Hoşbeş Sayfası

Günaydınlar.:KK55:

Filiz ben de Manuela dizisi vardı eskiden hatırlarmısın orada başrol oyuncusuna aşıktım.:KK1:Resmini bulursam saklıyordum.Eskiden nerde internet falan,gazetede denk gelirsen kesip biriktiriyordum.Sonra Gullit diye bir futbolcu vardı,zenci uzun saçlı falan.Ona hastaydım:)Cansel'e aşkım başlayınca da onun resimlerini cd'lerde biriktirdim.Halen de durur.Atmaya kıyamıyorum henüz.Anı işte:)Ablam da Emel Sayın'a hayrandı.Defter defter resimlerini biriktirmişti:).Cd'lerin silinebilir olanları ve olmayanları var.Seninki silinemeyen değilse silemezsin.Kır at silmeye niye uğraşıyorsun.Çöpleri nasıl karıştırdınız:)İyi bari kavuşmuşsun cd'lerine.Millet ne müsrif değil mi.Madem atıyorsun koy bir poşete yemeği,çöpün kenarına bırak da hayvanlar yesin.Millet o kadar tembel olmuş ki beşinci kattan çöpü fırlatan da var burada.

Selen bizimkiler de bir sürü laf söylerdi:)

İki gündür sol gözümün üstünde kaşıntı vardı.Bu sabah kalktım biraz şişmiş diğerine de sıçramış sanki.Yarın da böyle olursa doktora gitmek lazım:KK43:Yarın da pazar doktor bulabilirmiyim meşhul.Anneme dedim az boyan dedi.Ona da küstüm.:KK19:

Bugün güzel filmler geldi.Tom Cruıse,Rıchart Gere ve Tom Hanks'in filmleri.Hepsi bu haftaya denk düştü.Bakalım hangisi önde gidecek.Savaşın Çiçekleri diye bir film geldi geçen hafta.İki müşteri çok güzel seyret dedi.Filiz seyretmek istersen haberin olsun.

Filiz Survıvör da ben ünlüleri tutuyorum o Duygu denen kıza gıcık olduğum için.Çarkıfeleğe katılmış eskiden Duygu.Görsen pek masum.Burada hava atıyor erkek gibi kızım diye.Ünlüler de hiç aç kalmadı maşallah.Ne yediler be.:KK1:Öbürleri zavallı bir kere kazandılar yemeği.Cengiz veya Ümit kazanır bence yarışmayı.

Benim de aklıma Fransızca şarkılar geldi geçen.Bu şarkıya denk geldim.Ne kadar da içten söylemiş kadın.Alt yazılıyla tercüme etmişler.Bir de Julio Iglesias'ın birkaç şarkısını indirdim onu dinliyorum.Dinlendirici bir sesi var adamın.

[video=youtube;c-B_YZ2Fsro]http://www.youtube.com/watch?v=c-B_YZ2Fsro[/video]

Adam milletin içine girmiş romantik bir şarkı söylüyor.Kadın da yanında cak cak sakız çiğniyor.:KK9:

[video=youtube;b22LKamjiOg]http://www.youtube.com/watch?v=b22LKamjiOg[/video]

Son düzenleme:
[video=youtube;ZaycILt67mM]http://www.youtube.com/watch?v=ZaycILt67mM[/video]

Ne anlamlı sözleri var.

[video=youtube;3aeTp0nubbc]http://www.youtube.com/watch?v=3aeTp0nubbc&nofeather=True[/video]

Bu kadının şarkıları çok güzel.Buna da bayıldım.

[video=youtube;T9Gz5zD567o]http://www.youtube.com/watch?v=T9Gz5zD567o[/video]

Hu iyi akşamlar canlarım ,:KK16:

oh oh şarkılar gelmiş hemde çok sevdiğim Julıo İglesias tan müsait bir zamanda dinliycem Aslı'cım .

Filiz'cim demek anılardaki Cancikler döküldü ortaya bir kaçını koyman mümkün mü buraya .

Eski günleri yad edelim hep birlikte ne güzel olur.

Survivor'da ben gönüllüleri tutuyorum. Acıyorum onlara. Hep aç, hep aç, nereye kadar. O yüzden onlar kazansın istiyorum. Duygu da oyuncu ama, ünlü kadrosu dolduğundan mıdır nedir, gönüllüler arasında yer aldı. Keşke ünlüler arasında yer alsaydı. Ne zevkli olurdu kavgaları. Hehe. Doğukan'ın karakterini beğeniyorum. Başarılı da.

Mukaddesim, doktora söyleseydin göz damlasının yaptıklarını. Bulantı yaptı deyince insan huylanıyor. Çok geçmiş olsun yığrum benim.

Selenim, hergün seni arıyacam, bir türlü olmuyor. Ablana şifa diliyorum. Size de kolaylıklar, moral.

