Hoşbeş Sayfası

Ablacığım hoşgeldin.Sen zaten bir gülsün Selen'in dediği gibi.Şimdi özel mesaj atabilirsin herkese.Ama şu mesaj sayısını yükselt biraz daha.Çok çalışman lazım çok.Özlü söz süperdi ama.Ruh ikizini bulmak zor.Ama bak iki tane evladın var o bile yeter.

Hoşgeldin Selen'ciğim.Ayy ne güzel ya keşke ben de orda olabilseydin.Çok severim dağı bayırı.Bazı yaşlılar gençlerden dinç oluyor.İyi bari gamı kederi akıtıp gelmişsin.

Hamburger ekmeginde pizza da guzel olur mini pizza :))
muko abla basimiza ne geliyorsa ruh ikizini aramaktan geliyor zaten.bulamayan ya benim gibi evde oturuyor ya da ruh okuzunu buluyor :)))
Asli ya inanma bence sessiz sinema olayina.bence adam internetten indirecek film ama aklina gelmeyince gelip senden topluca bakmis :)))
magazalarda filan yasak mesrla foto cekmek fiyat yazmak.ben kabinde denicem deyip foto cekiyorum bazen kardesime gostermek icin.
Telefonumu degistirecegim zaman fiyat arastirmistim her yerde farkliydi fiyati ben de caktirmadan nerede ne kadar diye yazarken bi yerde kiz uyardi fiyat yayin diye.

At tabii Selencim elemi kederi saha sola.zamanla alisirsin sakin pes etme.dogada ne guzel olur simdi.foto cekip koyarsin buraya.

Sağ olun Aslı'cım ben zaten kokoş güllerden olduğumu biliyorum da Bir de kesın , tescillensin istiyorum
Demek özel mesaj hakkım doğdu bu güzel işte.Buraya bir alışsam şiir falan mesaj sayım yükselir de alışamadım henüz .
Haa haaa teselli ikramiyesi diyorsun.Çok doğru evlatlarım herşeye yeter de değer de Allah hepinize nasip etsin inşallah.

Mukaddes ablam, sen zaten bir gülsün
Çiçek veren simge yok burada değil mi?
.

Çok teşekkürler Selen'cim nasıl kol bacak durumların sağlam bi tamam yerindeler mi hepsi..
Bu hafta yolculuk nere götür beni gittiğin yere diyecemde gelemiyorum biliyorsun gittiğin yere.

Filizcikim, ben ikinci ruh ikizine (okuz) nail olduğum için ne desem bilmem ki şaşurdum kaldım.

Ruh öküzü güzelmiş.

Cafede sessiz sinema oynayıp kazanana ödül vereceklermiş.Burası deniz kenarı olduğu için cafe çok ya müşteri çekmek istiyorlar heralde.

Mağazada foto çekerim kime neki.Bir kere çekmiştim ben.Demekki benim gibi çaktırmayacaksın.

Telefonum bozulmadan asla değiştirmem.Telefona verilen paraya kıyamıyorum.Ben de ehliyet alacağım da fiyat sordum.Dörtyüz dedi.Dörtyüzelli de emniyete veriliyormuş.Beş hafta da eğitim varmış.Neyse tanıdık allahtan ikiyüze bağlarız.Ahh bir öğrensem araba sürmeyi.Panik yaparım gibime geliyor ama bakalım artık.Süremezsem para iadesi yapıyorlar mı acaba?

Selen'in laptopu bozulmuş tamire vermiş.Masaüstündeki bilgisayarda da buranın şifresi kayıtlı değilmiş.Onun için giremiyormuş haberiniz olsun.

Son düzenleme:

Tabiki sen bizim gülümüzsün abla.Evet özel mesaj atabilirsin artık.Site çok güzel aslında biraz dolaşsan.Tam bayanlara yönelik.Teselli ikramiyesi mi.Memati eniştem iyidir iyi.Erkeğin iyisi mi var be abla.Hepsi odun işte.Yontacaksın onları biraz.

Dün site emek emek yazdığım mesajımı uçurdu. Bir daha yazamayacam bağa ne.

Aslı, burada ehliyet kursu 500 TL. Ben alalı 20 küsur sene oldu, lakin arabam yok. O yüzden tecrübem de yok.

Emel yaz yaaa.Ben kopyalıyorum göndermeden.Çünkü çabuk atıyor site.

Sizin orada pahalıymış.Benim de arabam yok ama olsun ilerde ne olacağı belli mi?Araban olursa tekrar geliştirme kursuna yazılırsın.Mesela bir hastan oldu,al komşunun arabasını git onu rahatsız etmeden.Çok gerekli birşey.Bayılıyorum araba kullanan bayanlara.

Bu şarkıya taktım bugün de.

[video=youtube;9hMqxOUintU]http://www.youtube.com/watch?v=9hMqxOUintU[/video]

[video]http://videonuz.ensonhaber.com/izle/vasfiye-teyze-selahattin-e-fena-sardi-yalan-dunya[/video]

Hu huu Aslıcım orda mısın.

Son düzenleme:
Mukaddes ablacığım.Çok komik dimi.

Emel pizza tarifi şu.

Hamuru

Bir bardak ılık süt,
Bir bardak ılık su,
Bir tatlı kaşığı şeker,
2 yumurta
Yarım çay bardağı sıvıyağ,
Bir çorba kaşığı toz maya,
Bir tatlı kaşığı tuz
Aldığı kadar un

Önce ılık su,ılık süt karıştırılıp maya eklenir.Derin kap içersine un koyulduktan sonra bu karışım dökülüp,diğer malzemeler eklenir.Üzeri örtülüp iki saat ya da hamur kabarıncaya kadar beklenir.

Üzeri

Sıvıyağda doğradığımız biberler öldürülür.Domates,kekik,baharatlar ve tuz eklenip pişirilir.Tepsiye yaydığımız hamurun üzerine katçap sürüldükten sonra bu karışım dökülür.İsteğe göre malzemeler koyulduktan sonra fırına verilir.Almaya yakın üzerine kaşar serpilip bir iki dakika beklenir.Üzerine ketçap ve mayonez dökülüp afiyetle yenir.

Abla tam yazarken emniyetten denetime geldiler.Anam çok tırstım.Korsan yapmıyorsunuz dimi dediler yok dedim.Yalandan kim ölmüş.Oraya buraya bakıp gittiler.

Mustafa Ceceli güzel şarkılar yapıyor.Beğendim güzelmiş.Ben en çok Tenlerin Seçimi'ni seçiyorum bu adamın.

Yandaki çiğköfteci sen zayıfladın mı dedi bana.Artık farkediyor demek.Evdekilere kalsa biz birşey anlamadık diyorlar.Bu yedi kilo nerden çıktı ya hayret birşey.Adam da sizin dükkanı alıp tantunici yapacağım seni de kasaya oturtacağım diyor.Ben rahatım dedim.Adıyamanlılar.Altı yedi sene önce buraya gelip çiğköfteci açtılar.Şimdi Türkiye'nin her yerinde yüzlerce şubesi var.Adıyörem çiğköfte.Sizin oralarda da vardır mutlaka.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…