Hoşbeş Sayfası

Selen dün akşam da benim bacaklarım ağrıyordu.Ben spora yordum ama yaşlandık mı ne:)Havadan olabilir canım.Bugün iyi dinlen.Bol bol su,süt iç,meyve ye.Yarına bomba gibi olursun.Varsa muz ye eklem ağrılarına çok iyi gelirmiş.

Ahhh gelsem keşke:KK43:

Son düzenleme:
Emel sarılara bürünmüşsün.Okuyup yazamıyormusun yoksa?Mesaj yazdım cevabı bekliyorum.

Liiii li liiii li liiiiiiiiiiii li. Ben geldim. 2 "L" ilavesiyle. Şifremi kabul etmedi. Hangi mailimi verdiğimi de unuttum. Ama bu sefer kaydettim. Mıhtar ehtiyar olunca.

Yok gaz yapmiyor rezene cayi iciyorum ben.Aslicim tuvalet olayina gelince, alisti bunye cok gelmiyor.disarida alisveris merk.de giriyorum.hecen gazetede haber cikti.kultur merk.gibi bi yerde kadinlar tuvaletine gizli kamer a yerlestirmisler temizlikci kadinlar farketmis ama is isten gecmis tabii.cekilen cekilene.artik tirstim disarida tuv.girmeye.soyunma kabinlerinde de ayni risk var.kafede filan asla girmem.magazalarda da butik tarzi yerlerde soyumam.
Ben de bir lokantada farkettim. Söyledim. Sensör dediler, ama insana duyarlı değildi. hemi de bal gibi kameraydı.

Aslı, ben ev kredisi çekmedim. TOKİ'nin bizimki. 10 yıl ödemeliydi. Şaka maka Mart'ta 6 yıl bitti. İnşallah kalanı da sıkıntısızca öderim. Şimdi başımda Aytoş var. İkimizin maaşı olunca ödeniyor. Öyle bile zor. Allah kolaylık versin, bağa da, tüm borçlulara da.

Selenim, üzüntü herşeyin başıymış. Midem böyle olunca, seninle, Mukaddes'i düşündüm. Hele senin ki bitmez dert. Anacım ne fena bişey. Endoskopi sonuçlarım çıktı. "Kronik gastrit ileri derecede aktif" demiş. İltihap ve LES genişlemesi varmış. Daha birsürü şey yazmış. Henüz internetten inceleme fırsatım olmadı. Halbuki endoskopi yaptırdığımda, sıkıntım büyük ölçüde geçmişti. O zaman yaptırsam nasıl çıkardı bilmem. O yüzden, fasafisoyu kafana takma. Allah kötü dertler vermesin. Çok şükür karnımız tok, sırtımız pek. Sevdiklerimiz de yanımızdaysa daha ne? Aşk, meşk gelip geçici şeyler.

Yürüyüşler iyi valla. Değişik yerleri gezip görüyorsun aynı zamanda. Ücretli mi? Senin astımın yok muydu? Nasıl yürüyeceksin bahar bahar. Ben çok fenayım. Evvelsi gün mecburen dışarı çıktım. Nefesim gitti. Boğulacaktım. Komşum ilaç aldı geldi. Gece öyle uyuyabildim.

Yalan Dünya'ya yeni bir karakter katıldı seyrettiniz mi.Vasfiye Teyze.Çok komik ya.:KK1:Önce övüyor sonra arı gibi sokuyor.Ben diziyi tam olarak seyretmiyorum da nete koyuyorlar Vasfiye'nin videolarını.Merhamet dizisi hoşuma gidiyor bu aralar.
İyi bişey söylüyormuş gibi yapıp, yeriyor. O oyuncu, Orçun'un sevgilisi rolündeki kızmış. Valla tanıyamamıştım. İki rolü oldu dizide. Süper ya. Ben, Selahattin'i, Bora'yı, Orçun'u, reisi, Tülay'ı, Zerrin'i bir de Afife anneanneyi seviyorum. Ama Zerrin ve Tülay'a hastayım. Zerrin'in erkek arkadaşına gıcık oluyorum. Herzaman izleyemiyorum. Annemin şu Fox'daki gıcık dizisinden dolayı kalıyor.

Amma yazdım. Dilim şişmiş yazamayı yazamayı. Bir de şu simgelerimi halledeyim bari.