Aslıtoşum, spora başlamışsın. Kolay gelsin. Ne kadar oldu?

Hürrem'in eski sevgilisinin olduğu diziyi ben hiç beğenmedim. Ne o öyle Allasen. Çocuk güzel ama, senaryo dandik. Çocuk da malak gibi bakıyor anca. hödük gibi.

Kızlar, cd'ler konusunda beni güldürdünüz.Hepimiz aynı şeyleri yapmışız. Bizde de Cancikli birsürü CD var. Bir ölsem, onlar bizimkilerin eline geçse. Aman Allah muhafaza. Yazııık derler. Artize tutulmuş. Evlenmediydi de. :KK9:

Filiztoşum, sen bir kişiye aşık olsan şaşardım zati. Kenan Dogulu'nun neyini beğendi bu Beren diyordum. Sen de mi dememe gerek yok. Senin arada beğenmediğin çokarsa şaşırmak lazım asıl :KK9: Kaset maceran öldürdü beni. :KK9: :KK9:

Son düzenleme:
OHHH gönüllüler kazandı. Papağan kılıklı kuş da ne tatlı yahu. Kaçmıyor. Türkiye'de olsaydı, öldüydü.

Suriye'de olanlara bakın. Kışkırttı, kışkırttı Tayyip, olan zavallı halka oldu. Hatay halkının yarısı kadar Suriye'li mülteci varmış şu an Hatay'da. Bir de teşekkür edeceklerine hoşnutsuzlar. Başımıza ne işler açacak daha bakalım Tayyo.

Emel iyi fiyorsun da gonullulerde bozokla duygu daha ilk hafta icine etti takimin.muratla hilmi getirdi bugune kadar ben en cok ikisine aciyorum.duygunun aksam konusmalarina tahammul edemedim.bozok icin tatli biri demezmi cildirdim.fatma ileduygu gonderdi muratla hilmi suclu oldu.
aksamki spa odulu muthisti.tam jetsetin gittigi yerler.ne yerlerde kimler yasiyor be dedim.ben de istiyorum oraya gitmek.
dogukan iyi ama az biraz karistirici.erhanla ikisi dedikodu sevmiyoruz deyip habire konusuyorlardi.
valla turkiye seneler once pesmergelere kucak acti.ceremesini bugunlere kadar yasadi.simdi suriyeliler.insanlara aciyamiyorumda hep basiniza bi coraplar oruluyor.bize aciyan yok.

Emel Gönüllüler çok dönek ya.Saç baş kavga ediyorlar,olmadık laflar ediyorlar birbirlerine sonra bakıyorsun yağ ballar.Tamam yarışlarda küslüğü unutursun ama ne o öyle hiçbirşey olmamış gibi davranmalar.Bunlar para için herşeyi yapar.Akşamki ödül de ne güzeldi be.Ne harika yerler.Acun'u artık orada herkes tanıyormuş.Lokanta almış işletiyorlarmış.Tabi o kadar millete elalemin yemeklerini yediremezsin onca ay.Turistlere bile hizmet veriyorlarmış.Akıllı adam.Ben onu Acun Firarda'dan beri çok severim.Çok insancıl biri.

Bir Aşk Hikayesi'ndeki çocuk dediğin gibi malak gibi bakıyor.:KK1:Ama rolü öyle.Biraz cool bir havada.Ben de gıcık oluyorum ona ama sevdim işte diziyi.

Emel ben spora başlamadım spor ve ben bir bütünüz zaten:)Ben kendimi bildim bileli yer minderiyle kankayız.:KK1:Ama sonuç var mı ortada yok tabiki bu kadar yemeye:)Artık yapmayınca kendimi suçlu hissediyorum.Hiç yapamadığım zaman bakmışım oturduğum yerde bacağımı kaldırıp indiriyorum.:KK1:

Ben de ölsem bir sürü cd var dolabımda.Napsak yok mu etsek onları:)Aman boşver anı kalır geride kalanlara.

Kenan Doğulu'ya ben de çok gıcığım.Tencere kapak misali Beren'le ikisi birbirini bulmuş işte.Dizide de Sherlock Holmes'ten tut da Chacki Chan'a kadar bir karakter oldu çıktı başımıza.Heybetli adamları karate yaparak deviriyor.Komedi resmen.Nejat da saf saf dolanıyor ortalıkta.Elin yabancı dizisini uyarlamaya kalkarsalar böyle olur işte.

