Hoşbeş Sayfası

Aklımda olan bir tarif var şimdi.Midye böreği.Sırf şeklini beğendim:)Peçeteyle denemesini bile yaptım.Emel yemek topiğinde evde sucuk tarifi paylaşılmış.Temiz temiz yeriz.Onu da deneyeceğim en kısa sürede.

Emel sen ev için kredi çekmişmiydin?On seneye dönük dosya masraflarını geri alabiliyormuşsun haberin olsun.

Merhaba Aslı, naber?
Dağ tepe yürüyüş güzel oluyor valla.Tam mevsimi şimdi. Kısmet olursa yaza kadar yürüyeceğim bol bol.
Mekik de iyi fikir. Ben de başlayayım.
Bugün doktor "sendeki bütün hastalıklar psikosomatik. Yani stres kaynaklı, stresini yenmen lazım mutlaka" dedi. Biliyorum zaten. Ama, yen demekle yenilir mi bu stres dediğin. Kişilik meselesi.
Ama çaba göstermem lazım işte. Yürüyüş, spor, temiz hava. Başka ne yapsam da stresimi kapının önüne koysam? Tavsiyelerinizi bekliyorum kızlar.

Son düzenleme:

Ne olsun Selen dünya telaşı işte.Senin kilon yok aslında ama sağlık için yürü tabi.Doktorlar birşey bulamayınca stres diyorlar hemen.Neye stres yapıyorsun bu kadar.Fazla oturup kafanı takmayacaksın herşeye.Ama olmuyor işte.Yapmaya çalış ama.Dediğin gibi yürü,arkadaşlarınla gez dolaş.Bizde yaşama sevinci yok galiba.Bir de aşkı bulsak bütün dertler sıkıntılar kaybolacak.

Sorma sorma, asıl derdimiz bu galiba.(aşksızlık, yalnızlık)

Sorma sorma, asıl derdimiz bu galiba.(aşksızlık, yalnızlık)

Kesinlikle.Bizim mahallede bir kız vardı.Deli diyorlardı.Kız evlendi deliliği falan kalmadı düzeldi.Üstüne bir de üç çocuk doğurdu.

Son düzenleme:
Oo deli bile evlenip düzeldiğine göre, bizim için umut var demek ki. Ama, üç çocuğa gerek yok, bir tane yeter

Selen kesinlikle ümit var ama bizdeki bu beceriksizlikle zor.Tek çocuğa karşıyım kesinlikle.Erken evlenen biri imkanı varsa üç hatta dört doğursun.Düşünsene ilerde anne babaya birşey olduğunda onda yarattığı travmayı.Kardeşler birbirine destek olur her zaman.Benim daha çok kardeşim olsun isterdim dört tane olduğu halde.

Evet Aslıcım, beceriksizliğimize diyecek yok, durum ortada
Erken evlenenler, maddi durumları elveriyorsa yapsın üç dört çocuk. Ama geç kalanlara bir çocuk yeter de artar bile.

Beceriksiz demeyelim de doğru dürüst adam var da biz mi almadık diyelim.Evet geç kalanlara yeter tek çocuk:)Hatta olmasa da olur.

Yalan Dünya'ya yeni bir karakter katıldı seyrettiniz mi.Vasfiye Teyze.Çok komik ya.Önce övüyor sonra arı gibi sokuyor.Ben diziyi tam olarak seyretmiyorum da nete koyuyorlar Vasfiye'nin videolarını.Merhamet dizisi hoşuma gidiyor bu aralar.

[video]http://videonuz.ensonhaber.com/izle/vasfiye-teyze-ne-cektin-be[/video]

Ben de izlemiyorum Yalan Dünya'yı, ama herkesin dilinde Vasfiye teyze."Ne çektin sen, ne çektinn"...
Merhamet'i ben de izliyorum, bir hafta izlemezsem öbür hafta izliyorum yani. Kahperengi adlı kitaptan uyarlama ya o. Okumuştum Kahperengi adlı romanı, güzeldi. Dizilerden Bir de Karadayı'yı izliyorum.

Son düzenleme:
Ben de kitabi okumustum cok akiciydi dili.eski bolumu okurken yeniyi merak ediyordum.dizi de guzel olmys ama ufak tefek farkliliklar var.
Vasfiye teyze super ama gulse her seyi abartiyor tutunca.cok fazla cok uzun kpnusunca karakter bayiyor .nurhayatta da oyle oldu.baydi bi sure sonra simdi azaltti onu.
Zerrin bunyamin aski cok tatli ama

Evet birşey tutunca onun üzerine çok oynuyor Gülse Birsel.Nurhayat artık itici hale gelmişti.Ne dediği anlaşılmıyordu.Ben dizideki çoğu karaktere uyuz oluyorum.Denizin kardeşine,onun arkadaşına,sevgılım diyene.Bir Selahattin'i bir de laz çocuğu seviyorum.

Selam canlar.. İki gündür internet yoktu Telekomla papazlık oldum . Kızlar anne yavaş sesin kayda alınıyor deselerde aldırmadım verdim veriştirdim valla.
Hayır telekom arıza giderildi ttnet de halen devam ediyo teknik ekip ilgileniyo deyince tepemin tası atı.Neyse geldi de rahatladım .
Sizler neler yaptınız ? Yalan Dünya'yı hiç izlemedim tek takip ettiğim dizi ' Karadayı'' onu bile bazen tam seyredemiyorum.

Aslı'cım deli evlenir düzelir akıllı evlenir dellenir. Bunun bi ortası var mı acaba

Selen'cim bu hafta yürüyüşte istikamet nere ? İsabetli bi iş yaptın yürümekle İstanbul çiçekten geçilmezken oraları kimbilir ne kadar güzeldir oh mis gibi gez dolaş kır bayır.

Mukaddes ablam, hoşgeldin. Geçmiş olsun.Ttnet kızdırdı demek seni.
Valla Mukaddes ablam, dediğin gibi herhalde evlenen de, evlenmeyen de hayatından memnun değil Bir ortası olsa keşke...

Bu Pazar Gebze tarafında Ballıkayalar Kanyonu diye bir yer varmış, orada yürüyeceğiz.

Mukaddes ablacığım naber?İyi yapmışsın bağırmakla.Benim kayda alınan seslerimi bir dinlesen var ya tam tvl'ik.Bazen çıkarıyorlar ya konuşmaları.Aman Allahım ne bağırtı ne çığırtı.Bir gün kart aidatı için şu kadar harcarsanız kart aidatı almayız dedi.Ben banker Kastelli'miyim de o kadar harcıyayım diyip bir bağırmışım:)Yazık biz de onlardan çıkarıyoruz sinirimizi.Ne kadar bağırırsan bağır bir de kibarlar.

Demek deli evlenir düzelir,akıllı evlenir dellenir.Bu laf sana mı ait abla.Beğendim valla:)İşte anlayışlı birini bulursan hayatın vezir,bulamazsan da rezil oluyor.Yoksa evlilik güzeldir ruh eşini bulunca.

Selen beni de götür gittiğin yere.:119:

Gel Aslıcım, yürürüz sohbet ede ede...
Bugün öyle bir halsizlik var ki üstümde, kolumu kaldıramıyorum, yürürken dizlerimde derman yok Mevsimden herhalde. Hava da öyle güzel, günlük güneşlik ki bugün İstanbul'da.
Yarına aktif ve dinamik olmalıyım, yürüyüş var.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…