Hoşbeş Sayfası

Dükkana köpekle bir müşteri girdi.Köpek bana yanaşınca alın köpeği dedim.Köpek bana gıcık kaptı başladı havlamaya.Bu dışarda duramaz mı diyip kovdum kadını. Ben sonra gelirim dedi. Girmesin dükkana alla alla.

Allahım bu tayt çıkmasa bu kadınlar ne giyecekti acaba.Yakışan da giyiyor yakışmayan da.Giymeyin kardeşim göz zevkim bozuluyor.Üstlerine yapışmış artık.

Son düzenleme:
Ayda mosharraf kizin ismi .bildigin muserref iste e ama mosarraf diyip duruyorlar.babasi arap asilli herhalde.ingilterede yasiyormus.ayda'nin deyince aydan gibi oluyor :))
Ben juriyi seviyorum.asilmalari filan eglenceli bence tam insanin icinden geceni soyluyorlar.ama basarilisin dedikleri de.bazen fiyasko.konservatuar hocasina dinletseler ne kusirlar bulurlar.
İntikam guzel gibi .yabanci.dizi oldugu icin fqzla.uzatamiyorlar.adamlar.her bolum ayri konuyu isleyip bitiriyorlar.bizimkilere ksaydi daha ilk intikam aldigi olayi izliyor oluyorduk :))

Nejatima laf yok.hala guzel bakiyor :))
Ben onun.kokusuna kurban olurum :)) <3
Bir de kuzey guneydeki baris hakmen <3 o dizide.cok bereketli.can bey var komiser var burak catalcali var.kivanc son insan.

Hah işte, Erkan mıdır nedir, o. Hadise o koca kafasına nasıl yakıştırdı da kullanıyor o saçı hayret. Bir de zayıfladı. Alt taraf iyi oldu ama, üst taraf Etyopya'lıya döndü. Eski hali daha seksiydi.

Annem bana şaka yapmış, kuru biber dolmasından da doldurmuş meğer. Valla bir lezzetli olmuş ki, ağzınıza layık. Bizim ev kuzey cephe, biz kurutamıyoruz. Kış girmeden, annem imrendi komşulara, güney cephe bir komşuda çok az kuruttuk. Az olunca pişirmeye kıyamadık bu vakte kadar.

Amerikan filmlerinden esinlenmişler sanki. Bizim alışık olduğumuz türden değil, herşeyin bu kadar kolay hallolması. Yine de izletiyor. Babasının arkadaşı olan delüğanlı da Beren yaşlarda, nasıl babasının arkadaşı olmuş, işinde yükselmesini sağlamış falan. Yoksa o da yüz nakli yaptırmış babası falan mı. Hehe.

nazarboncugu05, CANIMO selam.

Benim dediğim kız o değil o zaman. Siyah uzun saçlı, uzun suratlı bir kız. Soyadı başkaydı. Ne gündü bu program bir dikkat etsem.
Birbirlerine takılmaları benim de hoşuma gidiyor. Ama cidden adamına göre şarkı seçiyorlar bence de.

Demek Necat yunmuyor. Sanmam ya. Kokar adam. Kerkenez ne olacak. Fekat müthiş güzel ses tonu var. Reklamda da bahuşlarıyla can yakıyor.

Bir de kuzey guneydeki baris hakmen <3 o dizide.cok bereketli.can bey var komiser var burak catalcali var.kivanc son insan.
Filiztoşum, bütün kumralları parsellemişsin yine.

Aslı, Ajda'nın şarkısını ancak gördüm. Hakikaten pek güzel.

Mukadesim, nerdesun?

Son düzenleme:

Babası Arap değil İran'lı galiba.Evet benim de içimden geçeni söylüyorlar ama bazı erkekleri çok ön plana çıkarıyorlar konuşarak.

İntikamı beğenmiyorum ya.Hele o anne rolündeki kadın onsekizlik genç kız gibi giyiniyor.Yabancı diziler bize gitmiyor ya da beceremiyorlar.20 dakikaya da o kadar reklam yaptılar yerlerde sürünüyor reytingler.Yakında gider o da.

Nejat'a tabiki laf yok.Ama o bu rolleri pek sevmiyor gibime geliyor.Behzat Ç'de Ercümert Çözer diye bir karakteri oynuyordu adam daha mutluydu sanki.Çünkü adam psikopat.Onun kişiliği böyle rolleri istiyor bence.Romantik rollerde hep alıp başını gitmek istiyor dikkat ederseniz.Barış Cemre'nin kocası mı.Bak ben ona uyuz oluyorum.O da bitecekmiş yakında.Reytingleri baya düşmüş.