Son düzenleme:
Gelişmiş Düzenleyici - WYSIWYG Editörü ne acaba? Daha iyi bişeyse, onu seçsek. (Simgelerle alakalı) Bir deneyim bakayım.

Bakın buymuş;

Akıllı mesaj yazma editörü WYSIWYG Editing size her imkanı sağlıyor, şimdi inceliyelim resimleri. Ama bu özelligi hangi şartlarda kullandıgımızı öncelikle açıklıyayım.

*Özel mesaj yazarken.
*Yeni konu açarken.
*Cevap yaz butonuna bastıgımızda.
*Bir mesajın alıntı butonuna bastıgımızda.

Örnek: ( Renkleri kendi veriyor, yazı sitlini kendi ayarlıyor, resimleri kendi ekliyor )

Yazıyı veya resimleri istedigimiz yerde bu şekilde kopyaladıktan sonra, yeni konu aç, cevap yaz butonlardan birine basıyoruz ve mesajımızı yapıştırıyoruz.İşte tamamen mesaj, yazı sitili, resimleri vs. hiç uğraştırmadan yeni açtıgımız konuya veya mesaja eklendi..

Son düzenleme:
Deneme bir iki. Önce alıntı kopyalayım.

Emel sarılara bürünmüşsün.Okuyup yazamıyormusun yoksa?Mesaj yazdım cevabı bekliyorum.

Birde forumdan resim ekleyim bakayım.

Sonuç: forumdan resim kopyala yapıştır yapılıyor. Mesaj kopyalanınca, alıntı olduğu belli olmuyor. Vardır bir artıları da, zamanla görürüz zaaaar.

Haa unutuyordum. Ben lavaşa pizza yaptım. fena olmadı. Ama ekmek dilimleri üzerine yapın daha iyi.

Son düzenleme:
Emelcim hosgeldin muhtar degil misin iste assolist muamelesi istiyorsun anladim ben seni:))) sen ayda bir yap bunu:))
pizzayi bazlamada yap.kipada saypada var.daha kalin oluyor bazlamalar onlari ortadan ikiye bolun ama.
Aslicim senin bi kurabiye tarifin vardi icine puding tozu konulan.ben onu word sayfasina kopyalamistim ara ara bulamadim.istesem verir misin? Biyorum kizacan sen simdi veriyorum kaybediyorsunuz diye :KK66:
Emel tum borclulara Allah kolaylik versin.bol para versin.
Ne cektin be Selen ne cektin :))Selencim napican yurucen iste elemini kederini akitacan topraga daga tasa:)))

Emel hoşgeldin.:KK19:Kaybetme artık şifreni.Yazdığın iyi olmuş.

Erkek milleti değil mi işte.Akılları fikirleri ancak gizli kameraya çalışır.Bakmak lazım her girdiğinde.

Tokinin olduğunu bilmiyordum evinin.Evet zor ya kredi ödemek.Ablamın maaşının yarısı gidiyor.O almaya çalışacak işte dosya masraflarını.Herkes almış.

Gastrit stresten de olurmuş.Yeme alışkanlığından falan.Biraz bakındım önemli birşey değil.İlaç mı verdi?

Fox'taki gıcık dizi Yer Gök Aşk mı?Biz onu bırakmıştık başrol oyuncuları çıkınca.Dönüp dolaşıp yine başladık izlemeye.:KK1:Trt'deki btince ona bakıyoruz.Kayıp Şehir vardı o da bitti.

Ben size pizza hamur tarifi verim düşüp de bayılın.Dominos halt etmiş.Pamuk pamuk.:KK56:Ama aklımda değil ablam yapıyor genelde.Her verdiğimiz bayıldı.Bak şimdi aklıma geldi.Kolay arıyorsanız hamburger ekmeği üzerine yapın süper oluyor.Biz sabah kahvaltısına yapıyoruz.Diğer siteye eklemiştim onu da.:KK19:

Emel forumla ilgili eklediklerinden birşey anlamadım:)

Son düzenleme:
Ne cektin be Selen ne cektin :))Selencim napican yurucen iste elemini kederini akitacan topraga daga tasa:)))

:KK9::KK9::KK9:Çok komik ya.:KK1:

Filiz kızmıyorum yahu.Herkes mutfağa ilgili değil benim gibi işte:)Burdan almıştım zaten tarifi ben de.Tarif şu.