Dün tam yatmaya yakın kanalları geziyor ablam.Hatay'da kırkiki kişi ölmüş dedi.Yok dedim dört kişi ölmüş.Gündüzki patlamadan haberim var ama diğerinden yok.Biz de televizyon izleyip gülüyoruz millet can derdindeyken.Bakıyorum hava aydınlıkken olmuş.Hiçbir televizyon kanalı da son dakika diye haber geçmedi.Bu kadar duyarsız olup çıktık.Devlet artık o kadar baskı altında tutuyor ki herkesi televizyonculuğun gereğini bile yapamıyorlar.Sınırımız zaten yolgeçen hanı.Aldık milleti yardım diye gözümüzü oyuyorlar resmen.Ben anlamıyorum bir ülkeye sen elini kolunu sallayarak nasıl girebilirsin.Bu kadar aciziz.Başbakan da padişah ya Esat'a laf soka soka başımıza bu geldi.Alttan alttan yap politikayı niye milletin parmağına gözünü sokuyorsun.Delikanlı ya yanındakilerin buna gaz vermesi alkışıyla ne oldum delisine döndü.Şimdi çıkıp klasik lafları sıralarlar.Öcü alınacak,çözüm sürecini istemeyenler var onlar kazanamayacak daha bir sürü şey.Ama gidenler geri gelir mi.Ateş düştüğü yeri yakar.Konuşmak kolay tabi.

Mukaddes ablacığım anneler günün kutlu olsun.:KK71:Ellerinden öperim.:KK19:Aslında bütün kadınlar anne adayıdır.Bizim de kutlu oldun dimi:)Emel Ayten teyzenin de anneler gününü kutlarım.

anneler-gunu-kart4.jpg

Eklediğim şarkıları dinlemediniz dimi.:KK19:Lara Fabien'i tavsiye ediyorum şiddetle.Çok güzel sesi var kadının.

Hani geçen ay gün bendeydi ya.Ayın onbeşinde almam gereken paranın yarısını ayın otuzunda aldım.Kadın bir de yüzsüz yüzsüz kızım geldi de ona harcadım dedi.Allah bilir diğerlerinden de parayı aldı da harcadı.Günahı boynuna.Babamdan dolayı gün yapamadık.Pasta börek yapıp çağırsak o gün gelecekti ama o para.Millet yeme içme meraklısı olmuş.Anneme de dedim bu ay ben de ayın otuzunda vereceğim.O zaman ortaya çıkacak yaptığı.Bu sabah bana parayı bırak demez mi.:KK36:Allahım bu millet ayın kaçında verdi bana daha bugün ayın kaçı.Benim annem de böyle işte.Aman kimse üzülmesin kimse kırılmasın.Eee benim üzüldüğüm ne olacak.:84:Abla mı da tembihledim para verme anneme diye.Görecek onlar bu ay.:KK22:

Son düzenleme:
Ancak girebildim, Tüm Annelerin anneler günü kutlu olsun. Mukaddes ablam, anneler günün kutlu olsun.
Reyhanlı'da yitip giden canları düşününce içim kan ağlıyor. Ama televizyonlarda eğlence programları aynen devam ediyor. Yazıklar olsun...
Basın yasağı koydular, görüntü yasak, bilgi vermek yasak. Ölü sayısını 46 diyorlar, aslında 177 imiş. Gelen belli sayıdaki fotoğraf ve görüntüdeki dehşeti görünce insan tahmin ediyor zaten 46'dan çok fazla olduğunu...Buna sebep olanların hepsini Allah'a havale ediyorum...

Son düzenleme:
hep diyorum ben bu insanlari anlamiyorum.diye.survivorda daghana atilan kazik ortada iste bennu butun gun dogukanin dedikodusunu yapti gitti irmakla ikisi daghani yazdilar.daghanin guc olarak zayif olabilir ama adamin kafasi farkli calisiyor.kendi iradesi ile gecti gonullulere cengizi yazarak.hem de bennulerin kendizini yazacaklarini bilmeden.yine bence kalitesini koydu ortaya.artik gonulluleri tutacagim ama duygu fazla sirnasti daghana.uymasa o kiza.muratla hilmicem temkinli gidiyor daghana karsi.yarin cok heyecanli ya.kazansalar bari gonulluler ama zor gibi.daghanin gucu yok ama isin taktik kismina kafasi calisiyor iste.

Son düzenleme:
turkiye Allaha emanet artik hicbir sey dusunemiyorum.aldi basini gitti olaylar.
lara fabian iyidir ben de severim.

Son düzenleme:
Merhaba Canlarım kutlamalar için gönülden teşekkür ederim :KK16: Sizlerin de anneler gününüz kutlu olsun.Anne olacağınız günleri de tez vakitte göstersin rabbim.

Emelim çok sağol :KK16: bir daha doktoru nerde görecen hacım, tee altı ay sonraya gün verdi.

Aslıcım şarkılar doğru dürüst çalmıyo canım bak tıkladım fabien 'i halen çalacak .

Selen'cim ben de yazacam hep unutuyorum , Ablanı ve sizi Allah hayırlısıyla tezinden kurtarsın .
Hem huysuz hem de yatalak hepiniz için feci bi durum . Hayırlısıyla daha fazla üzmeden üzülmeden selamatle inşallah. .

X