Hadise'ye biri suikast düzenliyor bence.O garibim de zevksiz olduğu için inanıyor.

Annen de pek espiritüelmiş Emel.Afiyet osun.Benim annem de etli yaprak dolması yaptığı zaman benden saklar.Bir gün önceden sarar bir tıngırdatır ocakta ertesi gün pişirir.Ben niye pişirmedin demeyeyim diye saklar.Yanlışlıkla çiğ yemişliğim vardır da.Valla çok sıcaklarda kurutulur o patlıcan galiba.Buralarda pek yapılmaz.Ben Adana'da bir yaprak sarması yemiştim halen tadı damağımda.Ablamın komşusu yapmıştı bildiğin zeytinyağlı dolma ama etli gibiydi aynı.Kadının elinin lezzeti vardı.

Bak sen söyleyince farkettim nasıl arkadaşı o çocuk babasının.Ne komik.Aman saçma salak işler işte.Çocuk da bildiğin melek.Yatı bile hibe ediyor hahaha.Ben istesem bana verir mi acaba.

Filiztoşum, benim dediğim o ses deki yarışmacı Aydan Ceren Yolcu imiş.

Bak bu kız da yabancı şarkılarda çok iyi.Türkçe söylemiştir ama hatırlayamadım.Hepsinin sesi güzel ya.

Emel Aydan su cok saglam rock okuyan mi? Gozlerini tepeye dikipte sarki soyluyor ama dedigin gibi cok iyi.
Asli hep sorucam unutuyorum adra ne?

Muko abla da gelmedi

Butun kumrallar benimdir benim olacak :))))) evet asli baris cemrenin kocasi.adam cok yakusuklu yaw kiz hala kuzey diyor deli ediyor beni.ne varsa kuzeyde.

İntikamdaki kiyafetler berbat.o kadinin evde giydikleri ne sacma tek omuzlu filan :)) bir tek yagmurun gece evde yalnizken giydikleri guzel. Bir de ruzgarin hirkalari :)) evet ya hakan karskteri biraz genc kalmis ama zaten o zamanlar o genc bi cocukmus 20 li yaslarda herhalde 15 sene filan gecmis 35 filan olmus yagmur da 25 filan.

Filiz yeğenimin adı Arda.Onun tersten okunuşu.Ben seninkini sormuşumdur gerçi ama unuttum.Seninkinin anlamı neydi?

Bu hafta Nejat'ın giydiği hırka güzeldi.

Şu Amerikalı kadını da öldürmüşler.Yazık oldu.Tinerciler falan öldürdü kesin.Para istediler vermedi mi artık.Ülkemiz çok kötü tanınıyor bazı insanlık dışı yaratıklar yüzünden.

Son düzenleme:
Aslicim tunusu ben ulke olarak cok severdim.o oryantal havasi, beyaz - mavi evleri,mavi kapilari filan fas da bana hep cok cazip gelmistir. Bir ara takmustim tunusa gidecem diye ama ben gidemeden ulkenin icine ettiler :))
devrim oldu filan.artik gitmem.annem zaten izin vermez o taraflara cok pisler diye :)))))
Dedigin filmi izledim yasam savasini .cok guzeldi ama duygusuz bi anlatimi vardi.fazla acitasyona girmeden dumduz anlatilmis hikaye.bulgarca dublajli turkce altyazili izledim.bayagi kaptim bulgarca :)))

Filiz benim de hoşuma gidiyor o taraflar.Fas Cezayir falan.Ama annenin dediği gibi pisler galiba biraz.Hindistan çok pis geliyor bana.Sanki üçüncü dünya ülkesi.

Filmi beğendiğine sevindim.Evet duygusuz anlatım olabilir.Ama ben çok etkilenip evdekilere bile izletmiştim.İngilizce niye bulamadın?Olsun Bulgarca öğrendin ne güzel işte.Ben de Koku filmini izledim.Seyrettin mi sen?Aman Allahım ben böyle psikopat bir karakter daha izlememiştim.Beğendim mi?Pek değil.Bana göre bir film değildi.Çok ürkütücü.Müşterinin biri methedince izledim.Çok alınan bir film ama hiç de abartıldığı gibi değilmiş.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…