Yarım paket kabartma tozu,yarım paket margarin,yarım çay bardağı zeytinyağı (yani ayçiçek),bir paket muzlu puding,yarım su bardağı pudra şekeri,bir yumurta sarısı,aldığı kadar un.Çok sert yapma ama.Üstüne yumurtanın beyazı.

Anam bu Gülşen'in Yatcaz Kalkcaz şarkısını da dükkanda dinlemeye çekiniyorum.Adamlar gelince kapatıyorum.:KK1:Sırf muzurluk olsun diye yapmadıysa ne olayım.Masum ayaklarına yatmış ama ben kül yutmam.:KK9:Bu kadın da boşandıktan sonra kafayı yedi.Hanım hanımcıktı boşanınca yüzseksen derece döndü.Geçen Beyaz'ın programına ne tuhaf kıyafetle katılmıştı pijama gibi.İlgi çeksin diye giyiyor ama bence kendini komik duruma düşürüyor.

Son düzenleme:
Hamburger ekmeğinden pizza.

$2xb8.jpg

Allahım ne ilginç insanlar var.Adamın biri elinde kağıt gelmiş film adlarını yazacaktım da diyor.Niye dedim.Sessiz sinema oynayacaklarmış.:KK53:Karnım da aç zaten şimdi bekle dur gitsin diye.:KK19:

Ağzını burnunu dağıtacam ha halen bakıyor.:KK47: Bunun eşi vardı.Geçen baktım kolunda başka kadın.Boşamış daha güzelini almış.:KK9:O da çok sıskaydı yahu.Bu daha etli butlu.:KK53:

Bak ya bir de danası geldi.Yani oğlu.:KK47:Dondurma almış babasına karşımda yiyor.:KK19:Dükkan onların sanki.Yüz film seçecekmiş.Ne kendini bilmez insanlar var ya.

Son düzenleme:
Emel hoşgeldin.:KK19:Kaybetme artık şifreni.Yazdığın iyi olmuş.

Gastrit stresten de olurmuş.Yeme alışkanlığından falan.Biraz bakındım önemli birşey değil.İlaç mı verdi?

Fox'taki gıcık dizi Yer Gök Aşk mı?Biz onu bırakmıştık başrol oyuncuları çıkınca.Dönüp dolaşıp yine başladık izlemeye.:KK1:Trt'deki btince ona bakıyoruz.Kayıp Şehir vardı o da bitti.

Ben size pizza hamur tarifi verim düşüp de bayılın.Dominos halt etmiş.Pamuk pamuk.:KK56:Ama aklımda değil ablam yapıyor genelde.Her verdiğimiz bayıldı.Bak şimdi aklıma geldi.Kolay arıyorsanız hamburger ekmeği üzerine yapın süper oluyor.Biz sabah kahvaltısına yapıyoruz.Diğer siteye eklemiştim onu da.:KK19:

Emel forumla ilgili eklediklerinden birşey anlamadım:)
Stresten oldu zati. Kedileri bir türlü iyi edemeyince. Üst üste hasta oldular. Ben de evhamlandım. Bak bugün de TC olayına stres yaptım. Verdim intizarı, verdim intizarı tayyibe. Resmen amerikayla bir oldular, toprak bölecekler, yerini iyice yapıyorlar. Allah başlarına geçirsin hain planlarını. Millet hala uyuyor.

Pamuk pizza tarifini bekliyoruz şekerim. Ne yapayım hamburger ekmeğini. :KK37:Ama bazlamaya iyi olur Filiztoşum. Dominosun peynir kenarlısında aklım kaldı. Bir çıktığımda yiyecem inşallah.
O eklediğim şey, mesajdaki simgeler var ya, o işaretlediğimiz yerin 2 üstündeki seçeneği seçiyorsun. daha iyi bişeymiş. Ama kullanırken anlaşılacak galiba. forumlardan resim alıp buraya taşırken link kopyalamıyorsun, direkt resmi kopyala yapıştır yapıyorsun. Bir de mesaj alıntılarken bir artısı varmış, ama çözemedim.
Beyazı izlemiyorum. görmedim Gülşen'in halini. Tipitip. Beyaz saç falan. :KK37:

