Hoşbeş Sayfası

Emel probleminin hallolduğuna sevindim.O dediğinin ne işe yaradığını bilmiyorum.Evet resim küçük çıkmış.Ben diğer siteden link alıp ekledim.Buraya daha önce resim eklemiştim ama unuttum.

Filiz Müslüm Gürses bana da gidici geliyor.Çok üzülürüm ama ya.Ocak ayı ölüm ayıymış.Sabah öyle birşeyler konuşuluyordu tv'de.

Aynen Filiz hiç sorma. Bizim de çevreden bir ölen..., bir hastalanan... Psikolojim çok bozuldu. Ağlamalar alıyor beni. Bir tanıdığın torunu kaza yaptı, 40 gündür yoğun bakımda. Ne konuşabiliyor, ne bir yerini oynatabiliyor. Bilinçsiz. 22 yaşında kızcağız. Eski bir komşumuz da galiba ilik kanseri olmuş. 12 ünite ilik verdiler, kanım kalmamış, hastaneden arıyorum, çok özledim dedi. Sabahı sabah ettim üzüntüden. Birinin beyninde bişey çıkmış, biri ses tellerinden tehlikeli bir ameliyat geçirdi, dün annemin dayısının hanımı vefat etti. önceki gün yine bir genç kız tanıdık, akciğerlerine pıhtı attı öldü. Ayy, şişim şişim şiştim. Korku aldı beni, anama bişey olursa diye. Bunalım oldum resmen.

Son düzenleme:
Benim de hep şu dikkatimi çeker. Ünlüler peşpeşe ölür. Gemi kazalarında arka arkaya ölüm olur. Grizu patlamalarında, Yangınlarda vs. Böyle peşpeşe aynı türden sebeplerle ölenleri duyarız hep.

Son düzenleme:
Emel bu ne hepsi üst üste gelmiş.Allah hepsine acil şifa versin.Ayrıca başınız sağolsun.Akciğerine pıhtı atanın nesi vardı.Biz de seneler önce yanımda çalışan gencecik erkek mimar arkadaşımızı kazada kaybetmiştik.Bacağı kırıldı kırk gün sonunda iyileşti gözüyle bakarken beyne pıhtı attı.Görsen yeşil gözlü çok yakışıklıydı.Üfff ne zor günlerdi benim için.Sağlıksız yaşadığımız için bu kadar hastalıklar çoğaldı galiba.Sevdiklerimiz için dua etmekten başka birşey gelmiyor maalesef elimizden.

Evet bazen öyle üst üste gelir ölümler.Ama insan hiç ummadığı insanlarda dumura uğruyor.

Hava güneşli ama yağmur çiseliyor.Ne enteresan.:26:

Valla dün konuştuk telefonda annesiyle. Üzüntüsünün üstüne fazla da soramıyorsun. Nefes almakta zorlanıyormuş. 2 kez doktora gitmiş. Bişey yok deyip geri yollamışlar. Meğer akciğere pıhtı atmış. Ama neden olduğunu bilmiyorum.

Ah bu doktorlar.Güzel ilgilenseydi belki de o pıhtı olayı olmayacaktı.Doktor var doktorcuk var işte.Allah yardım etsin.

Merhabalar canlarım:))

Aslı'cım öncelikle özel mesajın için çok teşekkür ederim canım .Ama ne yazık ki sana yolladığım mesaj'''mesaj sayım 100 ü bulmadığı için ''sana ulaşamadı.
Ben de senin , hepinizin geçmiş kandiini kutluyorum .Hep birlikte nicelerine ulaşmayı diliyorum canım.

Ne var ne yok iyisiniz inş..

Huuu Emel'im simgeleri ve dahi Cancik resmini nasıl ekledin birzahmet banada öğret yahu:))

Herkese merhabalar...
Ferdi Ozbegen de rahmetli olmus.Allah rahmet eylesin.
Yine kimsenin sesi cikmiyor.nerdesiniz somestr tatiline mi girdiniz :))

Herkese merhabalar...
Ferdi Ozbegen de rahmetli olmus.Allah rahmet eylesin.
Yine kimsenin sesi cikmiyor.nerdesiniz somestr tatiline mi girdiniz :))
Ahh ah sorma, Ferdi Özbeğenim de gitti.toy yaşlarım, gençliğim hep onun şarkılarıyla geçti. Bıkmadan tekrar tekrar dinleyebildiğim çok nadir seslerin en başında. Çok düzgün Türkçesiyle nasıl da güzel söylerdi herbiri birbirinden güzel şarkılarını. Allah rahmet etsin, taksiratlarını affetsin. Bu vesileyle, tüm güzel şarkılarının CD'si çıksada alsak. Tövbe tövbe. Aslı, senin haberin olursa, haber et de alayım. Bende hep kasetleri var. dolayısıyla dinleyemiyorum. Atamıyorum da.
Ne biçim bir ay bu ay yahu. Milleti sildi süpürdü. Ölüm ayıymış hakikaten.

