndü acep?

Mukaddesim, Vekem eskiden tarz ve kalite bir markaydı. Ama yıllardır hiç görmedim. Hatta geçen gün Vekem'in hırkası geçti elime. Aklımdan da artık kapandı firma herhalde diye geçirmiştim. Burada okuyacağım varmış. Ben taa gençkızken alırdık ürünlerini.

Herkesin 19 Mayis Ataturk'u Anma ve Genclik ve Spor Bayrami kutlu olsun.

Emel hoşgeldin.Demekki kaldırmadı taktığın şeyleri bilgisayar.Boşver takma öyle lüzumsuz şeyleri:)Bu Vekem'i bir ben duymadım galiba.

19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramımız kutlu olsun.Akşam Murat Bardakçı'yı seyrederken Atatürk'ün Samsun'a çıkışı plan dahilinde oldu.Resmi gazetede yayınlanmıştı hatta dedi.Ben bilmiyordum öğrenmiş oldum.

Size kolay su böreği tarifi veriyorum.Çok güzel oluyor denemenizi tavsiye ederim.Çok basit yapımı da.

Malzemeler

1 kilo yufka
6 yumurta
3 bardak süt
1 paket kabartma tozu
Yarım paket tereyağ yoksa sanayağ (Eritilip,soğutulacak.)
Yarım su bardağı zeytinyağı

Yumurta,süt,kabartma tozu,zeytinyağı ve tereyağı mikserde güzelce çırpılacak.Her yufkanın arasına bolca harç sürülecek.Üçüncü yufkadan sonra harç koyulup diğer yufkalar döşenecek.Son yufkadan sonra börek dilim dilim kesilip kalan harç dökülecek.Üstüne çörekotu ve susam serpilecek.

Sağol Emel'im Ayten Teyzemin de kutlu olsun öpüyorum ellerinden.
Bizim burda halen var hem fabrika satış yeri hem de i mağazası ama çok pahalı yanaşılmıyor yanına.

Herkesin 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı kutlu olsun efenim
Bayrak asmayı unutmayalım litfen

Aslı'cım dün eltimin torununun doğum günü vardı börekler pastalar bol bol yedim içtim bu gün itibariylese kesin karar aldım unlu hamur işleri asla yemiycem diye ,
biraz kilo vermem lazım beş kilo kadar. Eminim çok güzel olur yapımıda çok kolay gerçekten ama evde bir müddet yapmamayı düşünüyorum böyle şeyler.

Hu huuu Emel'im aşağıda görüyorum seni nasılsın Hacım iyisin inşallah.

Bilgisayarı halletiğine sevindim sensiz eksik kalıyoruz buralarda.
sağa bi haber Cancik alt dişlerini yaptırıyormuş yada yaptırmış yeni proje için hazırlık sanırım .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…