Son düzenleme:
Ağzını burnunu dağıtacam ha halen bakıyor.:KK47: Bunun eşi vardı.Geçen baktım kolunda başka kadın.Boşamış daha güzelini almış.:KK9:O da çok sıskaydı yahu.Bu daha etli butlu.:KK53:

Bak ya bir de danası geldi.Yani oğlu.:KK47:Dondurma almış babasına karşımda yiyor.:KK19:Dükkan onların sanki.Yüz film seçecekmiş.Ne kendini bilmez insanlar var ya.
Allah iyiliğini versin. Adam ondan yakındığını bilse. :KK23: Resmini çek, tek tek yazacam diye uğraşma deseydin ya. Listenin resmini çektirseydin ya da.

Ne cektin be Aslıcım, ne cektin :))Aslıcım, sabredicen, bekleyecen işte, elemini kederini akıtacan foruma:)))

Filiztoşum, senin Allah iyiliğini versin.:)

Son düzenleme:
Günaydın.. Güzel bir hafta olsun efendim:KK16:
Anam ne çok yazmışınız maşallah , oku oku bitmedi.

Aslı'cım o laf bana ait canım otuzdört sene evli olunca böyle özlü sözler de diyebiliyor insan.:21:
Evlilik ruh ikizinle tatlı tatlı tabi ki güzel ama o ikizini bulmak bütün mesele ben bulamadım :KK37:
bulana da aşk meşk olsun diyorum.:KK48:

Şu 'ne çektin Vasviye Teyze'yi merakımı cezbetti . Yaalan Dünya Çarşamba geceleri oluyordu di mi_?

Emel'im sen çok güzel açık seççik yazmışsın ama forumla ilgili ben okuduklarımdan hiç bişey anlamadım .
Yanılız resim eklemekte büyük kolaylık var gibi , bunu da benim çözmem lazım çünküsüm amy sory ben yine unuttum resim eklemeği.:KK1:

Aslıc'cımmm koşşşşş ben 100 olmuşum ( büyük marifet:KK1:) şimdi ne olcak papatya dan güle mi dönüşcem .
Bana ne ben gül olmak istiyorum:KK19:

Trekking Fatihi geldi:KK34:
Ne çektim ben, ne çektimmm. Filizim çok güldüm:KK1:
Valla gamı kederi dağa taşa akıtacam diye canım çıktı dün trekkingde. Zor şeymiş beee.
Şaka maka zorca bir parkurdu. Kayaların tepelerin üzerinde keçi gibi zıplaya zıplaya gidiyorsun.Hiç düz alanda yürümedik, hep kayalar, ağaçlar dallar arasında. Ellerim kollarım dallardan çizildi hep, akşam evde baktım, bacaklarımın heryeri morluk dolu kayalara çarpmaktan. Çok çektim ben çookkk.:KK1:
Alışık olmayınca zor oluyor demek ki. 60- 65 yaşında tipler de yürüdü bizle. Demek ki, ben de alışabilirim bu işe.

Mukaddes ablam, sen zaten bir gülsün:21:
Çiçek veren simge yok burada değil mi?
Emelim, ne çektik biz hastalıklardan, ne çektik:KK1:
Şaka şaka, çok şükür halimize.
Aslıcım, güzel görünüyor kolay pizzalar.
Komikmiş senin müşteri. Sessiz sinema oynayacak diye üşenmeden gelip film isimleri yazıyor. Milletin derdi yok herhalde.

Ne cektin be Aslıcım, ne cektin :))Aslıcım, sabredicen, bekleyecen işte, elemini kederini akıtacan foruma:)))

Sabah bunu okuyunca bir kahkaha attım burada.:KK9:Güne iyi başladım sayende.:KK1:

Adam filmleri seçti seçti yazdı.Millet bir tuhaf olmuş.

Fazla stres yapma bak hastalık sahibi oldun.Herşey olacağına varıyor işte.

Hani siz Filiz'le işin kolayına kaçıyorsunuz ya ondan hamburgerden pizza dedim.:KK1:Ayrıca gayette güzel oluyor o ekmek inceliyor bir kerem.:KK19:O peynir kenarlıyı ben pidede denemiştim güzel olmuştu.Tarif için bekliyeceksiniz ablamla konuşmuyorum daha.:KK37:

X