Huuu Emel'im simgeleri ve dahi Cancik resmini nasıl ekledin birzahmet banada öğret yahu:))
Yımırtasının şekline kurban olduğum, normal link alma sitelerinden link al. Ben buradan alıyorum.
hizliresim.com ortadaki linki olduğu gibi kopyala ekle buraya. Sitenin kendinden yüklenen bit kadar oldu. Elleşme onunla.

Son düzenleme:

Ha hayy bu nasıl ifadedir Emel'im öldürdün benüü:))))))Vallacıma bilemiyorum şekerim şekli ne hale geldi testi mi küfe mi ?:))))))15 Şübat tan sonra kesin belli olacak.

Hımmm anlaşıldı canceğizim mamafih bi deneyip görmek lazım.

Editcik: hızlıresim sitesi pert olmuş 'web sitesi sayfayı görüntüleyemiyor' diyor, şekerim var mı başka bildiğin site.?

Aslıcım merhaba . Nasılsın canım , halin keyfin yerindedir inş.

Evet Ocak ayı gider ayak bir ustayı daha aldı götürdü . Ferdi Özbeğeni çok sevmesem de bir kaç şarkısına bayılırdım . Allah rahmet eylesin .
Sıra Müslüm Gürses te gibi gibi zira durumu yine ciddileşmiş eğer mefta olursa ühüüü , bu zaati muhtereme çok üzülürüm işte..

Aslıcım merhaba . Nasılsın canım , halin keyfin yerindedir inş.

Evet Ocak ayı gider ayak bir ustayı daha aldı götürdü . Ferdi Özbeğeni çok sevmesem de bir kaç şarkısına bayılırdım . Vefa arıyorum dost arıyorum gün işiğinda elimde kandil dolanıyorum.. Nasıl unutulur Ferdi'cim . Allah rahmet eylesin .Mekanı cennet olsun onunla birlikte bizim de günahlarımızı af etsin inşş.
Sıra Müslüm Gürses te gibi gibi zira durumu yine ciddileşmiş eğer mefta olursa ühüüü , bu zaati muhtereme içten , gerçekten çok üzülürüm işte..

Günaydınlar. Mukaddes ablacığım seni görüyorum aşağıda.Naber abla nasılsın?Nasıl geçti Armutlu?Ben de aynı işte git gel Konya altı saat.

Sormayın yahu bu ayda ne çok ölüm oldu.Ferdi Özbeğen pek dinlemezdim ama Kandil şarkısına son zamanlarda takmıştım.Allah rahmet eylesin.Müslüm Gürses de çok kötü.Ciğerlerinin dörtte üçü iflas etmiş.Emel'ciğim Ferdi Özbeğen çıkarsa haber veririm.

Huu Aslıcım ben bir önceki meaja ilave ek yapmak istediğimde iknci mesaj olarak sayfaya gidiyor .

Ben bir yerde yanlış yapıyorum ama nerde ? Bi aydınlatsan ablacığını:))

Hı hııııı bende seni görüyorum Aslıcım:))))))) İyidir canım her zaman ki gibi. Armutlu akraba tahlukat otel arası güzel geçti . Vaala hep öyle be Aslıcım bir günde değişik bi iş olsun dimi , dişimi kırıcam:))Nasılsa benim dşci kızım yapar diyerekten:))
Evet Kandil şarkısını bende pek beğenirim tane tane güzel söylerdi rahmetli.

Huu Aslıcım ben bir önceki meaja ilave ek yapmak istediğimde iknci mesaj olarak sayfaya gidiyor .

Ben bir yerde yanlış yapıyorum ama nerde ? Bi aydınlatsan ablacığını:))

Abla düzenleye basıp düzenleyebilirsin.Dur bu mesajda deneyelim.

Gelişmiş düzene tıkladım abla.Sonra değişiklikleri kaydet.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…